|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vreme v septembru
13.8.2009 9:26:21   
timoteja
Pozdravljeni. Zanima me, če je kdo zasledil oz. spremljal, kakšno vreme je napovedano za letošnji september, kajti imamo še planiran dopust in morje od 5-12.september v Biogradu. Kakšne imate izkušnje z morjem v posezoni? Hvala in lep dan, poln pozitivne energije in lepih misli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vreme v septembru
13.8.2009 10:21:57   
liliana
Ali je sonce.....ali pa je oblačno......včasih tudi kaj zapiha in kakšna dežna kapljica zna tudi past.....



(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vreme v septembru
13.8.2009 10:36:08   
miapia
Že 5. leto gremo na Brač prvih 14 dni v septembru. Lani je bilo celih 14 dni od 30-35 stopinj. Edino predlani je bilo par dni tako mrzlo, da dalmatinci ne pomnijo, naslednji teden je bil pa spet vroč.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vreme v septembru
13.8.2009 10:40:20   
liliana
Mi tudi gremo vedno v Septembru nekam v Južno Dalmacijo.....lani smo recimo imeli prvi teden 35 stopinj....drugi teden pa okrog 23.....

Včasih smo imeli celih 14 dni sonce in toplo.....včasih nekaj dni vmes oblačno, potem spet sonce......ni nekega pravila.....pa saj če ni dežja je vse vredu...itak pa tam dol ni tako, da bi tri dni zapored nonstop lilo.....

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vreme v septembru
19.8.2009 10:58:37   
bambi14
KDOR IŠČE;...........


jaz iščem kako bo vreme, ker mislimo spičit nekam v J Dalmacijo po 7 sept. in nič kaj ne najdem, razen vašo mini debato,......user posted image

zanima me , če imate kako dobro izkušnjo z nastanitvijo v sept.?,...imam pa 1l staro punčko,...torej: pesek, blizu plaža, pa kaka senca ni odveč,...najraje otok,...oz. vseeno samo, da je fajn,..

Hvala za pomoč,...lep dopust,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vreme v septembru
19.8.2009 11:06:46   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Že 5. leto gremo na Brač prvih 14 dni v septembru. Lani je bilo celih 14 dni od 30-35 stopinj. Edino predlani je bilo par dni tako mrzlo, da dalmatinci ne pomnijo, naslednji teden je bil pa spet vroč.


Torej se mogoče srečamo :)

Tudi mi hodimo na dopust v septembru. Še vedno smo imeli srečo.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vreme v septembru
19.8.2009 11:17:22   
tins
MORA bit lepo- ker gremo mi tudi takrat :)

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vreme v septembru
19.8.2009 11:22:14   
rija
dve leti smo meli sranje z vremenom septembra user posted image  ali v kvarneru ali v dalmaciji.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?