|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že ko danes jamramo....
17.8.2009 23:16:28   
ona
moram še jaz malo...user posted image

Skratka ne razumem ene stvari...kako lahko ljudje biciklirajo ob 14 uri,ko je zunaj 32 stopinj,oblečeni v dres,ki je verjetno plastičen in pri tem uživajouser posted image user posted image user posted image
Res ne razumem....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Že ko danes jamramo....
17.8.2009 23:19:32   
Anonimen
Jaz ne razumem, kako lahko biciklirajo kadarkoli user posted image .
Viseča mreža v senčki, pivo ali bezgov sok in dobra knjiga, to je rekreacija user posted image .

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Že ko danes jamramo....
17.8.2009 23:21:07   
ona
Ja ti rečemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 7:55:32   
ZmajTolovaj
Kaj naj ti rečem, jaz sem pa z enim takim odbitežem poročena user posted image user posted image
Bicikl uber alles.

user posted image




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 8:03:04   
Volga
To je vse kul, če se jim da bicikl gont pri 32, njihov problem, meni gre na žvice, da se po cestah jahajo, da moraš non stop pazit, da kakšnega ne podreš. Tisti, ki grejo po trije ali dva vštric, so pa sploh biserni.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
18.8.2009 8:25:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 8:26:36   
pety78
kako lahko ljudje biciklirajo ob 14 uri,ko je zunaj 32 stopinj,


Zato, da jih ne zebe. Ker ful veter piha, ko tolk gonijo...user posted image

_____________________________



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 8:55:26   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ona

moram še jaz malo...user posted image

Skratka ne razumem ene stvari...kako lahko ljudje biciklirajo ob 14 uri,ko je zunaj 32 stopinj,oblečeni v dres,ki je verjetno plastičen in pri tem uživajouser posted image user posted image user posted image
Res ne razumem....

....ker hujšajo....Ponavadi so to takšni s trebuhi....user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 8:59:22   
Naja31
Jaz sem šla včeraj tečt ob 14h na plus 30.
Zakaj? Ker sem samo takrat imela čas.

Mogoče pa gre ta kolesar kolesariti takrat ko ima čas in ne takrat ko bi tebi ustrezalo.


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 9:28:35   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Mogoče pa gre ta kolesar kolesariti takrat ko ima čas in ne takrat ko bi tebi ustrezalo.


Tukaj se ne gre za to kdaj ima človek čas...malo je treba imeti v glavi zdrave kmečke pameti, ki pove da se se je treba sredi dnea spraviti v senco. To so vedeli že pred **** leti ko so šli travo kosit zjutraj ob treh štirih in krmo potem do najhušje vročine že razmetali. Ko je bilo najbolj vroče so pa bili v senci...to so vedeli kmetje pred **** leti, sedaj pa...˝pametnjakoviči˝kolesarijo, laufajo...najdeš še kakšnega brihtneža ki vozička pri 32°C.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 9:45:42   
lotoska
Zdrava kmečka pamet in kolo.. ja no. Recimo da boš danes ob 4 ponoči težko kolesaril, potem pa šibal v službo, tu logika ne zdrži. Sploh pa pod čelado ni vroče, dresi iz današnjih materialov so pa več kot udobni. Je treba probat.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 11:29:46   
sonček33
S čim vse se nekateri ukvarjate in kaj vse vas moti.user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 12:45:45   
Hope2
Ko vidiš enkrat ljudi tečt in kolesarit pri 40+ stopinjah, se več ne sprašuješ kaj počnejo eni pri 32.

Drugače se pa strinjam z volgo in ne razumem zakaj morajo vštric pelatuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 12:48:25   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Mogoče pa gre ta kolesar kolesariti takrat ko ima čas in ne takrat ko bi tebi ustrezalo.


Tukaj se ne gre za to kdaj ima človek čas...malo je treba imeti v glavi zdrave kmečke pameti, ki pove da se se je treba sredi dnea spraviti v senco. To so vedeli že pred **** leti ko so šli travo kosit zjutraj ob treh štirih in krmo potem do najhušje vročine že razmetali. Ko je bilo najbolj vroče so pa bili v senci...to so vedeli kmetje pred **** leti, sedaj pa...˝pametnjakoviči˝kolesarijo, laufajo...najdeš še kakšnega brihtneža ki vozička pri 32°C.


Nisem še slišala, da bi katerega kap na biciklu, sme pa že za veliko primerov slišala, ko jih je ruknilo na njivi.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 12:49:59   
sonček33
Najbrž koga kap tudi zaradi preveč ukvarjanja z drugimi.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 12:50:03   
miapia
Saj ne občutiš take vročine, ko kolesariš. Vroče ti je bolj, ko se vlačiš ob 14h/32stopinj po TC-jih.user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 12:50:41   
silvya
Jaz sem v soboto kolesarila od 14. ure do 20. Tak, da se je vmes že shladilo. Ja, pa par postankov smo rabli. 40 km le ni tako malo. Pa še 10 letnika smo imeli s sabo. user posted image

Pa ni mi bilo nič pretirano vroče. Treba probat.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 12:53:45   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Najbrž koga kap tudi zaradi preveč ukvarjanja z drugimi.


Ne to pa ne, ker pol bi ženska vrsta človeštva izumrlauser posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 12:54:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Najbrž koga kap tudi zaradi preveč ukvarjanja z drugimi.


Recimo tebe, ki se ubadaš z vsemi nami, ki sodelujemo na tej temi? In to celo z dvema odgovoroma user posted image   Saj smo že prvega prebrali.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 13:05:21   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Mogoče pa gre ta kolesar kolesariti takrat ko ima čas in ne takrat ko bi tebi ustrezalo.


Tukaj se ne gre za to kdaj ima človek čas...malo je treba imeti v glavi zdrave kmečke pameti, ki pove da se se je treba sredi dnea spraviti v senco. To so vedeli že pred **** leti ko so šli travo kosit zjutraj ob treh štirih in krmo potem do najhušje vročine že razmetali. Ko je bilo najbolj vroče so pa bili v senci...to so vedeli kmetje pred **** leti, sedaj pa...˝pametnjakoviči˝kolesarijo, laufajo...najdeš še kakšnega brihtneža ki vozička pri 32°C.


Nisem še slišala, da bi katerega kap na biciklu, sme pa že za veliko primerov slišala, ko jih je ruknilo na njivi.



Ja, ker nimajo unih dresov gor. Ker tisto ful hladi. Menda bodo zdaj to namesto klime začeli uporabljat.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 13:34:21   
loremi
Jaz tud ne razumem tega user posted image . Da bi se jaz ob vročini spravla na koli, imam potem migreno 3 dni skup. Ne vem, mogoče nekateri res ne občutijo vročine, kaj pa vem, sam mi je čudn to, ampak eni so pa že prav rdeči v obraz, pa še kar gonijo, mogoče zato, da se pokažejo, kao pridni in vztrajni so, ampak nej to dokazujejo še, ko jih bo ruknlo enkrat zarad vročine. SEj verjamem, da pika na kolesu, sam ne me hecat, da piha, kot da bi mel vetrnico prklopleno pred sabo, sam ko se pa ustaviš, ti pa butne v glavo.

Tko kot je ena napisala, v takih urah in temperaturah je največ zase narejenega, če si v senci, seveda če je le možno, glede na delovnike in delovna mesta, ter ob kakšnih urah smo doma.

No, vsak ima svoje mnenje in poglede, sej je prav tako.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 18:09:27   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Mogoče pa gre ta kolesar kolesariti takrat ko ima čas in ne takrat ko bi tebi ustrezalo.


Tukaj se ne gre za to kdaj ima človek čas...malo je treba imeti v glavi zdrave kmečke pameti, ki pove da se se je treba sredi dnea spraviti v senco. To so vedeli že pred **** leti ko so šli travo kosit zjutraj ob treh štirih in krmo potem do najhušje vročine že razmetali. Ko je bilo najbolj vroče so pa bili v senci...to so vedeli kmetje pred **** leti, sedaj pa...˝pametnjakoviči˝kolesarijo, laufajo...najdeš še kakšnega brihtneža ki vozička pri 32°C.


Nisem še slišala, da bi katerega kap na biciklu, sme pa že za veliko primerov slišala, ko jih je ruknilo na njivi.



Samo za info, jst pa poznam enega, ki mu je po celodnevnem kolesarjenju v vročini in vsesplošnem pretiravanju pri tem, zvečer, ko se je vrnil domov, počila žila v glavi.user posted image Zdrav človek, veliko športal, 50let star.
Tak da se ni tok hecat s tem. Možakar je že 2 meseca v bolnici, imel dve operaciji, kakšne posledice bo imel, se še ne ve... Da sploh ne pomislimo, kaj bi bilo, če bi mu žila počila še med kolesarjenjem v tistih rovtah kjer bi bil... Doma, ko je padel skupaj, so ga takoj pošibali v bolnico in so mu še pravi čas ugotovili, za kaj se gre, če bi se mu zgodilo na poti, ga pa danes ne bi bilo več med nami.user posted image
Tko da pretiravat tudi tu ni zdravo.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Že ko danes jamramo....
18.8.2009 23:24:46   
TomTaylor
da se vam da v tej vročini se z ekstremisti ubadat?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Že ko danes jamramo....
19.8.2009 6:19:37   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: ona

moram še jaz malo...user posted image

Skratka ne razumem ene stvari...kako lahko ljudje biciklirajo ob 14 uri,ko je zunaj 32 stopinj,oblečeni v dres,ki je verjetno plastičen in pri tem uživajouser posted image user posted image user posted image
Res ne razumem....


Jaz bicikliram kadar češ, sam da mam čas.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Že ko danes jamramo....
19.8.2009 6:20:54   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Mogoče pa gre ta kolesar kolesariti takrat ko ima čas in ne takrat ko bi tebi ustrezalo.


Tukaj se ne gre za to kdaj ima človek čas...malo je treba imeti v glavi zdrave kmečke pameti, ki pove da se se je treba sredi dnea spraviti v senco. To so vedeli že pred **** leti ko so šli travo kosit zjutraj ob treh štirih in krmo potem do najhušje vročine že razmetali. Ko je bilo najbolj vroče so pa bili v senci...to so vedeli kmetje pred **** leti, sedaj pa...˝pametnjakoviči˝kolesarijo, laufajo...najdeš še kakšnega brihtneža ki vozička pri 32°C.


Nisem še slišala, da bi katerega kap na biciklu, sme pa že za veliko primerov slišala, ko jih je ruknilo na njivi.



Samo za info, jst pa poznam enega, ki mu je po celodnevnem kolesarjenju v vročini in vsesplošnem pretiravanju pri tem, zvečer, ko se je vrnil domov, počila žila v glavi.user posted image Zdrav človek, veliko športal, 50let star.
Tak da se ni tok hecat s tem. Možakar je že 2 meseca v bolnici, imel dve operaciji, kakšne posledice bo imel, se še ne ve... Da sploh ne pomislimo, kaj bi bilo, če bi mu žila počila še med kolesarjenjem v tistih rovtah kjer bi bil... Doma, ko je padel skupaj, so ga takoj pošibali v bolnico in so mu še pravi čas ugotovili, za kaj se gre, če bi se mu zgodilo na poti, ga pa danes ne bi bilo več med nami.user posted image
Tko da pretiravat tudi tu ni zdravo.



In to ravno in izključno samo zaradi kolesarjenja. A dej bod no pametna, no?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




imena
luncaa

katero ime za fantka???

Žak (17%)

Tadej (20%)

Nejc (35%)

Anej (29%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!