|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrbljena
27.4.2005 10:29:23   
devička
drage punce,
v ponedeljek sem imela 1. pregled, kjer sem imela tudi UZ. Ugotovil je, da je pikica velika 12 mm. Do tu vse lepo in prav, skrbi me, ker sem bila prejšnjo sredo na urgenci zaradi krvavitev in tam so izračunali, da je moja pikica velika 10-11 mm. Zdaj me skrbi, ker ni nič zrasla. Mislite, da je lahko narobe zmerjeno? IN še nekaj, nič me ne špika, tako kot naj bi, če se maternica razteza. A je še pri kateri tako, pa je z bebico vse v redu?
Prosim, potolažite me malo, ker imam šele čez 14 dni ponoven UZ.
Devička
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaskrbljena
27.4.2005 10:33:01   
Dari

Glede velikosti bebice - tudi če je zrasla 1 ali 2 mm je to mislim čisto v redu, saj ne raste tako zelooo hitro. Glede špikanja pa naj te tudi ne skrbi - tud mene ni nič kaj špikalo, samo ob nenadnih gibih, pa je zdaj :duda: že cel korenjak in pridno brca.

LP :metulj:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaskrbljena
27.4.2005 10:57:37   
nina42
meni je tudi g rekla da je bolj mali 12mm. sem jo vprašala če je to kaj narobe pa je rekla da ne. me pa vseeno skrbi. takrat sem bila :nosecka:9 tednov. Ne vem.:zmeden:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaskrbljena
27.4.2005 11:14:55   
valentina.

Glede na to, da so ti UZ opravili na dveh različnih aparatih, so tudi tu možna odstopanja. Moj G npr. ima bistveno slabši UZ aparat, kot ga imajo v bolnici. Tako da sem en mesec prej v bolnici videla na UZ bistveno več kot mesec kasneje pri svojem G.
Sej bo vse v redu.
:rozica:
LP, valentina

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaskrbljena
27.4.2005 13:39:01   
KMALU
Devicka v katerem tednu pa si?

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaskrbljena
27.4.2005 14:13:21   
devička
Hja, ko pa ne vemo. Na urgenci so mi prejšnji teden glede na velikost - 10/11 mm - rekli, da sem v 8. tednu, ta teden (v ponedeljek) pa je ginekolog rekel, da sem v 7/8 tednu, velikost 12 mm :zmeden::zmeden::zmeden:
Ne vem, kaj naj si milsim, česz 14 dni upam, da bo ornk zrasel in bomo vedli kej več...
Me res skrbi:(

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaskrbljena
28.4.2005 9:37:57   
Barby1
Jaz sem bila na pregledu v sedmem tednu, pa je bil velik 8mm. Pač je rekel, da bo bolj mali dojenček. In da je to čist ok. Tko da se nimaš kaj sekirati.
Me pa tudi nč ne špika v maternici...
Pozdrravček
:zajcek:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zaskrbljena
28.4.2005 10:12:49   
KMALU
Samo poglej, tebi je v sedmem povedal da je velik 8mm in, da bo pac majhen. Meni se pa v sestem sploh se ne vidi..:zmeden::zmeden::(

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?