|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbledelo blago na vozičku!
8.9.2004 16:10:08   
Tanjica
Mogoče zna katera pomagati. Na vozičku mi je blago zbledelo, sedaj pa me zanima če ima kdo izmed vas kako idejo kaj narediti. Nekako bi rada to pobarvala pa ne vem kako, saj blaga na strehi nikakor ne morem sneti in zato ne morem dati v pralni stroj.
Lepo bi prosila za kak nasvet.
Baje obstaja nek sprej pa ne vem kakšen in niti kje se kupi.
Hvala za odgovore
lp tanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zbledelo blago na vozičku!
8.9.2004 20:54:59   
malika
Če je še v garanciji ti menjajo.Moj je bil v garanciji in je na vozičku prav tako zbledela cela strehica in sem ga reklamirala in so takoj dali novo streho.:bravo:
Drugače pa daj mogoče pobarvat v čistilnico:zmeden:

(odgovor članu Tanjica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?