|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbrisana tema II
6.4.2009 10:36:27   
picola1
Odpiram novo temo, ker je tema z naslovom Zbrisana tema, zaklenjena.
Danes sem klicala na Združenje proti spolnemu zlorabljanju. Do danes RR team še ni ukrepal, zato sem jaz podala prijavo (oz. jo bom podala še v sredo-pisno) za sum na spolno zlorabo. Gospa katja Bašič me je prosila, če ji lahko v sredo prinesem sprintano temo, vendar je žal nisem sprintala (tut pomislila nisem na to, da bi jo lahko izbrisali). Zato prosim, če si jo je katera slučajno sprintala, da mi jo pošlje na zs.
Prosim RR team za sodelovanje- pokličite gospo Katjo Bašič na tel. št. 080 28 80. Hvala.

p.s.:Upam, da tudi ta tema ne bo zaklenjena ali izbrisana.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zbrisana tema II
6.4.2009 14:50:56   
kajajaka
picola, žal nimam sprintane teme, te pa popolnoma podpiram. user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zbrisana tema II
6.4.2009 15:08:23   
ronja
Picola, a zbrisali so temo zato, ker se je nekdo norčeval ali jo je avtorica sama skinula? Žal tudi jaz nimam sprintane teme, ampak saj jo imajo 100% še kje v arhivu rr, ne? Upam, da ti rata in bodo našli fantka in mu pomagali. Sporoči, če bo kaj novega ali če lahko kako pomagamo.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zbrisana tema II
6.4.2009 15:14:12   
puppa
O čem vi to? O kateri temi?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zbrisana tema II
6.4.2009 15:28:39   
ronja
sum na spolno zlorabo otroka

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zbrisana tema II
6.4.2009 19:20:15   
picola1
Punce, hvala vseeno. user posted image

Za tiste, ki ne veste, zakaj gre: pred kratkim je bila odprta ena tema, v kateri je neka anonimna povedala, da se boji oz. sumi, da je njen bivši mož spolno zlorabil njunega štiriletnega sina. Tema je bila naknadno izbrisana, predvidevam, da zato, ker so na trenutke padale žaljivke v smislu, da kaj se ta anonimna gre, če ne misli prijaviti vsega skupaj na policijo, itd (drugega razloga jaz ne vidim, bi pa pripomnila še to, da pričakujem od administratorjev RR, da se od sedaj naprej izbriše ali zaklepa vsaka tema, v kateri se bo začelo pljuvat en po drugem, žalit ali prepirat...no, v bistvu naj bi se po tem ključu brisala vsaka druga tema tukaj na RRuser posted image ).
No, nakar je nekaj uporabnikov pripomnilo, da upajo, da bo RR team ukrepal, da bojo izsledili tega anonimnega uporabnika (bolj v smislu, da ga izsledijo zaradi zafrkancije), jaz pa sem napisala še, da če ne bojo ukrepali oni (RR team), da bom prijavo na Združenje proti spolnemu zlorabljanju podala jaz, ker to so resne stvari in vsak od nas je v bistvu dolžan takšno zadevo prijavit (pričakovala sem to najprej od njih zato, ker imajo pač dostop do podatkov, ki jih Združenje potrebuje za začetek postopka). Ko sem danes preverila na Združenje ali je kdo prijavil celotno zadevo, je bil odgovor negativen, zato grem v sredo podat še pisno prijavo.
Ne razumem čisto dobro. zakaj RR noče sodelovati, saj gre za zelo resno zadevo in upam, da se zavedajo, da so kazensko odgovorni. Še vedno upam, da bojo začeli sodelovat. Do tega trenutka tudi nisem dobila nobenega ZS od njih. Sem pa odločena zadevo speljat do konca in hvala vsem, ki me podpirate.

No tako, to je nek približek zgodbe, sedaj čakam samo še na korak administratorjev.



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zbrisana tema II
6.4.2009 19:25:19   
Anonimen
Ej, bravo, picola user posted image , drzim pesti, da speljes do konca :).

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zbrisana tema II
6.4.2009 21:44:41   
sanasan
picola user posted image

žal je tudi jaz nimam shranjene...če bo pa potrebna še kakšna druga pomoč pa sem takoj za!

se mi zdi, da lahko res od rr pričakujemo en pošten odgovor ali so kaj ukrepali...oziroma zakaj niso ....

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zbrisana tema II
6.4.2009 21:52:21   
benika
Picola, tudi jaz pozdravljam tvojo potezo. user posted image user posted image user posted image In prav je tako.

Vendar pa se mi ob tem vseeno poraja vprašanje o tem, zakaj odgovorni pri RR niso ukrepali. Mogoče pa zato ker so izvedeli, da je zgodba izmišljena? Jaz globoko upam, da je to razlog.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 9:37:49   
Anonimen
picola, kapo dol user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 10:45:48   
sanasan
RR team ???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 12:39:07   
Anonimen


picola, kapo dol user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 12:40:48   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan
RR team ???
Verjetno bo treba še malo počakat. Kakšne par tednov, da se bo kdo zmigal. Ne vem kje so vsi moderatorji zdaj?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 7.4.2009 12:49:30 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 12:44:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 12:46:03   
benika
Ne vem kje so vsi morederatorji zdaj?


A dej no, sej veš, da ne morejo 100 stvari na enkrat delat. Počakaj da preuredijo portal, pol bo pa tud tale tema na vrsti. Prioritete so mal drugačne kot našeuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 12:47:26   
emaa
KO sta se zakonca obkladala z žaljivkami glede varanja, so brisali hitreje kot smo lahko pisali, na takole resno zadevo pa reagirajo z brisanjem, namesto s prijavo. Žalostno. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 12:48:51   
muška
ja, samo v tistem fajtu so sodelovali VIP-ovci, tukaj pač gre za navadne uporabnike. To je velika razlika!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 19:13:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Bravo picola1 user posted image  Najhujše za zlorabljene otroke je, zatiskanje oči tistih, ki bi jim lahko pomagali.user posted image


Ja, bravo se enkrat.

Te podpiramo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zbrisana tema II
7.4.2009 22:11:32   
Jerneja_
Prva tema anonimne avtorice ni izbrisana, umaknjena je v arhiv. 
Anonimna avtorica se je javila na naše vabilo.
Po zadnjih informacijah pri raziskavi sodelujejo: vzgojiteljica, kriminalist in zdravnica.







 

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 7.4.2009 22:17:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zbrisana tema II
8.4.2009 21:33:39   
picola1
Hvala za pojasnilo!! user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zbrisana tema II
9.4.2009 7:58:02   
clara23
Bravo picola!! Tudi jaz te podpiram in sem mnenja, da si pri tako resni stvari kot je spolna zloraba otroka res NE SMEMO zatiskati oči in kar pustiti da gre mimo nas! O tem je treba javno spregovoriti, se več pogovarjati in kar je najpomembneje, ko do tega pride je potrebno UKREPATI!! Konkreten primer je treba raziskati, mu priti do dna in storilca ustrezno kaznovati!
Sem pobrskala po zgodovini, pa mi teme zaradi izbrisa vseeno noče odpreti. Niti si je nisem sprintala, tako da ti žal ne morem pomagat..če pa rabiš kakršno drugo pomoč se lahko obrneš name! Bom rade volje pomagala!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zbrisana tema II
13.4.2009 17:43:21   
mama54
Zdaj sem videla to temo. Jaz jo imam shranjeno, če jo še rabiš mi javi. Temu otroku je potrebno pomagat in mamici prav tako.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zbrisana tema II
13.4.2009 22:25:28   
amaya
Groza.....user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?