|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 13:06:17   
Playa
Rekord v 1 dnevu, kolikokrat na teden sexate, ...

ko berem podobne teme me res že mal skrbi. S partnerjem sva skupaj že dobrih 8 let, imava 1 otroka starega 13m in imava odnos mogoče 1x na tedenuser posted image . A ste vsi tok aktivni kot pravite ali je mogoče še kdo tak tuki ki tudi bolj po malo. Tuki gor samo berem kok bi moški skos seksal zdej me pa zanima a je to s svojo partnerko al je to vsak dan z drugo. Ker jst bi komot vsak dan sam kaj k ni interesa z njegove strani. Pr mojih 25 je pa še 1x na dan premal. pa jst mislm da ni v tem problem k sva 10 let narazn (v letih mislm)

No dejte me mal potolažt da pridejo bolši časi k upam da res če ne se mi bo snel.


Pa velikuser posted image user posted image user posted image  vam želim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 13:19:46   
Anonimen
Ma ne.. to se samo hvaljo.. Noben moski ne bi glih cist vsak dan seksal.. Ce pa, pol pa je to ze rutina in navada..

(odgovor članu Playa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 13:27:33   
Anonimen
midva ful različn.. včasih 14 dni nič, včasih pa pride tedn,k usak drug dan... tko kot nama paše, tko nardima...

pr men je to problem, da se težko k tem spravim.. pol k enkrat je mi je ful fajn... problem je k včasih moj kej začne, pa si mislm "joj".. pol k pa še mal počakam, je pa ful fajn.. čudno, ne??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 13:29:25   
piščanc
meni bi bilo enkrat na teden premalo in bi se poznalo v mojem obnašanju - beri postala bi tečna user posted image

vsak dan je pa prehuda pri dveh otrocih in službi

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 13:36:17   
Andra
kolikor komu paše, všasih več, drugič manj...

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 13:56:42   
Ženkica
Jst mam npr. trenutno obdobje, ko mi fulll paše, mojmu se pa neki ne da user posted image ; sm mu včeraj kr malo grozila, če ga ni strah, da bi prišel kakšen vsiljivec user posted image , pa je rekel da ne, ker sem user posted image . Aja, mam pa obljubljeno za danes nekaj .................. user posted image , no bomo vidli če bo kaj iz tega.

Mah, sicer pa sva spolno aktivna čisto po občutku, kakor nama paše, včasih več, drugič manj, nikoli pa manj kot vsaj 1x na teden; joj, to bi bilo pa res čisto premalo, vsaj zame user posted image .

Tisti mit, ki pravi, da bi moški radi non stop sexali pa niti slučajno ne drži; ne vem kdo si je to zmislu? user posted image

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 13:56:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ma ne.. to se samo hvaljo.. Noben moski ne bi glih cist vsak dan seksal.. Ce pa, pol pa je to ze rutina in navada..



O JA MOJ PA BI!

zATO imava zdaj zmenjeno da mi vsak 3. dan da mir... da si jaz odpočijem. Je pa bilo tudi tako da sem jaz hotela vsak dan vsaj enkrat pa se je moj skrival pred menoj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 14:04:29   
Bubamaraa
Da bi enkrat na teden, bi obadva bila zelo tečna ostalih šest dni..... drgač pa tko, če govorim kolikokrat na teden bi rekla da cca.4 x .......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 14:55:18   
Anonimen
Kar se starosti tiče - moj ima 44 let in je kot kak 20letnik... Nikoli mu ni dovolj....Je pravi erotoman, ki me večkrat preseneti s kakim darilcem iz 'sex' shopa. Tako, da kar se let tiče, bi rekla, da kakor kdo...

Je pa res, da sexava kak dan 2x/dan, kak teden vsak dan, včasih manj...

nikoli  pa ne manj kot 2-3x/ teden.. Sva potem že oba čist čudnauser posted image user posted image user posted image
V vsakem primeru sem zellllllloooooooooooooo zadovoljnauser posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
14.7.2006 15:01:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Playa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 17:26:25   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

...če bi bila vsak dan doma,spočita in to ,bi pa vsak danuser posted image


no to se pa vsi strinjamo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zdej me pa že skrbi???
14.7.2006 23:51:16   
Rožica I
Jaz pa vem za dosti primerov, ko nekdo bi, njegov partner pa ne, ne glede na spol user posted image  !
Zase lahko rečem, da verjetno skoraj ni dneva, da ne bi hotela in da me sex zmeraj napolni z energijo, pomiri, spočije...Tako, baje, ženske pri sexu dobivamo in v skladu s polarnostjo, za moške velja, da izgubljajo (simbolično: seme).  Menim pa, da tisto ne velja, da bi moški kar skoz; verjetno bolj želijo pustiti tak vtis. Poznala sem nekoč nekoga, ki je nonstop nakladal o sexu, k delu pa sem ga morala nonstop silit.
Torej kakorkdo, kakorkdaj, kakor s kom..   LP, Rožica

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?