|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 16:17:58   
nogometas
Ženske, ne boste verjele. G mi je rekel, da obstaja možnost, da je bila večplodna nosečnost, da je ena :duda:: umrla in da se druga :duda: bori...Jaz sem že čist živčna, od dohtarja do dohtarja... a ve katera kaj več o takšnih večplodnih nosečnostih?? Kako se končajo, če se splavi samo en :duda:??? Ali še imam kaj možnosti, da bom objela mojo drugo :duda:?? Hvala za podporo, lep dan :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:!
Juli
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 16:19:52   
tinkamiška
Sem čakala na ZinO, če boš kaj sporočila:rozica:

Upam, da se bo vse dobro izteklo:angel::angel::angel:

Tinka

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 16:21:17   
nogometas
Jaz tudi, a ti tinka veš kaj o tem??
LP

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 16:22:39   
tinkamiška
Ne, žal ne, nimam še izkušenj z9nebesa in se še učim, ko prebiram tale forum, pa upam, da bo katera, ki kaj ve o tem, napisala kaj vzpodbudnega:rozica:

Tinka

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 16:27:07   
Tricia
Malček upam da te bo potolažilo, čeprav ti ne znam odgovoriti natančno. Slišala sem za eno mamico, ki je v drugi nosečnoti ravno tako pričakovala dva :duda::duda:, a ji je eden žal umrl. Drugega pa je lepo donosila in je bilo vse vredu. Sicer ne vem zakaj in kdaj je splavila in ti žal več ne znam povedat, ker te punce osebno ne poznam, a upam da ti bo vsaj to vlilo pogum in bosta z drugim :duda: lepo vztrajala in se borila do konca.
Srečno in ne obupaj ok :kuza:

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 16:45:36   
martika
Hoj,

Tudi pri meni sta bila 2, pa je eden zal umrl. Zanosila sem po IVF, tako da se ve, da bi bila dvojajcna - ce bi bila. Ker sta bila v maternici dovolj narazen, ta drugi ni bil nic ogrozen, ko je prvi odsel.
Ne vem pa kaj se zgodi, ce eden od enojajcnih umre?

Sicer pa sem jaz slisala, da so vecplodne nosecnosti precej pogoste, ampak jih zelo malo prezivi, ker en od zarodkov pogosto umre ze v prvih tednih.

Kar pogumno naprej!

Martika
18t

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 16:50:03   
Gina
Tako kot ti je povedala martika. Takih primerov je menda več, a pogosto eden odmre. To ni menda nič hudega za drugi plod, ki potem raste naprej.

Meni pa se bolj zdi, da tale tvoj G ne ve dobro, kaj je bila tista tvoja krvavitev in ga je malo sram, ker se je tako hudo zmotil zadnjič, pa da je zato zdaj tebi tako, rekel. Saj veliko:nosecka: krvavi na začetku, pa potem normalno donosi. Zakaj pa je tako sklepal, menda ja ne samo zaradi krvavitve?

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 17:00:20   
spacey
Ojla!

Jaz poznam eno punco, ki je imela spontani splav, pa takrat sploh še niso vedeli da ima :duda::duda:. Zgleda, da ko so jo čistili, se je drugi plodek skril in čakal ter se razvijal naprej. Šele po nevem kolikem času oz. pregledu, je punca izvedela da se je eden od :duda: obdržal in pridno rasel naprej. :bravo: No zdej jo videvam kako se lepo šetka z :duda: po sončku. 9nebesa

Vso srečo, držimo pestke in tačke zate in za tvojega malega pikeca. :rozica:

Lp;
P 9nebesa 40t

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zdi se, da sta bila dva!!!
21.3.2005 23:56:14   
nogometas
Popolnoma se strinjam s tabo, Gina, mislim, da se tip sploh ogiba, da bi me še pregledal...mi je pa tisti dan, ko me je pregledoval zaradi krvavitve, odstranil nekakšno ovojnico, vsaj tako se je izrazil. Lahko pa seveda samo ugibam, saj je vse vrgel v koš, namesto poslal na histologijo. A je to kak zdravnik?? Rekel je, da ni potrebe, da me danes še 1x pregleduje, saj je že včerajšnji UZ na urgenci pokazal vse. In seveda, da naj grem domov in čakam.... Namesto, da bi mi dal vsaj hormon pregledati, ali rase.... Jutri sem naročena pri dr. Cerarju, samoplačniško, če me bo hotel vzeti, bom verjetno kar pri njem ostala....
Vsem :nosecka: želim veliko prijaznih G in vse dobro! :)
LP
Juli

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 7:55:50   
muriel
ej, Juli, to je pa ze od sile!!! si kar ne morem predstavljati kaksne custvene preskoke dozivljas.

drzimo pesti, da se bo vse super izteklo in si se vedno :nosecka:!

m.

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 9:57:17   
Ro-La
Imela sem dvojčka, pa se eden ni razvil, zato so drugega še bolj spremljali kako se razvija. S tadrugim je bilo vse ok, tako da ne skrbi. Če sta dvojajčna to sploh ni taka redkost, pri enojajčnih pa zna biti problem. Moja 2 sta bila enojajčna, pa se je tudi vse dobro končalo.

Nič ne skrbi, saj bo vse ok.

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 9:58:42   
Ro-La
Nisem pa nikoli krvavela, se je tadrugi absorbiral tam nekje okrog 25 tedna.

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 13:13:28   
nogometas
Ja, muriel, res je to, kakor se je izrazil moj dragi, emotional rollercoaster in komaj danes sem prišla k sebi, ko mi je dr. Cerar dejal, da je vse ok, da je živa nosečnost in da mali žabici že bije srček..... Uspelo se mi je dogovoriti, da bi mi on vodil nosečnost..... zdaj bomo pa videli, kako prijazen bo postal dotični G, ki me je prejšnji teden prestrašil s splavom in rekel, da tudi če kaj bo, da ne bo normalno....
????? a mi je blo tega treba:(?
Veliko srečnih trenutkov z vašimi :duda: vam želim!!!

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 13:21:02   
Majči
No, pri meni je bilo pa takole;
Ko sem zanosilo s svojo prvo sončico, ki ima danes polne 4 leta, sem na začetku imela dvojčka - dvojajčna. Moja pikica je drugi plod zrinila in obstala je samo ona. Drugi plod se ni razvijal, jaz nisem čisto nič krvavela - je kar nekam zginilo (se absorbiralo). Novembra 2003 sem imela v 7tednu nosečnosti spontan splav z enojajčnimi dvojčki. Žal, ni bilo rešitve za noben plodek. Najprej je umrl en zarodek, potem pa se je drugi zelo boril a ni preživel. Imela sem čiščenje in tako sva se matrala ponovno do zdaj, ko sem pred kratkim zvedla, da sem zanosila. Tokrat le en plod - hvalabogu! Zdaj sem v 7,5 tednu in upam, da bo šlo vse vredu.
V družini nimamo dvojčkov pa vseeno, so se mi pojavli dvakrat. Kako je čudna tale mati narava a?

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 13:23:16   
muriel
super, super, super!!!!!! :bravo::bravo::bravo:

sem res vesela zate!

ti pa kar strogo primi tega tvojega prvega G! in glej, da v sluzbi uredis glede (ne)prenasanja raftov pa to!

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 13:26:13   
muriel
oprosti Majči; navdušenje je veljalo za novico od Juli, ne tvojo zgodbo! tebi pa seveda zelim, da bo sedaj v redu!

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 13:28:23   
nogometas
Majči, res je, nikoli ne veš, narava je močnejša od nas, zato še vedno trepetam za mojo malo pikico, ampak sem optimistična, da tokrat bo... vse OK!!!! Vas pa občudujem vse tiste, ki se borite tudi po več neuspelih nosečnostih, mene je že ta izkušnja čist psihično izčrpala!!!!!
LP
:nosecka: IN :duda:

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 14:05:10   
Sugy
nogometaš, a potem sta bla 2 in je zdaj samo eden? Hvala bogu, da se je obdržal!! Želim ti vse najboljše!! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 17:34:59   
Gina
Joj, nogometaš, jaz sem tako vesela zate.:bravo::bravo::bravo:

Zdravniki pa delajo take hude napake, pa so čisto zaščiteni ko kočevski medvedi! :(

Čuvaj se in pobožaj bušija:duda:.

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zdi se, da sta bila dva!!!
22.3.2005 18:32:43   
nogometas
Ha, ha, Gina, najbolj smešno pri tem, kar si napisala je pa to, da jaz izviram iz Kočevja,... Ha, ha, ha.....:)-:)-:)- in verjemi mi, še nisem videla medota, da bi se prosto španciral... čeprav sem prejoggala vse gozdne poti v bližini mesta.....
Bušija čuvam kot svetinjo....:nosecka::nosecka:
LP
Juli

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?