|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelo žalostna
28.6.2005 20:51:27   
pasteta
morem nekomu povedat,ker se mi meša.Z:love:SMA IMELA 6 let muceka z imenom mica.Zadnji mesec sem ga imela pri veterinaru baje zaradi pharingitisa-nimam pojma kaj to pomeni.In do prejšnega tedna je bilo vse v redo ,nakar je začel spet kašlati in kihati pa še iz nosa mu je polek žnodra tekla kri res je bil bogi.danes pa pridem iz službe pa se nisem niti zavzela da ga ni več doma .kličem mojega v službo kje je maček in mi reče da ga je dal vstran jaz pa v jok tako da ko zdaj to pišem mi kar solze padajo po tipkovnici.Mislite da je vredu da ga je dal vstran-mogoče pa ga je rešo vseh muk ki jih je vrjetno prestajo,sploh se nisem od njega mogla poslovit.Zdaj si sigurno mislite kaka panika zaradi mačke ,samo jaz sem bila na njega zelo navezana.kaj mogoče kdo ve kaj pomeni pharingitis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
28.6.2005 20:53:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zelo žalostna
28.6.2005 20:56:43   
soncece24
Jaz te čisto razumem. Mi smo konec decembra morali dati uspavati našega kužija in mi je še danes hudo za njim.

Ne zdi se mi prav da je tvoj dal mucka uspavat brez da bi ti to povedal, čeprav ga je s tem sigurno odrešil muk. Če je žival bolna in trpi ter če ni rešitve, je boljše tako, živali imajo vsaj to možnost, ljudje pa ne.

Vem da ti je hudo, jaz sem se takrat ko mi je bilo tako zaradi mojega :kuza:, ki sem ga dobila za 12 roj. dan in je bil z nami več kot 11 let takrat tolažila, da je zdaj v pasjih nebesih in da je samo meni hudo, on pa uživa.

Sigurno so tudi mačja nebesa nekje in tvoj muc zdaj tam veseo prede in se ima krasno.


(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zelo žalostna
28.6.2005 20:58:27   
polona2
Če bi moj partner brez moje vednosti dal uspavati mojega mačka, mu v 1 minuti spakiram kovčke in ga postavim pred vrata.
Za Pharingitis pa žal ne vem, kaj pomeni, če jo je peljal evtanazirat, stvar ni bila nedolžna, saj se ne sme evtanazirati zdravih živali ali živali, ki imajo z določeno terapijo dobro možnost ozdravitve.

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zelo žalostna
28.6.2005 20:59:45   
Anonimen
Mi smo tudi morali uspavati našega kužita in smo se vsi jokali za njim. Žival postane družinski član. Nekaj časa je hudo, potem pa se spomiš samo še lepih stvari.

Gotovo je v mačjih nebesih z drugimi mucki in veselo lovi miške.

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:00:48   
Anonimen
Kako da se ne more? Seveda se more. Samo da plačaš ti evtanazirajo še kamen.
Sicer pa verjamem, kako ti je hudo. Vseeno pa poskusi pogledati še s te strani, da je tvoj fant tebe odrešil tega trpljenja, da mi morala mucka peljati na evtanazijo.

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:00:55   
pasteta
da bi se ti besede pozlatile in da on tam nekje res uživa.HVALA TI

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:01:05   
Divja vijolica
Lahko ti povem, da sem jaz naši muci zapeljala nenamerno!! čez glavo in neverjetno je bila čez 1 mesec čisto zdrava! (od takrat naprej je imela je samo eno oko), tako da sem prepričana da imajo mačke res 7 življenj.
Jaz mislim, da bi moral tvoj tebe vprašati glede "odstranitve" mucka. Jaz bi ga :hudicek: :hudicek: !!! Najbolj pa sovražim take odstranitve živali, ja kaj je folku žival bolana (al pa še to ne) pa takoj za odstrel. Groza.

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:05:09   
mala maja
tud mi smo dal uspavat našeg :kuza:. Tud brez moje vednosti so to naredil, ker dugač bi se mi kar zmešal če bi vedla. Tko mam vsaj čisto vest da pri dejanju nisem sodelovala. Je pa imel raka po celem telesu star pa je bil 13 let-kar pa je za Škotske ovčarje kar velika doba.

Je pa pol oči kupil glih takega :kuza: psička in psičko8sta v albumu). In psiček ima enak ime sam mu ne seže do kolen(mislim prejšnemu kužku)

Mogoče je pa res bolje da ga je dal stran. Misliš da ni nič trpel???

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:11:46   
polona2
Po zakonu je evtanaziranje zdrave živali kaznivo, če veš za tak primer, prosim prijavi, lp!

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:13:20   
Anonimen
Ja kaj pa tisti kužki in mucke, ki jim ne najdejo novega doma v zavetiščih?

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:20:32   
polona2
To prakticirajo samo zavetišča pogoltnih privatnikov, v večini zavetišč se tega roka (1 mesec) ne upošteva, imaš pa prav, po zakonu se lahko pelje žival, ki je v zavetišču že 1 mesec evtanazirati, vendar ni o tem tekla debata,
če bi ti hotela peljati tvojega zdravega psa na evtanazijo, npr., je kaznivo, če bi veterinar to storil.

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:22:42   
Anonimen
Aha. No tega pa nisem vedla.
Pa saj kdo bi pa zdravega psa peljal? :zmeden2:

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zelo žalostna
28.6.2005 21:26:43   
lidia
hvala bogu, da je kaznivo, ker eni se naveličajo psa in ga peljejo zaspat, vem nezaslišano, ampak poznam primer.nezaslišano.


(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zelo žalostna
28.6.2005 22:08:09   
Anonimen
Paštetka, moje sožalje za mucka, ampak meni je ime paštetka tako smešno, da ne morem ostati resna. Čeprav je žalostno...
Potem pa še Divja vijolija zapelje z avtom čez svojega mačka, da ostane samo z enim očesom. Pa ravno DIVJA vijolica... ojoj, no, saj ni smešno, ampak...

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zelo žalostna
28.6.2005 22:09:43   
Anonimen
Ojoj, ne paštetka, pašteta, se opravičujem. Ma zdaj pa ne morem več: :)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zelo žalostna
28.6.2005 22:10:39   
Anonimen
Zelo mi je hudo za tvojega mucka.

A čisto odkrito ti povem, da bi jaz mojemu :love: glavo utrgala, če bi mi kaj takega naredil.

Tudi moja psička se je poslavljala od nas, ker je imela tumor na jetrih in je bila že cela shirana. Zdravniki so rekli, da ni pomoči in naj se odločimo za evtanazijo, da ne bo trpela. Tisto noč, preden je odšla, sem :love: prosila, da spi v dnevni sobi, psičko sem si dala na posteljo in celo noč spala ob njej, kot sva to počeli, ko sem bila mlajša. Stara je bila 13 let. Bila je že zelo boga, ker ni več jedla, potem niti piti več ni hotela. Večkrat je tako zakinkala z glavico, da sem mislila, da je umrla. A je preživela noč in zjutraj jo je moj :love: odpeljal, ko sem se dokončno poslovila od nje. Nikoli je ne bom pozabila in še zdaj mi tečejo solze po licih, ko se spomnim na njo, pa je od tega že 3 leta. Moj zlati :angel:.

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zelo žalostna
28.6.2005 22:13:44   
Anonimen
ZDaj mi pa solze tečejo. Prav res. Ta žalostne.

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zelo žalostna
28.6.2005 22:16:26   
Divja vijolica
Splišni, dobro opazuješ, je pa prvič da se tako režim pred ekranom...:)- :)- :)- :)-

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zelo žalostna
29.6.2005 7:21:13   
Anonimen

Sem prebral tole.. V redu.. ampak kaj pa druge zivali? Zakaj so druge manj vredne?:ups:

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Zelo žalostna
29.6.2005 8:14:54   
Anonimen
Kdo je rekel da so druge živali manj vredne?? :bojeviti smajli:

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Zelo žalostna
29.6.2005 8:23:29   
Anonimen

Nihce ni rekel to direktno.. ampak postanejo pasteta... in podobni izdelki..

(odgovor članu pasteta)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Zelo žalostna
29.6.2005 8:23:38   
ElaM
Pastetka, te čist razumem, ko je umrl moj :kuza: sem samo jokala. Vendar tako je življenje, rojstvo in smrt tudi pri živalih.:((
Je pa res, če bi moj :love: peljal mojo :muca: ali :kuza: uspavat brez moje vednosti bi verjetno znorela.

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Zelo žalostna
29.6.2005 9:47:10   
Jutra
Mačja nabesa, pa posmrtno življenje živali...

Jao, tale tema je pa res za na Družino in odnose:grrr:

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Zelo žalostna
29.6.2005 12:18:55   
simonas
Tudi meni se ne zdi prav, da se je tvoj :love: odločil za tak korak brez tvojega vedenja. Saj je verjetno hotel samo dobro a vseeno.

Tudi meni je pozimi zbolel :muca:. Šlo je za delno odpoved ledvic. Nič ni jedel, pil je tako, da sem mu brizgala z inekcijo v gobček... Vozila sem ga k veterinarju in to vsakokrat s strahom, da mi bo rekel, da mu ni več pomoči in naj se poslovim od njega. Vendar pa mi je na zadnje rekel, da ima 50% možnosti in da je naslednja noč odločilna, ter da se naj sama odločim, kaj bom storila. Seveda nisem imela srca,da bi dala muca uspavat, če mi je rekel, da je 50% možnost, da mi ozdravi. Na žalost je potem ponoči poginil, vendar ne pomnim kdaj sem imela nazadnje tako kruto noč. Celo noč se mi je mučil in jokal, midva pa sva sedela poleg njega na tleh in mu nisma mogla popolnoma nič pomagati. Če bi vedela, bi ga lahko rešila muk...

Morda pa je tvoj :love: naredil mucu uslugo. Morda je videl, da mu gre na slabše in ti je hotel prihraniti žalost in trpljenje.

Simona

(odgovor članu pasteta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?