|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki za cisto!
17.7.2008 21:33:57   
divans1
Kakšni so znaki, če imaš vodeno ali čokoladno cisto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znaki za cisto!
17.7.2008 22:01:10   
Anonimen
Nimam pojma.Tukaj je nekaj o teh cistah:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2290797

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znaki za cisto!
17.7.2008 22:06:54   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Kakšni so znaki, če imaš vodeno ali čokoladno cisto?



Jaz sem imela pred 12 leti vodeno cisto v velikosti pesti. Vse se je pri emni začelo zelo na hitro. Zjutraj me je zelo bolelo v križu, kot da bi si prehladila ledvica,in sem komaj hodila. Zato sem rekla, da grem kar nazaj spat. Ko so me zbudili za kosilo, sem komaj prišla do mize in tam od vseh bolečin padla v nezavest. Klicali so rešilca, pa za take primere, ki niso življensko nevarni niso imeli časa, da naj me kar sami pripeljejo, če pa res ne bo šlo naj pa še enkrat pokličemouser posted image . Potem so na dežurni najprej mislili, da je slepič, ampak ker ga nimam več, so me poslali na ginekološko. Tam so mi naredili UZ, opazili zelo veliko cisto, ki je pritiskala na mehur. V bolnici so me obdržali en teden, sem med tem časom dobila user posted image  in so em nato pregledali, če se je cista sam sčistila. K sreči se je.

Upam, da se znajdeš iz napisanega in ti bo kaj pomagalo.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znaki za cisto!
18.7.2008 6:53:44   
Anonimen
Razlik glede znakov ni oz. jih ti ne boš ugotovila. NA UZ pa lahko G sklepa za katero cisto gre na podlagi tega ali je cista temna ali bolj svetla. Tako je meni razložila G. Itak pa potem šele laparoskopija točno pove kakšna je bila.

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znaki za cisto!
18.7.2008 9:47:14   
Naja30
Ko sem imela vodno cisto, je bil prvi znak izostanek M. In tudi edini, ker me nič ni bolelo, čeprav me je G spraševala, kje me boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znaki za cisto!
19.7.2008 11:59:34   
ammra
Pred 10 dnevi so mi odstranili cisto. Pred posegom nisem zaznala nikakršnih znakov. user posted image  je bila vedno redna, občutiti ni bilo nobenih bolečin, skratka pojma nisem imela, da imam kako cisto. Slučajno mi jo je na rednem pregledu ugotovila moja G.
Danes sem dobila user posted image  in bolečine so po dolgem času ponovno neznosne. Upam, da je to dober znak in da se bo vse lepo ščistilo. Se bi katera strinjala z mano?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znaki za cisto!
19.7.2008 13:50:18   
Anonimen
Ko sem jaz imela cisto, me je bolelo čisto malo, skoraj nič-razen na dotik, ob tem se je tipalo kot neko kroglico....

(odgovor članu ammra)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znaki za cisto!
19.7.2008 21:04:11   
*Junona*
Jaz sem imela čokoladno cisto in zelo dolge in neredne cikluse.

Po laporoskopiji, ko so mi cisto odstranili, nimam več težav.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znaki za cisto!
20.7.2008 9:28:45   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: ammra

Pred 10 dnevi so mi odstranili cisto. Pred posegom nisem zaznala nikakršnih znakov. user posted image  je bila vedno redna, občutiti ni bilo nobenih bolečin, skratka pojma nisem imela, da imam kako cisto. Slučajno mi jo je na rednem pregledu ugotovila moja G.
Danes sem dobila user posted image  in bolečine so po dolgem času ponovno neznosne. Upam, da je to dober znak in da se bo vse lepo ščistilo. Se bi katera strinjala z mano?



Sem tudi jaz imela neznosne bolečine med user posted image , ko mi je cista počila in se mi je vse do konca sčistilo, tako kot je treba. Sem pa jaz bila takrat že pred  user posted image  sprejeta v bolnico zardi hudih bolečin in sem bila tako ves čas na opazovanju, pa tudi nekaj malega so mi dali proti bolečinam, da je bilo bolj vzdržno.

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znaki za cisto!
20.7.2008 11:17:23   
mišk
Meni je vodno cisto ugotovila ginekologinja na nuhalni svetlini. Torej, ko sem bila noseča. Rekla je, da je vse v redu in da če me bo slučajno kar naenkrat močno zabolel jajčnik, to pomeni, da je cista počila. Čutila je pa nisem nič.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?