|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižano plačilo vrtca
14.10.2004 10:26:18   
Donja
Samo informativno: do 15.11.2004 je treba oddati vlogo za znižano plačilo vrtca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Znižano plačilo vrtca
18.10.2004 22:56:41   
kimi
A to povsod velja? In kaj moraš narediti

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Znižano plačilo vrtca
19.10.2004 7:33:34   
Donja
Kupiš obrazec 1,82 in 1,82 A. Lahko pa si sprintaš tudi z RR. In vse lepo izpolniš, dodaš kopije odločb o dohodnini in odneseš tja, kjer delajo obračune. Mislim, da to velja povsod, ker drugače pa plačuješ polno ceno vrtca, ki pa je precej visoka.
A tvoj že hodi v jasli? Če ne to narediš takrat, ko ga vpišeš. Saj ti morajo povedat.

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Znižano plačilo vrtca
25.10.2004 21:11:45   
anzetia
Ni odgovor je pa vprašanje za kogarkoli ki ve 100%odgovor, Ali je obrazec za znižano plačilo vrtca sprintan z interneta oz. z ringaraje, velja???
Ker namreč, naši v vrtcu niso vedeli, ko sem jih spraševala, če je veljaven.

LP.

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Znižano plačilo vrtca
26.10.2004 9:10:39   
Donja
Jaz sem nesla tega sprintanega pa ga je sicer vzela, ampak so novi obrazci. Tako da je bolje, da ga kupiš novi obrazec, ker ponekod več ne vzamjo starih. Ta naša, ki obračunava oskrbnino, je dobila obvestilo o novih obrazcih po tem, ko je že nam dala obvestilo da moramo dat vlogo.

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Znižano plačilo vrtca
26.10.2004 14:40:20   
natja_
Hja, ta datum ne velja za vsa območja v Sloveniji... Ravno mi je kolegica povedala, da imajo oni - Ig, datum 15.12.04.:ups:

Me pa zanima - če daš za znižano plačilo prvič, vložiš za predpreteklo obdobje, kaj pa ostali - damo tud za predpreteklo ali za leto 2003??? :zmeden:

natja

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Znižano plačilo vrtca
27.10.2004 8:20:42   
Donja
Tako je. Ti daš za preteklo leto 2003, če pa si prvič pa za 2002. Pol pa je treba vprašat, kdaj je treba dati za 2003, ker mislim, da jo je treba dat takoj nasledje leto. Nisem prepričana

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Znižano plačilo vrtca
1.11.2004 17:42:54   
ena-1
prosim za nasvet. Moja Ana je stara 3 mesece. Vlogo za vrtec smo že oddali. Ker se bomo marca preselili v Dragomelj smo izbrali vrtec Ljubljana- črnuče- enota Šentjakob. Malo je nerodno, ker Dragomelj spada v občino Domžale, vrtec pa pod Ljubljano? Mislite, da lahko uveljavljamo znižano plačilo vrtca, če plačujemo kredit za stanovanje? Koliko stane varuška? Pa še to, ali veste za varuško v bližini Dragomlja. Hvala

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Znižano plačilo vrtca
1.11.2004 21:04:47   
Pia73
Vsak lahko uveljavlja znižano plačilo vrtca. Nekateri župani (predvsem v manjših občinah) delajo probleme, če uveljavljaš to znižanje pa otrok ne hodi v vrtec v isti občini kot si prijavljen, ker moraš to vlogo oddati na občino stalnega prebivališča. Ampak v večjih občinah tega sploh ne kontrolirajo. Upam, da si kaj razumela, ko sem tako zafilozofirala,..:zmeden:

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Znižano plačilo vrtca
3.11.2004 9:12:49   
ena-1
sem razumela. najlepša hvala:sloncek:

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Znižano plačilo vrtca
8.11.2004 7:26:06   
Donja
Pri nas je pri takih dogodkih možno, da neseš tistemu, ki obračunava skrbnino zadnje tri plačilne liste in pol naredi novo odločbo. Kako pa ji pri vas pa pokliči in vprašaj.

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znižano plačilo vrtca
14.8.2006 20:34:02   
Anonimen
Če jaz prav razumem, odločba o znižanem plačilu velja za KOLEDARSKO leto; torej, če imamo otroka že redno vpisanega, se nova vloga pošlje konec koledarskega, ne šolskega leta? Torej novembra/decembra, ne zdajle avgusta?

(odgovor članu Donja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znižano plačilo vrtca
14.8.2006 20:57:16   
tina104
Pa kje ste zdaj našli to temo? Zgoraj so punce v letu 2004 to pisale.

No, če še katero zanima. Obrazce lahko sprintaš iz interneta, vsaj v naši občini je tako. Vlogo se da zdaj, če otrok začne z vrtcom septembra in prej ni hodil v vrtec, potem se novembra še 1x oddda to vlogo in velja za naslednje koledarsko leto.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?