|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 15:54:09   
Jessy
Jutri zjutraj grem na zunanji obrat otročička v Postojno.
Zanima me, če ima že katera s tem izkušnje, kako se je obneslo in predvsem, kako boleče je bilo vse skupaj.

HVALA!!!

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 16:04:11   
Lumpi
V bolnišnici nekaj dni jemlješ tablete, da ti zmehčajo mišice. Na dan obrata dobiš še vse te tablete v žilo, nato izvršijo obrat. Ves čas obrata si na CTG-ju, da se vidi, če ti je obrat sprožil popadke. Ves čas v bolnici moraš počivati, meni niso pustili niti hoditi več kot 15 min. na dan. V kolikor se ti po obratu sprožijo popadki, , ti jih ustavijo,......

Sam postopek je brez bolečin, samo treba je pa biti sproščen.

Želim ti, da ti obrat mine brez komplikacij, posebej pa ,da po samem obratu ne dobiš popadkov.


LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 16:05:40   
Udb
Nimam izkusenj. Mi je pa ravno zadnjic sodelavka pripovedovala, da so njej svetovali zunanji obrat, pa se potem ni odlocila zanj in je imela zato carski rez! Na SRECO, ker je imel otrok popkovino ovito okoli vratu in so zdravniki rekli, da bi se v primeru zunanjega obrata zadusil 100%!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 16:13:12   
Anonimen
Podobno, kot opisuje UDB se je zgodilo tudi moji prijateljici, s to razliko, da se je ona odločila za poskus obračanja, vendar se otroček ni in ni želel obrniti, zato so se tudi odločili za CR in tudi v tem primeru je bila popkovina ovita okoli vratu. Veliko sreče :rozica::rozica:

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 16:17:58   
Jessy
A nič ne pogledajo z UZ kje je popkovnica???? Bom full tečna glede tega, da mi preverijo, kje je popkovnica.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 17:17:55   
eva1
No sicer sem ti že odgovorila na NP, ti povem le da v LJ nič prej ne prideš v bolnico, ampka tisti dan k si naročen najprej naredijo UZ-premerijo :duda: pogledajo kje je popkovnica,koliko je plodovnice, kje leži posteljica, naredijo CTG in šele nato se odločijo za obrat! In če se odločijo za obrat, dobiš eno ampulo Apaurina v ritko, da si sproščena, potem poskusijo z obratom, in nato greš še 1x na CTG in če je vse ok, čez 2 uri domov!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 17:28:20   
jazz
Moja prijateljica je šla, pa se mali ni nikakor hotel obrniti. Šla je domov in glej ga zlomka, dobila popadke- rodila s carskim.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 18:13:59   
smrka
Jaz nebi pustila da mi obracajo otroka.. rajsi rodim s carskim rezom. Nebom navajala razloge zakaj.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 18:15:50   
Anonimen
Jaz isto.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zunanji obrat - izkušnje!
5.7.2005 19:23:27   
Tiamo
Jessy, upam, da boš res zatežila in vprašala vse, naj ti vse pregledajo..ne pusti se!!!

Že zdajle držim pesti, da bo vse OK...kar živčna sem postala k sem tole prebrala.

Pošiljam ti :angel::angel::angel::angel:

Ne pusti naš predolgo čakati z novičkami...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zunanji obrat - izkušnje!
6.7.2005 10:55:54   
sabini
Jaz ti bi odsvetovala, moja kolegica se tud ni odločila in je rodila s Cr, ne vem zakaj ampak boljše da ne sej mogoče se bo pa zadnji hip sam obrnil veliko sreče :rozica:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?