|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zvišanje preživnine
3.3.2009 16:25:28   
Njuškalo
Oj! Zanima me, če katera ve za kakšno odvetnico (odvetnika), ki se dobro spozna na to področje? Pa, koliko stane, da ti napiše vlogo za zvišanje preživnine?user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvišanje preživnine
3.3.2009 16:58:43   
benika
Pojma nimam. Zanima me pa, zakaj tega ne napišeš sama? Sej isto velja, kot če bi ti jo napisal odvetnik, pa najbrž je še cenejeuser posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zvišanje preživnine
3.3.2009 19:32:03   
urška
sej ne rabiš odvetnika. najprej pojdi na CSD vprašat kaj in kako je s tem. pol daš pa na sodišču vlogo. a rabiš keš za koncert?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvišanje preživnine
3.3.2009 20:04:52   
Njuškalo
Sama ne napišem zato, ker, ko sem napisala sploh vlogo za preživnino leta nazaj, mi je sodnica ful težila, pa komaj komaj sprejela to vlogo. Ja, če bi imela kje kakšno vlogo za zvišanje pred sabo, pol bi samo prepisala, samo tega žal nimam. Zato ne vidim drugega kot odvetnika. Na CSD sem pa šla, vendar socialna delavka fuuul zagovarja bivšega, ker je zadnje 4 mesece celo plačal 30 evrov na mesec- ker je to še več kot uradno, kar je 24 evrov, torej si on zasluži najmanj medaljo. V glavnem na CSD ne računam, ker je ženska porabila celo uro, da bi me prepričala, da sprejmem ta beden znesek kot preživnino. V bistvu vsa leta nisem prejemala nič, pa mi niti važno ni bilo, samo, da je mir..no  zdaj je pa začel nakazovati in si mislim, pol pa nakazuj eno normalno preživnino, ne pa tole. No, tako, da se moram spopadat s tem, čeprav mi je res odveč. Tako, da, če katera ve vsaj približno, bi bilo fajn. p.s.Urška, itak..v resnici zbiram denar za koncert, samo ne okol govortuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvišanje preživnine
3.3.2009 20:13:10   
urška
pol pa direktno na sodišču vprašaj, če majo kak obrazec. in kako to misliš, da ti nakazuje 30€ preživnine. jaz sem zadnjič tle eni napisala, da po moje znaša preživnina za enega otroka v slo v povprečju 150€ pa sem jih takoj slišala, da kolk je to premal (sej vem da je) in da nimam pojma kaki so stroški z otrokom in da mi ljudje stvari šenkujejo. zdej pa vidim, da maš ti še manjšo preživnino pa moraš bit celo zadovoljna z njo. torej, kr zahtevaj več, en koncert ti je že ušel iz rok. ne pustit še ta drugega.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvišanje preživnine
3.3.2009 20:41:02   
Njuškalo
Ja, ko sem leta nazaj bila na sodišču zaradi preživnine, bivši revček ni imel velikih prihodkov, bogi ubožček in je sodnica rekla: ja, nekaj pa že moram določit in je določila 20 evrovuser posted image  No, jaz sem si (koza) mislila, mah briga me, samo, da imam mir...pa nisem s tem nič težila, vsa leta sem mu dala mir in bi mu dala še naprej, če ne bi sam začel nakazovati.In se mi trapasto zdi, pa še una socialna delavka ga ful zagovarja, kako je pohvalno, da je naredil ta korak bla bla...pa še rekla je, da s tožbo za zvišanje itak ne bi uspelauser posted image No, jaz bom vseeno probala, ker upam na to, da bo sodnik pametnejši kot je bila prvič una sodnica in, da bo bivšemu rekel, da naj si pa najde nek pameten šiht, da bo imel za preživnino. Je mlad, zdrav, torej lahko dela in preživlja otroka...ne pa, da je vse breme na meni in zdajšnjem možu, ki po zakonu sploh ni dolžan skrbeti za otroka. Če hoče plačevat, bo plačeval nek spodoben znesek...ker 30 evrov je praktično enako nič.user posted image Sem pa koza, ko nazaj pogledam, zakaj nisem vztrajala pri vlogi za jamstveni sklad vsaj, pa bi bil zdaj dolžen državi, tako mi je bilo pa važno samo, da imam mir. Sej po svoje logično, samo škoda, ko nisem znala takrat tako razmislit, kot danes. Jah, zdaj je kar je, bom pa za vnaprej popravila, upam.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvišanje preživnine
3.3.2009 20:48:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

bogi ubožček in je sodnica rekla: ja, nekaj pa že moram določit in je določila 20 evrovuser posted image   


WTF????? In taki ljudje dobijo delo na sodišču kot sodnice?
Žal mi je njuškalo. Ne vem rešitve. Dokler take ženske delijo usodo otrok, ne vidim rešitve. Pa da ne boš mislila, tudi jaz imam slabe izkušnje s sodiščem in ločitvijo. Držim pesti, da naletiš na normalnega sodnika z zdravo pametjo.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvišanje preživnine
3.3.2009 20:48:31   
benika
30€user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja fak no, kaj pa on misli da preživlja? Hrčka?
Veš kaj, najbrž revež ni socialni primer. Res držim pesti, da ti uspe iztržit kaj več, ker tole je sramoten znesekuser posted image

Srečno Njuška!

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zvišanje preživnine
3.3.2009 21:14:13   
Anonimen
In se mi trapasto zdi, pa še una socialna delavka ga ful zagovarja, kako je pohvalno, da je naredil ta korak bla bla...pa še rekla je, da s tožbo za zvišanje itak ne bi uspelauser posted image


Svasta.
Ti se kar pritozi in zahtevaj normalno prezivnino.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?