|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o taščah
23.8.2006 8:43:10   
KIRA
ma najboljše bo. čekdo iz muhe dela slona, pol je le prav da se smeješ. user posted image user posted image user posted image


danes zjutraj me kot prvo preseneti klic na mobitel.user posted image komaj utegnem otoke oblečt, pa v dnevno prit, pa že preklemana zadeva cvili. iščem ga vsepovsod, pa ga ne najdem. pol sem pogruntala da ni tako zvonjenje, kot ga imam jaz na telefonu, pa grem gledat - ja mož je svojega "tiča" doma pozabu. user posted image user posted image
dobr. pogledam kdo kliče: možev ati. ja zakej hudirja tako rano kliče. dvignem, tašča na telefonu - vsa objokana!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja kaj pa je? prvo kar me vpraša - a je vse v redu s tamalo user posted image (viktorijo). jest nato:
"ja vse je v redu"
- a je res vse v redu
-ja vse je v redu. zakaj?
- ja zato, ker ati nimogu celo noč spat (pove med jokanjemuser posted image ), ker si je delu skrbi za tamalo-

meni lasje pokonc, alarm se vklopi - tu neki ne štima. user posted image user posted image user posted image

pol mi pa pove, da se je tast celo noč sekiru in ni mogu spat, ker je mislu da je včeraj tamalo zadel s prikolico (ko je šel z našega dvorišča). češ da jo je baje zadel - tamalo - pa da se zdaj ful sekira, če je vse v redu. user posted image user posted image user posted image user posted image

no dobr. jest sem skor popizdila, ampak sem se ugriznila v jezik in sem rekla, ja vse je v redu, nič ji ni. nič nisem rekla, zakaj mi tega ni noben povedu, pa zakaj ni pazu pa tko...

dobr, odložim telefon. pol se sprašujem potihem, če je tamala včeraj jamrala da jo boli trebušček, ker jo je dedi zadel? user posted image ponavad reče "buši buba" ko je lačna. paše kruh me je prosla, oz. jesti, kar je za njo zelo nenavadno. tega običajno ne dela.  sem si premišljevala -  mogoče jo pa kaj boli notri, pa ona še ne loči lakote od drugih bolečin-- jedla je normalno, celo precej, pa še mleko je pila zvečer, pa je blo vse v redu. user posted image

pa grem moža klicat v službo. seveda je mobitel doma ostal, zato ga moram poklicat na linijo. pa prosim sodelavca naj mi ga da na telefon, ker ga moram njuno nekaj vprašat.

(sedaj sem že čist živčna ) si že skoraj nohte grizem user posted image user posted image

prvo kar mu povem je, da če mi še enkrat ne pove, ko se tamali kaj zgodi, da mu glavo dol utrgam.  user posted image on dobro ve, ko jaz nekaj povem naglas, razločno in počasi, da se ne zajebavam.
pol ga pa vprašam, zakaj mi ni povedu,da je tast tamalo zadel s prikolico. kaj pa če bi ji kaj bilo. ?????? (na srečo ji ni blo nič) v bistvu sem ga hotla najprej nahrult, pa ga nisem, ker ni nič kriv. user posted image

pa me zabodeno vpraša, oz. mi pravi, da njemu ati ni reku nič, da on nič ne ve. pa da je ves čas tamalo držal za roko, da je ati SPLOH NI MOGU zadet, da ne ve kaj je on zadel, ampak tamale ne. *???? !!!!

uf. sem si oddahnila!  user posted image user posted image user posted image spet eno bluzenje moževih staršev kot ponavadi. user posted image user posted image

v glavnem: tamalo je mož cel čas držal za roko, tako kot treba.   user posted image user posted image user posted image user posted image

sem mu pa naročla da naj takoj pokliče domov, ker je njegova mami jokala user posted image v telefon, ati pa je čist znerviran, ker celo nič zarad skrbi ni mogu spat. user posted image pa da naj jima pove, da če se karkoli kdajkoli zgodi s tamalo, moram jaz to vedet, da bom pozorna na morebitne znake česarkoli. pa da se ne kliče drug dan zjutraj, ampak se takoj pride pogledat ven z avta, ali pa se pokliče zvečer, preden smo šli spat, ne pa drugo jutro, ko bi lahko blo že prepozno...  user posted image če bi jo recimo res zadel, pa bi mela notranje krvavitve, pa dedi ne bi nič povedal - bi mi tamala lahko doma izkrvavela, ker jaz ne bi imela pojma in je ne bi peljala k zdravniku. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

v glavnem, mož je vse to razumel in tud ni nič kompliciral, ampak je šel takoj klicat domov.  no, pol pa mi je javu....

in sedaj sledi razplet...user posted image

da se je ati že pomiril, ker da se je šele sedaj spomnu, da je tamala stala z možem zunaj, pa da mu je še mahala, ko je šel s prikolico z dvorišča. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

poanta - kako z muhe naredimo slona - oz. brez zveze sekiramo mamo. ! user posted image user posted image user posted image

pa sem možeku  user posted image vseeno naročila, da naj starima pove, da naj drugič takoj povesta oz. pokličeta in  ne šele drugo jutro, ker pol bo hudir. user posted image user posted image   bojo pa vedl za drugič. men je čist prav, da sta se sekirala, kazen mora bit vzgojna. user posted image user posted image user posted image

Konec tokratnega nadaljevanja...

< Sporočilo je popravil KIRA -- 23.8.2006 8:48:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
23.8.2006 8:45:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 8:48:35   
tanikaa
Kira, nič sekirat. Si vsaj lahko ziher, da danes ne boš imela nizkega pritiska. user posted image  Sicer pa je tast svojo pokoro itak plačal. Mu pa pamet hitro deluje user posted image . Da komaj po 12 urah ugotovi, da mu je mala mahala in da je ni mogel zadeti user posted image  Halouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 8:49:03   
srecna mati
ja a je kej narobe z tastim,ima slab spomin, res ne vem v cem je bla fora, je to za nalasc neredil oz. rekel?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 8:53:20   
KIRA
ne, ni naredu zanalašč. mislim da so leta. user posted image user posted image user posted image user posted image druge razlage ne najdem.

saj pravim, najbolje da se smejem user posted image user posted image user posted image user posted image če se pa skirajo za prazen nič. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srecna mati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 9:05:11   
ada2
ojoj!
veš kaj moja tašča, predvsem pa bivša tašča in tvoja so očitno bile v prejšnjem življenju sestre. a veš, da je moja bivša 1x klicala mene, ker je mislila, da je z Nušo kaj narobe zato, ker se je mimo njihove hiše peljal rešilec s sireno. oddaljeni smo pa cca 4 kmuser posted image user posted image user posted image user posted image  pa oni so ob glavni cesti za Ptuj, torej vsak nujni prevoz v Ptujsko bolnišnico gre mimo njih. a to potem pomeni, da ali naj mimo njihove hiše brez sirene peljejo ko ne gre za nobenega iz njihove žlahte, ali pa so vsak dan na trnih in klicarijo okoli ljudi, če niso morda ravno koga od njih v rešilcu peljali. mislim, bolano!

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 9:08:25   
tanikaa
Punce je že tako, da imajo nekateri preveč časa, potem pa na bedarije mislijo. Upam, da ne bomo tudi me nekega dne taki daveži. user posted image

Bog ne daj.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 9:12:38   
noe
Ja eni ti pa znajo dan nardit pester.Dobr ,da si tak odreagirala,ker jaz bi še sama začela paniko peljat.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 9:21:11   
Anonimen
user posted image  Kira, zdej si me pa nasmejala! Pa ne morš verjet, kake scene ti zganjajo, za prazen nič! No sej, hvalabogu da je bil prazen nič.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 10:21:43   
Anonimen
No, Kira, pa si prišparala pri kofetuuser posted image ... Vsaj en dan povišanega pritiska sta ti zrihtalauser posted image user posted image ... Glavno je, da s pikico ni nič. Ostalo je pa čisto nepomembno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 10:25:46   
tanikaa
Glede na to, da je Kerensa tudi velik odvisnik od kofeina, bi ji Kira ti lahko malo posodila tega tvojga tastauser posted image

Bo tudi ona lahko še na tem področju začela šparat in to glih zdaj ko je začela migat v tej smeri user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 13:48:40   
darjakb
joj te tašče...eno zelo podobno imam tudi sama....vse mora vedet, vse mora kontrolirat,....koliko sem se na začetku sekirala pa se ji podrejala, zdaj nič več. Hčerkica je bila ob rostvu malce bolna (povišan CRP) pa nekoliko prenizko težo je imela, tašča me je prav živcirala z svojimi izjavami, pa nasveti, češ kaj poslušaš zdravnike, saj tak ali tak nič ne vejo, delaj tako kot ti pravim jaz ipd.  Zdaj ji sploh ne ugovarjam, pa niti ne naredim kot pravi ona. S tem jo še najbolj user posted image .
oh te tašče,...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 14:27:31   
darjatimci
O madonca kolk mi je ta saga znana,čista kopija naše,samo da je pri nas panika pred, vmes in še potem ko se kaj zgodi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darjakb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 15:52:01   
Tadeja
A so te tašče iz kakšnega skupnega klana???user posted image

Se je ta mala skotalila po kamnitih stopnicah in sreča, ni bilo nič hudega. Vidne poškodbe: popraskana okrog in okrog, ker se je ustavila pri jablani, ki raste zraven.  Lana je šla po stopnicah gor in ker so bila vrata zgoraj zapahnjena, je hotela spet dol in je tudi šla, ampak kotaleče...
In mi je dvignilo pritisk, ko je izjavila, da Lana itak ve, da ne sme tam gor. Hallo!!! Lana ima pa 22 mesecev.user posted image

Pa to še ni bilo vse. Mine teden dni, pa mi reče, da se punčki nekaj dela po glavi, ker ima hrastice. Sama sem to že prej videla in sem tako skužila, da je verjetno to dobila ob kotalenju po stopnicah. Povem tudi tašči in ona meni, da to pa ni res. Ker, ko je bila prejšnji dan pri dermatologu, zaradi enih svojih težav, da ga je tudi vprašala o tem in je rekel, da naj mažemo z mandljevim oljem ??? user posted image  Nič mi ni bilo jasno. A se vam je vsem malo......
Očitno je mislila, če ima ona nekaj dermatološkega, da imamo pa vsi, ali pa vsaj moje dete. 
Mislim, včasih ji pa prav prebija user posted image .

Lana je pač padla, se potolkla. Vso sem jo pregledala, opazovala, če bo kasneje kaj narobe, ampak ni bilo nič. Na praskah so se pa hrastice pač naredile, a ne?

Saj se človek že tako dovolj ustraši, ona pa še kakšnega user posted image  doda.

Jaz samo upam, da mi na stara leta ne bo tako prebijalo. In to je vse.



_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 15:56:18   
darjakb
a mislite da bomo tudi me takšne tašče?

user posted image

lp,
darja

(odgovor članu Tadeja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 16:21:14   
darjatimci
Upajmo,da ne,da bo vse kar bomo dale skozi dobra šola za nas.user posted image

(odgovor članu darjakb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
23.8.2006 23:15:27   
Anonimen
Mislm a veste kva no?! Da bom pa jst zamenjala svojo šalco slastnega kofeta za enga usekanca desca - ja kva pa vm je?! user posted image user posted image user posted image

Poleg tega pa - čaki no mal... Dedc je mislu, da je z avtom butnu otroka. Ja kva a se ne stop vn in prever, a ga je res al ne? Kva a se kr odpeleš naprej in razmišlaš, če se glihkar enga fentu al ne? Pol pa, k celo noč ne morš spet, pa čist by the way daš enmu telefon in rečeš, nej pokliče in prever, a si ti slučajno morilc al ne? user posted image

Jebenti tak folk... in tvoje in vse ostale, Kira... pol nej se pa jst kofetu odpovem za take... pa zakva sploh mularijo pustiš k njim, Kira? Kva te bom okol kepe, ej, k pridm gor u Mursko. user posted image

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
24.8.2006 7:44:14   
tanikaa
Kerensa, ko boš hodila po Murski mi prej javi, da se nekam skrijem. Se te prav bojim, kako si se zdaj razpi*****.


In punce, če bom jaz taka tašča svoji snahi...naj me hudič pobere v istem trenutku. Jaz hočem biti taka tašča, kot jo imam sama. No, vsaj zaenkrat je čisto ok.

Sem rekla sinu, da ko si bo našel ta resno punco, s katero bo hotel živeti, da naj niti slučajno ne razmišlja, da bi živeli pod isto streho. Da jima bom žrla živce user posted image  Ali pa onadva meniuser posted image  Ni šans.

Manj se vidimo, raje se imamo. Le tu in tam bom povabila snahico, da se skupaj nalijeve in "pošinfleve" dedce in to bo to. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
24.8.2006 8:01:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Sem rekla sinu, da ko si bo našel ta resno punco, s katero bo hotel živeti, da naj niti slučajno ne razmišlja, da bi živeli pod isto streho. Da jima bom žrla živce user posted image  Ali pa onadva meniuser posted image  Ni šans.

Manj se vidimo, raje se imamo. Le tu in tam bom povabila snahico, da se skupaj nalijeve in "pošinfleve" dedce in to bo to. user posted image  



user posted image user posted image user posted image  Bistvo dobrega odnosa s taščam in tasti. Živeti tako daleč, da ne morejo priti v copatah na obisk. Pa navadit jih, da se najavijo preden pridejo. No, saj za mame tudi isto velja...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a se naj smejem?? - nadaljevanje sage o t...
24.8.2006 10:24:19   
Baldi
ajajajuser posted image
Kje je pa prvi del sage? Me prav firbc matra...a lohka en link, prosimuser posted image

LPuser posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   nadaljevanje sage o taščah XXX del
26.8.2006 19:09:25   
KIRA
eh, glava me boli. user posted image ne vem kaj je z mojo taščo. a me načrtno zajebava ali ima res tako kratko lajtengo???
ma še sreča da imam glvaobol, drgač bi se še kaj razburjala.. tako  pa se sam mal tuki pojezim..

danes sva cel dan delala zunaj - urejala okolico hiše, ki je milo rečeno bla že katastrofalna. sej sva jo že prej tudi, ampak tega je tolko, da ne folgaš.
v glavnem - prejle prideta na obisk tast in tašča. pa sprašujeta vse mogoče. no pol pa grem tašči razlagat, kako je bil mož priden, pohvalim ga, povem ji kaj vse je danes naredu, še k oknu stopim in ji pokažem. o.k. nobneih ekstra komentarjev.
pol pa čez 5 minut pride mož noter, ker je zunaj še pospravljal, pa prvo kaj ga vpraša:
ja a si kaj delal???

user posted image user posted image user posted image user posted image

pa se ni hecala. čist resno je vprašala. pa me je prehitu, pa je on odgovoru isto, kar sem ji 5 minut pred tem razlagala.
zdaj pa ne vem. a sem jaz prozorna, neslišna in sploh brezosebna in me ne sliši, ali pa me noče slišat. me namenoma zafrkava ali kaj???? sej sem takoj možu rekla v drugi sobi, pa pravi da so to "leta". že sem mu x krat rekla - da če bom jest tako nora, ko bom stara, naj me z lopato po glav in nekje na vrtu zakopa! user posted image user posted image

jest sem že čist živčna, kadar prideta s tastom na obisk. čist vedno kaj ušpiči, če ne eden, pol drug. ponavad ravno tisto, kar se mu malo pred tem prepove. danes je poleg tistega prejle še tamala padla dol s postle in se orenk udarila. pa je tašča poleg sedela in jo gledla, kako se proba vsest na "tolige", ki sebeda niso za sedet in se vnaprej vidi da se boj prevrnile. pa še na postli.
pol se pa miška pride k meni jokat da je bil av.
tašča pa: ja s postle je padla. pa babica ni nič kriva. user posted image user posted image user posted image kej rečt na to. uh!!!



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nadaljevanje sage o taščah XXX del
26.8.2006 19:53:37   
Anonimen
Kira, pa si ti ziher, da imaš samo 2 otroka in ne 4user posted image user posted image user posted image ... Za posratuser posted image  Ni čudno, da te glava boli, božicauser posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nadaljevanje sage o taščah XXX del
26.8.2006 19:54:24   
Bubamaraa
Sam tale tvoja tašča si bi pa res lahk mal postrešje v glav pospravla..........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nadaljevanje sage o taščah XXX del
26.8.2006 20:03:03   
darjatimci
pa se ni hecala. čist resno je vprašala. pa me je prehitu, pa je on odgovoru isto, kar sem ji 5 minut pred tem razlagala.
.
Zdaj saj veš kje si in čigavo mnenje je več vredno.
Glavoboli se ti bodo očitno samo se stopnjevali,pa saj  kaj si pa misliš,da se primerjaš z njenim sinom,on je pa ja prvi.user posted image user posted image
Saj se tudi sama s tem tolažim.user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nadaljevanje sage o taščah XXX del
26.8.2006 20:09:21   
KIRA
ja to itak. sam da je moja mami tud mal čudna, ampak ni tko usekana ko tašča, pa tudi ne tako pogosto. ko se njej kaj utrga se v sobo zapre, pa mamo mir. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sicer pa si jest z njo pogvorim, če noče kapirat pa tud teden dni ne kličem pa ne govorim z njo, bo že enkrat valal. pa ponavad se tud tega drži - če rečem ne, pol vela ne. ampak tašča, ta je pa kategorija zase.user posted image user posted image
se probam ne sekirat. ampak dons me tko glava boli - že brez takih dogodkov, sedaj pa še take mini katastrofe. ne vem.
morda se komu zdi brez zveze zaradi "malenkosti" tako sekirat, sej  se meni v bistvu tudi, ampak vedno znova so na s poredu taki in podobni dogodki. si že premišljujem, a bom začela knjigo pisat z naslovom:

"zakaj so tašče tako štoraste in zakaj snahe ne znajo poslušat". ali pa obratno - kar vam bo bolj všeč. user posted image user posted image user posted image user posted image bom še izkušnje drugih začela zbirat, pa bo knjiga ziher imela tavžent strani. sam da ne vem, kdo bo tako debelo knjigo založil.??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?