|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   airex blazina
6.2.2009 15:47:39   
orka
helow
mene pa zanima kdaj ti fizioterapevt napiše to blazino...? mi smo sicer bili prvič na fizioterapiji a ker je Ema tretirana kot 2 mesečnica še ne počne prav veliko ....

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: airex blazina
6.2.2009 21:41:35   
Taula
Mi smo jo dobili šele v 8 mesecu, ko ji je zatežila naša privat fizioterapevtka. (sem ji rekla da jo bova sama kupila, pa ji je zatežila). Šparajouser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: airex blazina
6.2.2009 21:43:35   
moyca
a to ti napiše fizioterapevt al pediater?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: airex blazina
7.2.2009 2:15:47   
ANIME
Nam jo je ravno zdaj napisala ... stara sta 4 mesece (popravljeno 3). Sem bila full pozitivno presenečena, da smo jo dobili ... sem mislila, da jo ne bomo ...

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: airex blazina
7.2.2009 12:08:25   
Taula
Nam so jo napisali v RA.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: airex blazina
7.2.2009 21:53:07   
Nelly2

Recept za blazino ti napiše pediater v razvojni ambulanti.

Nekateri ti recept napišejo takoj in brez kompliciranja, ko začne hoditi otrok na fizioterapijo. Previjalna miza sčasoma postane premajhna za vaje in tudi nevarna.  Spet drugi "varčujejo" za težje primere. Jaz sem mnenja,
da si jo vsak otrok zasluži, ki hodi na nevrofizioterapijo!

Povprašaj svojega pediatra v razvojni.

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: airex blazina
8.2.2009 19:39:55   
jajula
mi smo prosili pediatra v RA pa je rekla da potrebujemo priporočilo fizioterapevta. šele s tem priporočilom smo dobili napotnico. pa nam je v RA tud pokazala dopis se mi zdi da ZZZS da morajo omejevati napotnice za te reči...

(odgovor članu Nelly2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: airex blazina
25.2.2009 9:09:16   
ANIME
Pozdravljene!

Mene pa zanima kako in s čim ste to blazino oprale, predno ste dale otroke gor. Jaz jih bom zdaj dala, pa bi nekako želela očistit, predno bosta celo prelizala ...


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: airex blazina
27.2.2009 16:07:07   
jajula
jst sm jo raztegnila in pobrisala z mokro krpo

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: airex blazina
27.2.2009 21:56:53   
Taula
Jaz sem jo dala pod tuš in umila s milom, pol sem jo pa še luftala 2 dni, ker je smrdela.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: airex blazina
27.2.2009 22:04:11   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: orka

helow
mene pa zanima kdaj ti fizioterapevt napiše to blazino...? mi smo sicer bili prvič na fizioterapiji a ker je Ema tretirana kot 2 mesečnica še ne počne prav veliko ....


2 mesečnica - uf, počakaj še malo! Naša Alina pri 9 mesecih ni počela nič - pravi vrtni palček, kamor si jo dal, je samo sedela in se smejala. Naš mali Buda user posted image  Potem so nam pa predpisali blazino - muke, muke, muke user posted image

Jaz jo tudi enostavno vržem pod tuš in na soncu (kar ga je seveda) posušim in preluftam.

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: airex blazina
2.3.2009 13:48:08   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: KT

IZVIRNO SPOROČILO: orka

helow
mene pa zanima kdaj ti fizioterapevt napiše to blazino...? mi smo sicer bili prvič na fizioterapiji a ker je Ema tretirana kot 2 mesečnica še ne počne prav veliko ....



2 mesečnica - uf, počakaj še malo! Naša Alina pri 9 mesecih ni počela nič - pravi vrtni palček, kamor si jo dal, je samo sedela in se smejala. Naš mali Buda user posted image  Potem so nam pa predpisali blazino - muke, muke, muke user posted image

Jaz jo tudi enostavno vržem pod tuš in na soncu (kar ga je seveda) posušim in preluftam.


ne razumem zakaj naj bi čakala? jst predlagam naj čim prej zaprosi zanjo (mi smo moral čakat še priporočilo in je itak trajalo kak mesec da smo pripeljali blazino domov), skratka boljš jo je met prej kot pri 9 mesecih.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: airex blazina
2.3.2009 21:50:16   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

IZVIRNO SPOROČILO: KT

IZVIRNO SPOROČILO: orka

helow
mene pa zanima kdaj ti fizioterapevt napiše to blazino...? mi smo sicer bili prvič na fizioterapiji a ker je Ema tretirana kot 2 mesečnica še ne počne prav veliko ....



2 mesečnica - uf, počakaj še malo! Naša Alina pri 9 mesecih ni počela nič - pravi vrtni palček, kamor si jo dal, je samo sedela in se smejala. Naš mali Buda user posted image  Potem so nam pa predpisali blazino - muke, muke, muke user posted image

Jaz jo tudi enostavno vržem pod tuš in na soncu (kar ga je seveda) posušim in preluftam.



ne razumem zakaj naj bi čakala? jst predlagam naj čim prej zaprosi zanjo (mi smo moral čakat še priporočilo in je itak trajalo kak mesec da smo pripeljali blazino domov), skratka boljš jo je met prej kot pri 9 mesecih.


Nisem napisala naj počaka z blazino, ampak naj počaka, da bo mala pikica zacvetela. Ne vem kaj se vsem tako mudi, pa dajte malim škratom malo dihati.


< Sporočilo je popravil KT -- 2.3.2009 21:51:25 >

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: airex blazina
4.3.2009 21:15:45   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: KT

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

IZVIRNO SPOROČILO: KT

IZVIRNO SPOROČILO: orka

helow
mene pa zanima kdaj ti fizioterapevt napiše to blazino...? mi smo sicer bili prvič na fizioterapiji a ker je Ema tretirana kot 2 mesečnica še ne počne prav veliko ....



2 mesečnica - uf, počakaj še malo! Naša Alina pri 9 mesecih ni počela nič - pravi vrtni palček, kamor si jo dal, je samo sedela in se smejala. Naš mali Buda user posted image  Potem so nam pa predpisali blazino - muke, muke, muke user posted image

Jaz jo tudi enostavno vržem pod tuš in na soncu (kar ga je seveda) posušim in preluftam.



ne razumem zakaj naj bi čakala? jst predlagam naj čim prej zaprosi zanjo (mi smo moral čakat še priporočilo in je itak trajalo kak mesec da smo pripeljali blazino domov), skratka boljš jo je met prej kot pri 9 mesecih.


Nisem napisala naj počaka z blazino, ampak naj počaka, da bo mala pikica zacvetela. Ne vem kaj se vsem tako mudi, pa dajte malim škratom malo dihati.




Verjetno si spregledala, da je tretirana kot 2-mesečnica - po korigirani starosti, dejansko pa starejša in da je že čas, ko bo treba počasi migat.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: airex blazina
6.3.2009 22:23:33   
Katy78
Nam so jo napisali v RA ob prvem obisku, star je bil 3 mesece, korig. 1 mesec in pol. Pa niso zaenkrat ugotovili nobenih pnepravilnosti v razvoju in zato nam niso pokazali tudi nobenih vaj. Zgleda da je od RA oz. od zdravnika v RA odvisno, ali ti jo predpiše ali ne. Eni šparajo, kot da gre kaj direktno iz njihovega žepa.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: airex blazina
6.3.2009 22:24:41   
Katy78
Nam so jo napisali v RA ob prvem obisku, star je bil 3 mesece, korig. 1 mesec in pol. Pa niso zaenkrat ugotovili nobenih pnepravilnosti v razvoju in zato nam niso pokazali tudi nobenih vaj. Zgleda da je od RA oz. od zdravnika v RA odvisno, ali ti jo predpiše ali ne. Eni šparajo, kot da gre kaj direktno iz njihovega žepa.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?