|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   akvarij z okrasnimi ribicami
20.7.2005 11:51:45   
žužu
namen imamo postavit akvarij. 60 litrski je, s komplet opremo. na kaj naj bomo pozorni? je res potrebno, da voda stoji v njem en teden, preden nabavimo ribe? je res poptrebno dodat vodi vse tiste tekočine za vzpostavitev pravega eko sistema?
kolk rib nej nabavmo in katere grejo skupaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   akvarij z okrasnimi ribicami
20.7.2005 12:29:45   
Erdbeere
evo ti povem kaj imamo mi...samo da imamo 180l akvarij

notri bi ti priporočala neonke (ene 8-10kom)to so jatne ribice, kakšnega čistilca, lahko gupije (so živorodke) tud ene dva parčka, luštkane so tudi rdečeustke (al nekaj tazga) to so vse bolj ko ne nezahtevne ribe)...mogoče še dve (max) skalarki, samo se bojim, da imaš malo majhen akvarij

je pa zelo priporočljivo, da ti voda res stoji nekaj časa, vsaj kakšen dan ali dva, pa da ugotoviš primerno kislost (zato so vse tiste reči za notr) ugotovit pa moraš ph pa še neki k se pa zdele ne spomin, drugače pa to v specializiranih trgovinah vse lepo razložijo, vprašaj pa ti bodo vse povedali

pa veliko sreče z ribicami

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   akvarij z okrasnimi ribicami
20.7.2005 13:48:36   
niki5
Koliko pa vse to stane, če se odločiš imeti akvarij z ribicami?
Mene že dolgo mika misel nanj...

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   akvarij z okrasnimi ribicami
20.7.2005 13:57:06   
k1
mi imamo 60l akvarij - notri pa cel kup rib, neonk lahko imaš vsaj kakih 10, ker pridejo do izraza, ker so jatne ribice, skalarke meni niso šle poleg, ker so bile že velike in so jedle manjše ribe. poleg grejo gupiji, moli, biserni nitkarji, čistilci. pa seveda naravno rastlinje, ne umetno, pa kak les, ki ga dobiš v trgovini z akvariji...

dela ni ravno veliko - 1x letno ga v celoti operemo, na 1,5 meseca pa menjamo vodo do 1/3 in očistimo čistilno napravco. aja, pa termometer rabiš.


(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   akvarij z okrasnimi ribicami
20.7.2005 14:04:22   
Erdbeere
hm koliko to stane, ni ravno poceni špas, pejt v kakšno trgovino pogledat kok so akvariji, pol pa računaj še okrog 20-30 tisoč za opremo (ribe, hrana, zdravila, pesek, termometer, metuljnica, okrasje)

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   akvarij z okrasnimi ribicami
20.7.2005 14:12:49   
SašaR
Da se še jaz oglasim!
Imam 125 akvarij, zato ti za 60l svetujem, da ga najprej kupiš, daš vanj pesek ter rastline (valisnerije, cabomba, ...)lahko tudi kakšnega jabolčnega polža, in vse skupaj pustiš da se cikla najmanj en teden (za tako mali akvarij ponavadi traja okrog 3 tedne - to pravijo akvaristi).
Potem pa greš v trgovino in si ogledaš ribe: ne dajati gupijev in neonk skupaj ker vsaka riba potrebuje svoje pogoje: neonke so v kisli in mehki vodi, gupiji v trdi in rahlo alkalni...
Če bi jaz imela tak akvarij bi notri dala ene 15 neonk, ker dajo svoj čar akvariju in 2 pikasta oklepna somiča.
Ne svetujem ti skalark ker je akvarij premajhen, kar še jaz občutim v mojem, pa je enkrat večji od tvojega.
Premisli in se odloči kar bo tebi najboljše.

Ne bi delala reklame ampak si preberi malo forum akvazin.

LP

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   akvarij z okrasnimi ribicami
20.7.2005 14:22:33   
k1
sem ravno mislila še to dodati - na akvazinu imaš ogrooooomno vsega.

jabolčni polži so ful lepi!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?