|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   album za otroka
18.10.2006 21:14:20   
sami_y
Jaz sem za moje še nerojeno dete kupla tak albumček, ko not pišeš stvari, ki se dogajajo do otrokovega prvega leta, tegale: http://www.emka.si/izdelek.asp?docid=21726
Pa mi ni všeč, več kot pol knjige je nekih nasvetov, pa tudi na splošno mi je mimo narejena.
A pozna kera še kakšno drugo tako knjigo? Pa mudi se, v torek grem že rodit...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: album za otroka
18.10.2006 21:42:16   
tatam
V Baby centru se dobijo albumi z naslovom To sem jaz!Ampak not naj bi pisal že med user posted image ,tak da pohiti,dokler so spomini še sveži!
Je pa to od revije Mama!Jaz sem mela pri prvih dveh njihov Dnevnik mojega otroštva in mi je blo zelo všeč.Sedaj pa te več ni oz.je prenovljena...Sicer mi je bla stara boljša,a bo tudi ta o.k.
Tak kot ga imaš ti pa sem tudi gledala,a mi ni bil všeč,ker je bolj kot knjiga narejen...
Aja,pa pri prvih dveh sem dobila še Otrokova spominska knjiga-nekaj podobnega,dobila se je mislim da v Arielu.Tam je blo pa not prvo leto po mesecih posebaj in kasneje do tretjega leta bolj na kratko!Tudi zelo luštna stvarca!

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: album za otroka
18.10.2006 21:42:23   
Noel
Jaz sem pisala knjigo To sem jaz. Mi je bila všeč, ker vpisuješ tudi že nekaj o nosečnosti in potem do tretjega leta.user posted image

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: album za otroka
19.10.2006 6:23:29   
tinaaja
Pri Didakti izide naslednji teden nova vezija "Mali jaz", ki je bil kar nekaj casa zdaj razprodan - novi knjigi se rece Moj prvi album...

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: album za otroka
19.10.2006 13:49:33   
zabica26
Joj, jst bi si tut kej tazga želela! user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: album za otroka
19.10.2006 14:00:50   
Maxica
Jaz imam za prvega Mali jaz, za drugega pa To sem jaz.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: album za otroka
19.10.2006 14:28:39   
ŠpelaP
Mi smo za prvega pikeca imeli "Dojenčkova spominska knjiga". Meni je bila ful fajn. Noter lahko pišeš in lepiš pikecove fotografije ter priložene nalepkice. 


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: album za otroka
19.10.2006 19:17:11   
najina pikica*
tut mi imamo knjigico "To sem jaz",se mi zdi ful taka cortkana....user posted image

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: album za otroka
20.10.2006 10:39:46   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Pri Didakti izide naslednji teden nova vezija "Mali jaz", ki je bil kar nekaj casa zdaj razprodan - novi knjigi se rece Moj prvi album...


to knigo sem včeraj vidla pri Vale Novaku...pa ni tok dobra...v bistvu je čisto za slikice....mislim da je dost boljša To sem jaz....

odločitev je pa seveda vaša user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: album za otroka
20.10.2006 13:41:17   
Anonimen
ojla jz sm dobila od sestrice Prvi album slonček  ferdinand...ful lep albumčk...za slike...pišeš lahko notri v glavnem je res lepo darilo!

http://www.felix.si/index.php?str=artikel&a_id=1000344


http://www.mimovrste.com/katalog/index.php?kti=7036

(odgovor članu sami_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: album za otroka
20.10.2006 19:00:43   
sami_y
Kaj ta knjigica Prvi album (slonček Ferdinand) je bolj za slike pa manj za pisat, al je tak sestavljena kot knjiga Moj otrok, se not piše tudi kaj o nosečnosti al samo od rojstva naprej, kolko strani ima?

Knjiga To sem jaz je iz trde vezave, kot knjiga?

ful kompliciram user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: album za otroka
20.10.2006 22:05:34   
Aja1
Ja, knjiga To sem jaz ima trde platnice.

_____________________________




(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?