|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija ali samo krči???
29.9.2007 20:14:36   
Lara85
Živjo!
A je možno, da ima otrok alergijo na KM,celiakijo ali na jajce, če ni pikast, ima lepo blato,normalno kaka-s tem nikoli ni bilo težav, mučijo ga pa neznosni krči-napenjanje-predvsem zaradi tega ne more spati,konstantno ne podnevi ne ponoči.
Pediatrinja sumi na alergijo,zato gremo v pon. testirat. Je med vami kakšen tak primer, pri kateri se je dejansko izkazalo, da gre za alergijo na kaj....
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija ali samo krči???
29.9.2007 20:15:32   
Lara85
oprostite, star je 8mes

(odgovor članu Lara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija ali samo krči???
29.9.2007 21:36:19   
blue sky
Jaz se na alergije ne spoznam, ker jih user posted image   nima za zdaj (trkam). Ampak še, ko sva bila še v porodnišnici, je mali imel že močne krče in so potem naredili test za alergijo na KM. Tako, da so krči tudi lahko znak alergije na kravje mleko, za ostalo pa žal ne vem. Sicer boste pa tako po testiranju ugotovili na čem ste. Pa vso srečo in držim pesti, da bo vse v redu user posted image .

< Sporočilo je popravil blue sky -- 29.9.2007 21:40:31 >

(odgovor članu Lara85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija ali samo krči???
30.9.2007 14:24:37   
Barči78
Naš je imel tudi skoz krče, pa sem mogla biti zelo vztrajna pri P, da nas je dal na Jesenice, kjer so med drugim preverili tudi, če je alergičen na KM. Hvala bogu je bil test negativen, odkrili pa so mu al. na rumenjak in beljak, pa jajc še nismo jedli, tko da zakaj ga je tako zvijalo (še danes ga, samo manj), nimam pojma.

Ti kar vztrajaj, pa opravite teste. Pa srečno.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija ali samo krči???
30.9.2007 14:48:58   
Lara85
mi gremo jutri tud na jesenice.a mi poveš,kako to zgleda???

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija ali samo krči???
30.9.2007 15:44:42   
lunca2
IZVIRNO SPOROČILO: Lara85

Živjo!
A je možno, da ima otrok alergijo na KM,celiakijo ali na jajce, če ni pikast, ima lepo blato,normalno kaka-s tem nikoli ni bilo težav, mučijo ga pa neznosni krči-napenjanje-predvsem zaradi tega ne more spati,konstantno ne podnevi ne ponoči.
Pediatrinja sumi na alergijo,zato gremo v pon. testirat. Je med vami kakšen tak primer, pri kateri se je dejansko izkazalo, da gre za alergijo na kaj....
Hvala


Mi smo imeli podoben problem. Nobenih pikic, izpuščajev, vročine ali česar koli ni bilo. Pozno popoldan od 17-20 ure je bilo zelo hudo. Jokal nepsrestano, tako da nismo več vedeli kaj mu je. Zamenjali kapljice iz AD3 na D3 nič bolje, imeli kapljice proti krčem sabximplex tudi nič bolje in nato se je izkazalo, da ima alergijo na kravje mleko in tako smo dobili prilagojeno mleko pregomin. Zdaj je dobro in tudi krčkov ni več, vseeno pa še jemljemo kapljice sabsimplex in zraven dobiva še kapljice D3.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Lara85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Rodila sem čez rok.
FLASK_A

Dobili smo:

fantka (55%)

punčko (45%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!