|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:20:51   
Anonimen
živjo! Ali katera mogoče ve-oz.-je imela tak primer: s fantom živiva v LJ. v najemniškem stanovanju..drugače imam stalno prebivališče na dolenjskem..dojenčka pričakujeva čez 7 mesecev in me zanima (ker misliva imeti dojenčka v najemniškem stanovanju) , če se morem zaradi tega "odseliti" oz. stalno ali začasno prijaviti na lj. naslov (zaradi otroka-ker pride sestra po porodu na dom) ...ali je mogoče tudi da se prijavim na začasni naslov...ali je vseeno uredu?   Drugače misliva biti malo manj kot 2 leti v najemniškem stanovanju...počasi bi pol že kupila svojega...vseeno me skrbi, če bojo kakšne komplikacije? hvala za odgovore...zaskrbljenauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:22:25   
Anonimen
Ne.Si kje si ,se ni treba nič prijavljaat ali oddjavljat.V porodnišnici pustiš naslov kamor naj pride patronažna sestra in to je to

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:23:52   
pety78
Midva sva bila 2 leti v najemu v LJ, jaz imela bivališče na Koroškem, moj na Gorenjskem. Pa nisva imela začasnega. Preselila sem se pa v 7 mesecu nosečnosti.
Kako pa je že bilo s patronažno? Hmmm, ne vem, mislim, da mi je moja G dala napotnico za patronažno, jaz sem ji povedala, kje živim, pa mi je rekla, naj se obrnem v ZD Šiška. Poklicala sem tja in se dogovorila za obisk patronažne. Brez problemov. No, po 2. letih pa smo tudi mi kupili stanovanje. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:23:52   
pety78
Midva sva bila 2 leti v najemu v LJ, jaz imela bivališče na Koroškem, moj na Gorenjskem. Pa nisva imela začasnega. Preselila sem se pa v 7 mesecu nosečnosti.
Kako pa je že bilo s patronažno? Hmmm, ne vem, mislim, da mi je moja G dala napotnico za patronažno, jaz sem ji povedala, kje živim, pa mi je rekla, naj se obrnem v ZD Šiška. Poklicala sem tja in se dogovorila za obisk patronažne. Brez problemov. No, po 2. letih pa smo tudi mi kupili stanovanje. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:24:10   
Anonimen
A res?   no super, sem si kr malo oddahnila....drugače živiva tle na črno...lastik naju ni prijavu...mu dajeva vsak mesec denar "na roke" za najemnino 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:25:13   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne.Si kje si ,se ni treba nič prijavljaat ali oddjavljat.V porodnišnici pustiš naslov kamor naj pride patronažna sestra in to je to


Aja, jaz sem imela en obisk patronažne že pred porodom, ker me je moja G obvestila o tem, da sem do tega upravičena.  Zato mi seveda ni bilo potrebno dajati podatkov v porodnišnici.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:25:45   
Anonimen
Samo za informacijo.rajši si najdi stanovanje,kjer boš imela pogodbo,kaj pa če vas lastnik vrže ven,ko boš rodila??
tebe nič ne stane če imaš pogoodbo,si vsaj zaščitena

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:25:49   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A res?   no super, sem si kr malo oddahnila....drugače živiva tle na črno...lastik naju ni prijavu...mu dajeva vsak mesec denar "na roke" za najemnino 


Ja, tako je v večini primerov, na žalost....


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:32:20   
Anonimen
ja, pogodbo bi res mogla imet.. aja,pa še to..na dojenčkov rojstni list pa more bit vseeno moj stalni naslov-je tko?

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:37:30   
pety78
Avtomatsko je prijavljen tam, kjer si ti. 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 12:52:10   
łiłi
ojla.tudi jaz imam stalno prebivalisce na dolenjskem,tukaj na gorenski pa sem zacasno prijavljena.otrok ko se rodi dobi avtomatsko isto prebivalisce kot ti.za patronazno pa jo obvestis kam naj pride.to z pogodbo za stanovanje pa si rajsi probaj nekako ustimati ker nikoli neves kdaj te lahko vrze vn.pa srecno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 14:07:10   
kat007
A res otrok dobi po mami naslov? Midva živiva pri mojem doma, jst pa imam prijavljeno začasno prebivaišče. Torej bo otrok imel moj stalni naslov in ne tega kjer bomo dejansko živeli?

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 15:43:20   
Taula
res otrok dobi po mami naslov


Lahko se zmeniš po porodu in se prijavi nor. na stalni naslov očeta. Tako bom jaz naredila.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 16:10:30   
scubadiver
Matičarki v porodnišnici poveš na kater naslov prijavljaš otroka in ni nujno da je isti kot tvoj.
In tudi poveš v porodnišnici na kater naslov naj pride patronažna. Ni nujno da je to tvoj stalni al pa začasni. Tam kjer pač boš po porodu...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali ima katera tak primer?
17.1.2008 22:01:02   
birdy
Pa na rojstnemu listi nikjer ne piše kje je otrok prijavljen.
Pri nas je blo tko, da sem v porodnišnici povedala kam naj pošljejo patronažno in potem sem mogla še poklicat v ZD, da naj pošljejo patronažno.
Matičarka ti da en list in ti tam izpolniš kje bo otrok živel. Pol moraš it pa otroka itak še prijavit sama (ali oče,...) na občino.
Vsaj pri meni je blo tko pet mescev nazaj.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?