|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je dovolj samo vreča
12.6.2006 12:38:06   
ljubezniva
pozdravljene
rok imam 01.12., zanima me če je dovolj samo vreča za v voziček, al bi morala kupiti prav košaro???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je dovolj samo vreča
12.6.2006 12:41:15   
tulip
Odvisno kakšen voziček imaš, mora pa novoprojenček ležat na kolikor toliko ravni podlagi... Košara je sigurno super, vreča pa je še dodatna zaščita pred mrazom.user posted image

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je dovolj samo vreča
12.6.2006 12:50:32   
A-N-J-A
Jaz ne bi kupovala košare.Se mi zdi da je vreča dovolj.Jaz sem naši dala na dno vreča k nogicam termofor in jo je fino grelo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je dovolj samo vreča
12.6.2006 12:51:19   
lelaval
v voziček mu daj koco, da na njej leži, obleči ga v zimskega jajacka in fajn pokrij. Pa kupi še takšen mali termoforček in mu ga daj k nogicam. Potem ne boš potrebovala košare. Jaz sem celo zimo tako delala in niti noska , kaj šele nogic ni imela mrzlih.
Res, da je rojena poleti, a to ne igra vloge. Lepo ga zavij, kot sem ti napisala, pa bo prav sladko spal tudi v najhujšem mrazu in snegu.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je dovolj samo vreča
12.6.2006 12:54:09   
viv_
Jaz sem rodila 19.12., pa sem imela samo vrečo in je bilo dovolj. Voziček sem imela pa Quinny Freestyle 4XL, ki se poleže v povsem vodoraven položaj.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je dovolj samo vreča
12.6.2006 13:14:20   
lin
Če boš imela voziček ,ki se poleže v vodoravni položaj košare ne rabiš.Bo čisto dovolj samo vreča!

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je dovolj samo vreča
12.6.2006 13:38:30   
sazi
KOt so druge rekle; če gre hrbtišče čisto vodoravno, glede tega ne rabiš košare, pa tudi pred mrazom lahko zaščitiš otroka (vreča in še kaj, če je treba).
Je pa meni prišla košara prav iz več drugih razlogov - najpomembnejši mi je bil ta, da če je otreok v njej zaspal, sem ga lahko s košaro vred kam odnesla, ne da bi se zbudil. Res, da so košare drage in niso uporabne dolgo časa, zato sem pa jaz kupila rabljeno in gre še ta teden v prodajo naprej, ker smo malega preselili v športni sedež.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je dovolj samo vreča
12.6.2006 14:02:47   
ljubezniva
hvala za odgovore

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je dovolj samo vreča
13.6.2006 20:56:32   
Grascakinja
Jaz bom za naslednjega otroka gotovo kupila košaro, pa tudi če bo rojen poleti. Sem jo zelo pogrešala, čeprav so mi jo vsi odsvetovali. Trda in ravna podlaga je le trda in ravna podlaga. In v nobenem vozičku, razen quinny freestyle 3xl (ki ga seveda nimam) nisem še zasledila trde in ravne podlage.

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?