|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2019
22.3.2019 14:50:18   
Maybe
Super, hvala za deljenje svojih izkušenj. Pri nas v materinski sodelujejo tudi babice iz porodnišnice tako da upam da se njihovi "nasveti" ne bodo preveč razlikovali. Glede lajšanja bolečin pa še nisem tako daleč da bi full razmišljala o tem, počasi malo nabiram informacije, izkušnje...itd. 
Je še kakšna tukaj, ki ima izkušnje al pa kakšne nasvete? Al ste že vse ušle na fb? 😊 Kako ste drugače? Vse poteka brez težav? 

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 201
9.4.2019 15:08:28   
Mimamami1
Hej hej,
mogoče še kakšna ostaja na forumu?
pri meni vse poteka brez težav, mimo je morfologija, kjer sva izvedela spol user posted image
Kako daleč ste pa s pripravami, že imate vse potrebno? priporočate kakšne knjige za branje med nosečnostjo? Kaj pa dopust? Kam se boste odpravile z user posted image

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 202
9.4.2019 20:25:02   
Maybe

IZVIRNO SPOROČILO: Mimamami1

Hej hej,
mogoče še kakšna ostaja na forumu?
pri meni vse poteka brez težav, mimo je morfologija, kjer sva izvedela spol user posted image
Kako daleč ste pa s pripravami, že imate vse potrebno? priporočate kakšne knjige za branje med nosečnostjo? Kaj pa dopust? Kam se boste odpravile z user posted image

Hej hej. Js še vedno tu 😁. Mene čaka morfologija v tem tednu, v čet, 20 5/7 bo. Nimam pa nič nagledano, nič pripravljeno... po morfologiji bom počasi šla v akcijo. Dopust pri meni letos odpade, bo moj službeno odsoten čez poletje, tako da bom sama. No, bom pa vseen koristla dopust, porabla ga bom pa verjetno za nakupe, prijateljice in da bom mal sama s seboj, kmal bo teh trenutkov v pomanjkanju 😁😉. Se pa ok počutim, edino zadnje dni so se začele težave z otrdevanjem trebuha. Pa bolečine v spodnjem delu trebuha, kar je verjetno normalno glede na to da dete raste 😉. 
Kako si ti? Kako daleč si s pripravami? Kolk tednov si? Dopust? .... 😊

(odgovor članu Mimamami1)
Neposredna povezava do sporočila: 203
13.4.2019 10:15:34   
Mimamami1
Maybe, kako je bilo na morfologiji?vse ok?naslednji pregled pa glukoza? 😊S pripravami zaenkrat bolj nic ampak baje da ogromno stvari dobiva, tako da morava najprej preverit kaj je uporabnega in potem dalje... za dopust si zelo zelim na morje...najbrz nekam blizu sla bi sredi junija rok pa imam zacetek avgusta...Kako pa zgleda do otrdevanje trebuha?

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 204
13.4.2019 13:15:14   
Maybe
Nasledn teden mam še 1x, ker bejbi izvjaja takšne poze, da se nekaj stvari ni dalo videt. Kar se pa je, je blo ok. Krči v trebuhu - trebuh občutno otrdi oz kot popadki, kar je sicer normalno v kolikor ni več kot 10_x_ na dan in v intervalih. 

Jp, cuker me pa kr skrbi 🤔. Sploh ker na trenutke mal preveč komplicirajo. Še pred nekaj leti je bla meja tam okol 6. Zdaj ima pa že vsaka druga diabetes. Js sm pa konc avgusta 😊 po uz. Tud js mal zbiram info kaj sploh rabim. Mi je brezveze kupovat neki kar ne bom nikol uporabljala, čeprav se bo zagotovo še vedno našlo kup stvari ki jih bom kupla in dala neuporabljene naprej. Spol veš? Si ga želela vedet? Midva nisva, sm na nifty testu označla ne, ampak očitno to sploh ne gledajo in so izdali spol. S kje pa si?

(odgovor članu Mimamami1)
Neposredna povezava do sporočila: 205
14.4.2019 9:17:01   
Umma3
Punce, delim tole, če bi katera rada prisluhnila brezplačnemu predavanju o Pripravi na porod: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157248410529679&id=270049604678
👍

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 206
16.4.2019 11:41:58   
kemo
Evo punce pa sem tudi jaz dočakala morfologijo je vse ok hematoma ni več tezki smo pa že cez 500 g in pricakujemo fantka. Lp

(odgovor članu Umma3)
Neposredna povezava do sporočila: 207
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:

VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Prednosti rizične nosečnosti
Čeprav se morda sliši neverjetno, ima tudi rizična nosečnost svoje pozitivne strani. V članku preveri, katere.

Otroški vozički
endrina

Katero znamko otroškega vozička ste izbrale?

Peg Perego (48%)

Quinny (25%)

Hauck (10%)

Mutsy (6%)

Stokke (4%)

Bugaboo (8%)

Število vseh glasov: 317

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!