|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 17:27:26   
nikolinca
pri porodu sem imela zelooooooooo žleht,tečno,zoprno babico B.....
Je imela še katera to babico?????


______________________________________________________


Spoštovani uporabniki na temi,
obveščamo vas, da je obrekovanje po 161. členu Kazenskega zakonika (KZ-1) kaznivo dejanje. Na naš naslov so že prihajale resne obtožbe zaradi podobnih napisanih debat na forumu. Za vse napisano odgovarjate sami in s tem prevzemate morebitne posledice.

Hvala za vaše razumevanje.

Uredništvo portala RR


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.1.2010 10:04:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 18:05:31   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: nikolinca
zelooooooooo žleht,tečno,zoprno babico



Ne. 3x sem rodila od leta 2005, pa nisem srečala v lj. porodnišnici nobene takšne user posted image Seveda so nekatere imele kdaj tudi slabe dneve ampak spoštujem njihovo delo in trud in sem bila nasploh zadovoljna.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.1.2010 9:52:05 >


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 18:49:26   
Anonimen
Služba je služba, zato mora slaba volja ostat doma al pa v sobi za počitek. Porodnici s tistimi strašnimi bolečinami res ni potrebno prenašat še zoprno babico.

Aja, sem pa 3x rodila v NM P in imam slabo izkušnjo le iz prvega poroda. Naslednje 2x sem imela fantastične babice. Res, vsaka jim častuser posted image . Ti porod ostane v čist drugačnem, prijetnejšem spominu.

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 1.1.2010 18:51:47 >

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 20:03:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nikolinca

pri porodu sem imela zelooooooooo žleht,tečno,zoprno babico B....
Je imela še katera to babico?????



pa kako moreš tako grdo govort, no? user posted image

bom povedala moji sestri, ki dela v Lj porodnišnici, pa ji bo prenesla tvoje sporočilo.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.1.2010 9:52:39 >

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 20:11:57   
Najaa
Ne, sem mela pa pri prvem porosu eno drugo, kako ji je ime sem že zdavnaj pozabila. Na srečo sem dočakala jutranjo smeno, ker ta nočna je bila res smotana. Nobenga občutka, ko en robot je bila pa groba ful.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 20:15:26   
Taula
Da nisi ti bila ta tečna, zoprna prav sama.user posted image
V porodno sem šla ponoči, rodila že podnevi, tako da sem imela dve babci. Obe ful prijazni kljub gužvi.user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.1.2010 9:53:01 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 20:48:59   
moci
jaz sem med porodom dočakala tri izmene, vsi trije so bili zelo prijazni. 

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 21:56:39   
K_a_t_i
Jst sem mela babičarja Anžeta. Je bil kljub nočni smeni in več porodnic naenkrat ful prijazen.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babice v lj. porodnišnici
1.1.2010 22:40:27   
Anonimen
tudi sama sem imela z babicama v ljubljanski porodnišnici pozitivne izkušnje.
prijazni do mene kljub gužvi.

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 2:58:04   
Biba Buba
Moja je bila ful stroga, a kljub vsemu zelo prijazna... Res je, da se me je usmilila sele 5 min pred koncem in mi dala "masko", ampak je trdila da z njo upocasnimo porod(umetni popadki-se kar dolg porod). Ej, pa se mozu je dovolila priti gor, da malega vidi, ob 23h(vratar user posted image )i. Nisem sigurna kako je babici ime, hm, Sonja,Sanja(rdeci kratki lasje). Profi!! user posted image Se ene mlajse babice se spomnim, ki je prihajala gledat koliko sem odprta, z rjavimi skodranimi lasmi do ramen, o kasn angelcek.


Volga, kako lahko tako govori?! Z lahkoto! Tudi sama sem slisala veliko pripomb nad ljubljanskim babicam. Kot je napisala jaknik1, ni treba jeze stresat nad bogimi zenskami, ki ze tako dovolj trpijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 6:59:48   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Jst sem mela babičarja Anžeta. Je bil kljub nočni smeni in več porodnic naenkrat ful prijazen.

jaz tudi, samo da v popoldanski. dočakala sem še nočno in dopoldanskouser posted image
faca je, hehe

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 10:11:53   
anckabancka
Tudi jaz sem 2x imele Anžeta zraven. On je res zakon!user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 10:14:29   
kajajaka
Sem bila v porodni le 3 ure, izmenjala dve babici in lahko samo rečem BRAVO user posted image user posted image
Maruša in Mateja. Obe krasni, potrpežljivi, prijazni!
Česar pa o dežurni zdravnici ne morem reči... Ne bom omenjala imena, da ne bom obrekovala..., ampak je pa bila coprnica na kvadrat. Če bo ob mojem naslednjem porodu tudi ona, jo vržem ven... lastnoročno. Pras...i.c.a user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 13:10:58   
blazka
Bila v ljubljanski porodnišnici 4krat, videla veliko babic, vse so bile prijazne in profesionalne. Same pohvale.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 15:57:30   
nikolinca

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: nikolinca

pri porodu sem imela zelooooooooo žleht,tečno,zoprno babico B....
Je imela še katera to babico?????



pa kako moreš tako grdo govort, no? user posted image

bom povedala moji sestri, ki dela v Lj porodnišnici, pa ji bo prenesla tvoje sporočilo.

ja me prov zanima kako bi ti govorila , če bi te med porodom zmerjala???????????????????????

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 15:59:18   
nikolinca

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Da nisi ti bila ta tečna, zoprna prav sama.user posted image
V porodno sem šla ponoči, rodila že podnevi, tako da sem imela dve babci. Obe ful prijazni kljub gužvi.user posted image

jst?????????ti pa si facauser posted image sm skor umrla pri porodu....

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 16:00:24   
nikolinca

IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

Moja je bila ful stroga, a kljub vsemu zelo prijazna... Res je, da se me je usmilila sele 5 min pred koncem in mi dala "masko", ampak je trdila da z njo upocasnimo porod(umetni popadki-se kar dolg porod). Ej, pa se mozu je dovolila priti gor, da malega vidi, ob 23h(vratar user posted image )i. Nisem sigurna kako je babici ime, hm, Sonja,Sanja(rdeci kratki lasje). Profi!! user posted image Se ene mlajse babice se spomnim, ki je prihajala gledat koliko sem odprta, z rjavimi skodranimi lasmi do ramen, o kasn angelcek.


Volga, kako lahko tako govori?! Z lahkoto! Tudi sama sem slisala veliko pripomb nad ljubljanskim babicam. Kot je napisala jaknik1, ni treba jeze stresat nad bogimi zenskami, ki ze tako dovolj trpijo!


bravooooooo

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: babice v lj. porodnišnici
2.1.2010 16:03:29   
alička
22 ur v porodni sobi, zvrstilo se je nekaj babic, medicinskih sester in zdravnikov vsi so bili prijazni, človeški, potrpežljivi, ustrežljivi...

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: babice v lj. porodnišnici
3.1.2010 0:59:25   
Nasy
Prva je bila super, druga pa obup, sicer se ni drla name, ker je bil mož zraven, ni pa kazala nobene volje do dela.

Sem jo že izbrisala iz spomina tako, da ne vem imena, vem pa še ime prve, ker smo se nasmejali ful, mi je bilo prav žal, ko je končala izmeno. Nisem se nič odpirala a smo kr čakali..in čakali..dali mi niso nič..en veleznani in povsod hvaljeni doktor je prišel 2x pogledat in samo nekaj zmajeval z glavo tako, da upam, da ne bo več z mano pri porodu. Ko sem padla skupaj, me je spraševal, če se mi to večkrat zgodi, jaz sem ga pa čukasto gledala, ker nisem vedela, kaj se dogajauser posted image

Kako bo v drugo pa ne vem..upam na najboljše, ker če se bo kdo name drl, se bom drla nazaj, briga meuser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: babice v lj. porodnišnici
6.1.2010 21:24:28   
mamka3
Kapo dol pred babicami v ljubljanski porodnišnici. Svaka čast babicicama Nadi in Maruši. Res sta babici s srcem, ki sta mi najlepši dan naredili še lepši!!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: babice v lj. porodnišnici
16.1.2010 23:59:35   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Jst sem mela babičarja Anžeta. Je bil kljub nočni smeni in več porodnic naenkrat ful prijazen.


Jaz tudi in je bil zelo prijazen in skoraj da preveč klepetav za moje stanje user posted image .

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: babice v lj. porodnišnici
18.1.2010 8:21:49   
Moycaa
Na porod se šele pripravljam, trenutno predvsem psihično. Pa me zanima ali moraš skozi ležati ko prideš na porodno mizo ali ti dovolijo, da hodiš oz. imajo kakšno žogo za sedet?
Ali imajo možnost oz. ali dopuščajo da s seboj prineseš svojo priljubljeno glasbo (CD)?
Kako so ločene porodnice med seboj? Ali ima vsaka svojo sobo ali so ločene z zavesami?

Mogoče so malo neumna vprašanja, toda saj veste, vse je v glavi. user posted image

_____________________________

...tramps like us, baby we were born to run...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: babice v lj. porodnišnici
18.1.2010 8:41:51   
PC Baby
Vsaka ima svojo sobo, če res ni strašna gužva - potem uporabijo še eno dodatno sobo, kjer sta 2 postelji pa vmes zavesa. Ampak to se je menda zgodilo samo 2x v 5tih letih.

Kar se pa tiče ustajanja je verjetno odvisno od stopnje poroda. Mene niso pustili pa čeprav sem tam ležala 21 ur. V šoli za starše toliko propagirajo porodni načrt, da sem jaz napisala, da bi imela daljinski ctg, pa da bi rada ustajala pa zatemnen prostor, skratka vse kar bi si želela. Pa ga je že ob sprejemu babica pogledala in se zasmejala in ga dala v kartoteko. tukaj se je končalo z mojimi željami.

(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: babice v lj. porodnišnici
18.1.2010 8:47:59   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby
Vsaka ima svojo sobo, če res ni strašna gužva - potem uporabijo še eno dodatno sobo, kjer sta 2 postelji pa vmes zavesa. Ampak to se je menda zgodilo samo 2x v 5tih letih.

Opsa, potem sem bila pa v enem od teh dveh primerov jaz. Pred 4,5 leti. S "cimro" v porodni sva bili pregrajeni le z zaveso. S tem, da se je pri njej zakompliciralo in so jo pripravljali za CR, jaz sem pa medtem tudi rodila - me prav zanima, kako bi ona opisala svojo zgodbo, ko je poslušala moj porod... Na srečo se vsaj drla nisem, sem samo renčala user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: babice v lj. porodnišnici
18.1.2010 13:19:33   
Moycaa



IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby
Na srečo se vsaj drla nisem, sem samo renčala user posted image [/color]


A krempeljčke si tudi pokazala? user posted image

Meni je najbolj pomembna zasebnost in pa da si naredim čimbolj prijetno. A kakšen svoj CD imaš lahko s seboj?

Lp!

_____________________________

...tramps like us, baby we were born to run...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?