|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barva za lase
7.4.2008 21:04:56   
*lena*
a katera vem, ce je barva za lase škodljiva v času nosečnosti??

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barva za lase
7.4.2008 21:10:06   
Anonimen
I ce je barva za lase škodljiva v času nosečnosti??


Seveda je.

(odgovor članu *lena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barva za lase
7.4.2008 21:15:02   
ANA_P
jaz se redno barvam tudi zdaj, ko sem noseča. Ker se barvam na svetlejše lase kot so moji, si lahko predstavljaš kakšen narastek bi imela :) . Sem pa o tem povprašala tako ginekologa kot mojega frizerja, in nisem dobila negativnih odgovorov. Tudi vse mojek olegice in vse, ki jih poznam so se barvale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barva za lase
7.4.2008 21:43:41   
Anonimen
Ne. Tudi v času dojenja ni. user posted image

(odgovor članu ANA_P)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barva za lase
7.4.2008 22:05:47   
meeryana
Tudi jaz se barvam sedaj ko sem noseča, enako kot prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barva za lase
8.4.2008 7:12:57   
srki
ne vem, itak so tukaj različna mnenja. Sama se pa že pred nosečnostjo nisem eno leto barvala, pa se še zdaj ne bom, dokler mi sive ne začenjo ven tolčt.

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barva za lase
8.4.2008 7:13:15   
lelaval
Tudi jaz se barvam sedaj ko sem noseča, enako kot prej.


Jaz isto - saj valjda preko las nič ne škoduje plodu.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barva za lase
8.4.2008 7:55:10   
tasyo
Lahko se normalno barvaš dalje - prvič, barve so veliko bolj nežne, kot včasih in kot drugo, bi ti najprej uničilo lase, preden bi se ti lahko zgodilo karkoli drugega. To je samo stara vraža.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barva za lase
8.4.2008 9:09:33   
Maja T.
Jaz se nisem barvala do 12 t., kao kritičnega tedna, zdaj pa se. Sem pa povprašala 2 G. in sta oba rekla, da ne škoduje.

Frizerka mi je rekla, da ima nenehno inšpekcije, ko ji vzamejo vzorce barve in testirajo tudi, kako barve vplivajo na user posted image in so te nove barve neškodljive, dosti bolj prijazne telesu kot pred leti.

Tako da, samo pogumno in lepo user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barva za lase
8.4.2008 10:44:19   
Soncnica Sandra ***
I ce je barva za lase škodljiva v času nosečnosti??

Seveda je.


Seveda ni!!!

Preberi si tole, ki je končno en razumen odgovor:

Jaz se nisem barvala do 12 t., kao kritičnega tedna, zdaj pa se. Sem pa povprašala 2 G. in sta oba rekla, da ne škoduje.

Frizerka mi je rekla, da ima nenehno inšpekcije, ko ji vzamejo vzorce barve in testirajo tudi, kako barve vplivajo na user posted image in so te nove barve neškodljive, dosti bolj prijazne telesu kot pred leti.

Tako da, samo pogumno in lepo user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barva za lase
9.4.2008 8:41:48   
arsha
Vsi kemični produkti v kozmetični industriji so pod evropskimi standardi in inšpekcijskim nadzorom, ki je res strog.

Pigmenti v barvah se vgrajujejo predvsem v lase, peroksid pa ne prehaja skozi kožo.

Ne svetujem ti barvanja s produkti, ki bi jih privlekla iz neevropskih držav, ker ne veš, kakšna je kontrola.

Sama se barvam že celo user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: barva za lase
9.4.2008 10:50:13   
Janice1
jaz pa si delam pramene in ravno tako lepo zgleda kot da bi se barvala.user posted image

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: barva za lase
9.4.2008 15:07:43   
kajajaka
..se strinjam z Janice1.

Prameni so ravno tako lepi škodijo pa zihr manj, ker skozi lase barva ne more v tvoje telo in user posted image , lahko pa gre skozi lasišče.
Pri pramenih, se pa načeloma ne delajo čisto do lasišča (pri meni sedaj frizerka še posebno pazi, da pusti malce narastka (2 minimetra) in tako še bolj pazi na mojega user posted image  .

Saj najbrž tudi zaradi barvanja ne bi bilo nič hudega, a kemikalije so le kemikalije... Gin. mi je svetovala naj se ne barvam prepogosto...

lp

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: barva za lase
9.4.2008 15:13:05   
natasa78
jaz pa sem nekje zasledila, da evropska zakonodaja na tem področju še ni urejena, jaz se ne bom barvala, čeprav imam nek čuden odtenek naravnih las, pa bi bilo zelo lepo, če bi se:( ..mogoče preveč cvikam, bom pa pogledala malo za kakšne naravne barve ali pa za blond kano, ki ni rumena- a katera slučajno ve, če to obstaja? lep pozdravek vsem!

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: barva za lase
9.4.2008 16:13:53   
tejči28
jaz se tudi redno barvam prej in zdaj,tudi moja sestra se je,ko je bila user posted image pa nikoli ni bilo nič narobe.
Zdaj so itak barve bolj nežne kot so bile prej,in ne verjamem,da prodrejo v kožo,kar bi potem škodovalo user posted image .

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?