|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   biološki odpadki
18.12.2009 21:54:50   
ribica.
tole morm povedat ker me res žre! ločevanje odpadkov. Kako mi gre pa to na jetra da ljudje mečejo v bio odpadke le- te s plastično vrečko vred!!! JOj, da bi jih zraven dobila ko to not vržejo bi jim take povedala!!! To je pa res lenoba od lenobe!! Mene bi blo sram. Če jaz svojima otrokoma ki imata 6 in 3 let, lahko razložim kaj in kako, pol pa stari osli ne bi vedli. Folk gleda res sam na lastno rit. Tega res enostavno ne razumem in nikoli ne bom razumela. Kaj jim res ni jasno da moramo vsak pri sebi začeti če želimo še imeti jutri.

Sori, sam morala sem tole povedat! Upam da ste med tistimi ki uporabljamo vedro za bio smeti in ne plastične vrečke!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: biološki odpadki
18.12.2009 22:01:37   
Gina
Ampak a veš, vedro je treba pomit....user posted image user posted image  ..kdo bi se s tem matral....

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: biološki odpadki
18.12.2009 22:07:41   
Ulla80
dobiš vrečke, ki so popolnoma razgradljive, če ne nosiš dost pogosto ven, se ti dobesedno v košu razgradiuser posted image so pa iz koruznega škroba narjene

klik


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: biološki odpadki
18.12.2009 22:14:16   
ribica.
te ki sem jih zadnjič srečala polno kanto, niso bile razgradljive, ker vem kako zgledajo razgradljive. Pa saj razumete kaj sem mislila. A je tako težko ven obrnit vrečko in jo potem vrečt v sosednjo kanto! Al pa tisto vedro pomit. Jaz še kr živim, pa delam to redno.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: biološki odpadki
18.12.2009 22:23:12   
Ulla80
Jaz še kr živim, pa delam to redno.


jaz tuduser posted image pa pomivam lončke, jogurtove itd. pa spram tetrapake in pomivam konzerve, od rib recimo in skoz poslušam komentarje, da sem čist ubrisana, ker smeti pomivamuser posted image kaj čmo.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: biološki odpadki
18.12.2009 22:28:40   
K_a_t_i
Mi imamo kanto za bio odpadke tik ob bloku - pod oknom sosede iz pritličja. Boga reva k mora vse poletje vohat ta smrad.
In ni mi tudi jasno, zakaj je to edina kanta pod blokom, ki nima sistema "stopiš na pedal in se kanta odpre" -> ker če pa kej smrdi je pa to kanta za bio odpadke. Je res zoprno jo odpirat/držat in z drugo roko not pretresat ostanke hrane.
Moje mnenje - bravo za bio-razgradljive vrečke user posted image . In za uporabnike le-teh!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: biološki odpadki
19.12.2009 13:55:23   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Jaz še kr živim, pa delam to redno.


jaz tuduser posted image pa pomivam lončke, jogurtove itd. pa spram tetrapake in pomivam konzerve, od rib recimo in skoz poslušam komentarje, da sem čist ubrisana, ker smeti pomivamuser posted image kaj čmo.



Ja saj jaz tudi delam to, pa še kar živim, pa tudi poslušam komentarje.... Zgleda da so ljudje na splošno zelo neosveščeni. Mene zmeraj ko otroke vprašam, kdo doma posebej meče plastiko in papir in steklo, na rit vrže, ko morda polovica res zbira cajtng papir, pa par od njih še plastiko. Par od njih. Konec. Prepričana sem, da mnooooogo manj kot polovica slovencev ločuje odpadke. Vsaj kadar govorimo o več kot samo papir in navadne smeti.

Drugače pa včasih kupim tudi razgradljive vrečke za biološke smeti. Fajn pridejo, sploh pozimi, ko v kanto mečem. Kar je za na kompost, pa gre v vedro in tja.

< Sporočilo je popravil Gina -- 19.12.2009 13:56:31 >

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Starši, ta dva dokumenta je priporočljivo ...
S sestavo oporoke in dokumenta, ki izraža voljo staršev glede skrbništva za otroke v primeru njihove smrti, lahko skrajš...
Kako se najceneje ločiti?
Najdražji del ločitve je sporazum o delitvi skupnega premoženja, katerega strošek je odvisen od vrednosti premoženja, ki...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?