|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drago telefoniranje
12.10.2004 13:09:14   
polona
Moj mož je trenutno v Franciji. Telefoniranje je strašno drago, zato me zanima, če je kaka finta, kako bi prišli ceneje skozi. Petletnik namreč rad sliši atija vsak dan po telefonu, no, jaz pa prav tako.

Sicer sem že gledala neke ponudbe za cenejše telefoniranje v tujino, pa mi ni nič jasno, kako to deluje. A skleneš eno pogodbo za mobilno in stacionarno številko, a skleneš dve??

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   drago telefoniranje
12.10.2004 13:12:48   
KatjaP
si tudi tegale ponudnika pogledala?
http://www.inlife.si/start.php

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   drago telefoniranje
12.10.2004 13:50:32   
neli79
poglej še na: www.amis.net

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   drago telefoniranje
12.10.2004 13:57:39   
mojchka
kaj pa messinger (ne znam napisat) + slušalke +mikrofon?
Moj možek je celo kamere gledal, menda so fulll poceni... okoli pet jurčkov...

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   drago telefoniranje
12.10.2004 14:09:12   
_Arwen_
http://www.inco-tel.com/

to je prava rešitev...

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   drago telefoniranje
12.10.2004 14:27:35   
Lepa Ana
Mi imamo Amis. Se mi zdi, da se za telefoniranje s stacionarnega telefona kar splača. Sem zdajle nekaj preračunavala in ugotovila, da smo pri 1 uri in 20 minutah pogovora s Srbijo prihranili malo manj kot 1.500 tolarjev. Za mobilce pa ne vem, je pa definitivno manjši prihranek.

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   drago telefoniranje
12.10.2004 15:01:18   
polona
Še to mi ni jasno. Kako se plačuje telefoniranje po mobiju. Če npr. po ceniku min. stane 300 SIT. A plačava vsak po 300 SIT? A plačam jaz slo tarifo, on pa francosko?

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   drago telefoniranje
12.10.2004 17:56:45   
Tina26
Hojla

Ko je bil moj možek v Ameriki sva se vsak dan slisala vsaj 5x - in to zastonj :bravo: .
Pogoj je da imata oba računalnik, slušalke, internet povezavo in inštaliran Skype - dobiš na netu.
Zdej mava pa se kamero doma, tko da bo on mene lahko se gledal - hi,hi,hi :hudicek:
Če mata možnost probejta!!!!

Tina in :duda::roza: 23(7/7)

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   drago telefoniranje
13.10.2004 7:43:20   
VITA74
Polona, glede mobija...
Če je on mobi uporabnik pa ga TI kličeš iz SLO v FRA, plačaš ti tarifo po SLO, on pa dohodni klic 105 sit/min.
Če te on kliče iz FRA plača on 300 sit/min ti pa nič.
Lp :kava:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   drago telefoniranje
13.10.2004 8:02:04   
mojchka
aja, vidiš, Majda je insajder, pa ve..;)
jaz sem pa mislila, da če ga ona kliče, da on ne plača nič...
koliko pa bi jo koštalo, če bi si on kupil francosko sim kartico?

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   drago telefoniranje
13.10.2004 8:12:38   
polona
Hvala vsem! Posebej pa tebi, Majda, ker sem potrebovala tako konkretno informacijo.

LP

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   drago telefoniranje
13.10.2004 8:28:20   
VITA74
Ni kaj Polona,
Je pa cena taka, ker predpostavljam, da je tvoj mož mobiuporabnik (na kartice) :zmeden:, ker če je naročnik se stvrai spremenijo beri=pocenijo :)

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   drago telefoniranje
13.10.2004 9:24:29   
polona
Majda, oba sva naročnika pri Mobitelu. Kaj pa v tem primeru?

1000x hvala!!!

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   drago telefoniranje
13.10.2004 9:31:47   
VITA74
Polona,

Če je naročnik je ceneje če ga ti pokličeš po 19:00, potem on plača 83 sit/min, ti pa isto kot da je on v SLO (tarifa za klic v mob. omrežju).
V obratni smeri (da kliče on) pa je odvisno od francoskegaoperaterja, je pa definitivno ceneje če ga TI kličeš po 19:00 uri.
Drugače pa ko boš v dilemi za cenik pri mob. pokliči na brezplačno številko 041700700 - cpn... Pa ti bodo z veseljem pomagali.
Lp Majda
pa naj se ati čim hitreje vrne domov pa bo... :)

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   drago telefoniranje
13.10.2004 9:36:17   
polona
Ej, Majda, hvala! Se bo vrnil, ja, upam, da že za božič, drugače pa za novo leto.

LP

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?