|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   driska
31.5.2007 7:07:20   
Anonimen
Moj malček je danes ponoči in zjutraj imel drisko. A ga naj peljem v vrtec? Pa komaj se je pozdravil, ker je imel vnete oči.
Mislim, da ni za vrtec, če je driska.
Pa kar naprej je nekaj odkar hodi v vrtec.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: driska
31.5.2007 7:21:21   
Anonimen
Moj malček je danes ponoči in zjutraj imel drisko. A ga naj peljem v vrtec?


ne. Driska in vročina sta edini zadevi, zaradi katerih otrok ne sme v  vrtec. No ja, pa nalezljive otroške, itak.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: driska
31.5.2007 14:28:44   
jakaracman
V vrtec gre otrok lahko 24 ur po zadnjem driskanu ali bruhanju.Za božjo voljo ne vodite bolanih otrok v vrtec!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: driska
31.5.2007 19:11:39   
Anonimen
Ne nisem ga peljala. Ponoči sem ga mogla previti in to se mi je zdelo malo čudno, ker se prej nikoli ni ponoči pokakal, pa še blato je bilo mehko. Sem mislila, da bo kaj bolje, vendar sem ga cel dan kar naprej previjala in mazala ritko(je že malo rdeča zaradi driske). Apetita nima. Malo čokolade je pojedel, malo banane in riža sem mu malo skuhala, no vsaj pije veliko. Če bo še ponoči tkole bo jutri treba iti k zdravniku.user posted image

Odkar hodi v vrtec imava kar naprej nekaj.
14 dni v vrtcu 14 dni doma 14 dni v vrtcu 1 teden doma 3 dni v vrtcu spet doma. Še malo pa bom obupala in ga kar imela doma.
Še dobro, da nimam službe, kaj pa če jo dobim in bo še naprej tkole? Ker drugega varstva nimam, sem ga raje prej vpisala, da se malo navadi.
A ste ve tudi imele takšne težave?
A mora to skozi, dati al se bo še kar nadaljevalo?
Kdo bi me pa gledal v službi, če bi bila kar naprej na bolniški?

Ja je pa omenila vzgojiteljica, da starši kljub kakšni bolezni pripeljejo otroke, ker morajo v službo.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?