|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   en recept za polento - na malo drugačen način
8.10.2005 18:15:19   
pika74
Zadnjič sva bila lačna in ker je bilo v hladilniku bolj malo izbire, sem naredila tole:

"GRŠKA POLENTA"

Sestavine za eno osebo:
- voda
- polenta
- feta (grški sir) - 1 rezina
- svež paradižnik
- provansalska zelišča

Priprava:
Na vodi skuhamo polento (brez soli!) in jo damo na krožnik tako, da dobimo plast - debeline cca. 1cm.
Na polento položimo plast fete (cca. 1cm debeline)
Okoli polente položimo rezine paradižnika, da je videti kot okras okoli rumene polente in bele fete.
Na koncu potresemo provansalska zelišča po siru in postrežemo.

P.S.
Ker je feta običajno zelo slana, je meni všeč, če je polenta brez soli.

Dober tek.
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: en recept za polento - na malo drugačen n...
11.10.2005 12:55:41   
Urša
Mmmmmmmmmmmmmmm, Pika74, bomo probal! Jst itak obožujem mediteranske jedi! user posted image  Za provansalska zelišča pa še nism slišala-a to jih majo v obični trgovini?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: en recept za polento - na malo drugačen n...
15.10.2005 12:41:11   
Anonimen
Provansalska zelišča so mešanica šetraja, rožmarina, bazilike in timijana... še nečesa - samo se ne spomnim. Zdi se mi, da pehtrana. Se pa da to kupit v vsaki trgovini. Jaz sem kupila le enkrat, pa nič več, ker imam sicer vse te začimbe doma, tako da si mešanico kar sama ustvarim.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: en recept za polento - na malo drugačen n...
15.10.2005 18:28:24   
pika74
Ja, Provansalska zelišča delajo pri KOTANYI. Sem zdele letela gledat na polico user posted image .

Lp

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?