|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   No sem tolk vesela
14.10.2004 14:50:14   
Dadi
:)Sem res vesela da moram še vam povedat. Juhuhu jest grem na aerobiko. Sem se z možekom zmenila da bo malo:duda: čuval (čeprav ima delo na novi hiški)Faca moja.:love:

Že pred nosečnostjo sem hodila na aerobiko, pa do 3 meseca nosečnosti. Tako da nisem bila vajena trebuha. Zdej ga pa mam.:( Ampak ker doma bolj malo telovadim, sem rekla da bom nekaj zase naredila. Juhuhu začnem naslednji teden.
A ve tudi kej športate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   No sem tolk vesela
14.10.2004 14:52:38   
Anonimen
Super!:bravo::bravo::bravo: Natelovadi se še zame (sej ne da bi imela česa preveč, ampak preprosto nimam nič kondicije in pol s emi ne ljubi nič...)

Komaj čakam sneg, da bom vsaj smučala mal:love:

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   No sem tolk vesela
14.10.2004 14:53:09   
Lenny
Bravo, mami, tako je prav! :bravo:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   No sem tolk vesela
14.10.2004 14:57:23   
Jančika_
Jaz sem prej veliko (tae-bo in tek), med nosečnostjo bolj malo, ker sem se obupno slabo počutila večino časa, ko sem se pa fajn, sem bila pa že pri koncu :)- - osmi, deveti mesec.

Zdaj pa komaj čakam, da se bom počutila dovolj dobro za tek. Trebušnjake delam, pa na dolge sprehode hodim z vozičkom. In ravno zato vem, da še nisem pripravljena za kaj več:(, ker me to totalno zmatra. No ja, še kak mesec, pa bo (tudi v mrazu se da fajn laufat:sloncek: ).

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   No sem tolk vesela
14.10.2004 15:14:59   
drejci
joooj kaka asica si Dadi,...jaz bi se tud mogla spravit mal športat, pa mi nikakor ne rata, sploh se ne moram skupaj spravit,...malo me lenoba daje :)

Bravo zate :bravo::bravo::bravo::bravo:

lp
:muca:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   No sem tolk vesela
14.10.2004 15:35:54   
Blink1
Bravo za vse, ki imate voljo in energijo...:bravo::bravo:

meni se ne da:zmeden2:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   No sem tolk vesela
14.10.2004 15:42:52   
SANDY
jest sm lenuh na kvadrat :pujs:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   No sem tolk vesela
14.10.2004 22:08:19   
kimi
:bravo:samo ne preveč, da ne boš preutrujena.;)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   No sem tolk vesela
14.10.2004 22:45:13   
Urša
Super! Bravo, mami! :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   No sem tolk vesela
15.10.2004 10:47:09   
Pupica
Jaz sem velik športala.3x na teden fitnes, rolanje skor vsak dan, če je le bil čas, kolesarjenje, plavanje, tenis:bravo::bravo::bravo:
No zdej je pa tak vreme, da bo verjetno čez celo zimo bl plavanje pelo.Se že dogovarjamo z kolegicami kam z malčki čofotat.:)-
Sm pa ful srečna, ker kljub temu da sme se ful zredila, nimam trebuha, pa odvečnih kil.Sem se namreč kar zasikirala, pri zadnjem pregledu mi je namreč G rekla, da mi dovoli le še 1 kg se zredit:zmeden:
:sloncek::kuza::sloncek::muca:
:muca:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?