|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:13:33   
Anonimen
Že nekaj dni se pri mojemu mucku borimo z trdoživimi izpuščaji,Najprej se je začelo čisto malo po obrazu iz dneva v dan je bili živordečih drobnih izbočenih pikic več.Širile so se po obrazu vratu in za ušesi lasišču in na koncu še po telesu.Cel teden že hodimo v ambulanto in dobivale smo nove kremici,ki pa niso nič pomagale,celo se mi zdi,da je vse skupaj še poslabšalo.:((:((Grozno izgleda v obrašček.Včeraj pa je še otekel v obraz in jajčka.Panika!!!Pediatrinja nas je takoj napotila v bolnišnico.Cela dve uri so ga pregledovali,pa kri iz žilce vzeli:((:((Mene in hčer so sestre naganale ven...joj kako je jokal sem hotela kar vrata vdret,moji hčeri je pa kar slabo postalo.No pa smo preživeli pikanje:((Nekaj preiskav bodo naredili v Izolski bolnišnici nekaj(za celijakijo) pa v Ljubljani in te bo treba čakat kar tri tedne:grrr:Nihče ne zna povedat kaj mu je ali je alergija ali kaj drugega.Potem pa se je zdravnica odločila,ker je vikend in takrat se nič ne dela,da gremo domov in ga opazujemo,pa da ob poslabšanju stanja takoj pridemo v bolnico.Zaenktat je v redu sedaj še spančka bomo videli ko se zbudi kakšno je stanje vsaj srbi ga ne ker je dobil novo mažo,ki je očitno pomagala da revček lahko ponoči vsaj v miru pančka.Tako sedaj sem pa se malo preveč razpisala in vas pozdravljam:kuza::muca::sloncek:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:22:50   
Anonimen
O groza, ubogi fantek. Tudi midva z mojim sončkom sva bila lansko leto v bolnišnici zaradi borelije, pa vem, kako hudo je, ko mu delajo razne preiskave. Upam in držim pesti, da bo vse v redu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:26:28   
Donja
Bogi revček. Upam, da se bo popravilo in da ne bo treba v bolnico. Zakaj pa so vaju ven nagnali? Vsaj mamica bi morala biti ob njem. Saj otrok pol še bolj trpi. Pa zapomni si in potem se boji vseh, ki so v zdravniških oblekah. Modrih ali belih.
Držim pesti, da bo se Timi pozdravi in ne bo nič hujšega. Vsem :angel::angel::angel:, babici in mamici pa še :rozica::rozica::rozica:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:28:26   
kimi
neva jaz upam, da bo vse čimprej minilo, ker to pa je težko obdobje:((. Sporoči ko bodo ugotovili kaj mu je bilo. Moj je včeraj tudi dobil ene pikice po obrazu. Sva šla v porodnišnico zdaj pa imava

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:30:28   
malika
Držim pesti, da bodo spuščaji minili in da se bo mali :angel: hitro pozdravil.

:angel: :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:35:02   
Lenny
Ubogi mali miško!!!! Držim pesti in upam, da bo čimprej vse vredu! :angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:36:13   
dory
Ja revcek ubogi...drzim pestke, da se cimprej pozdravi..


lupcka za timija :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:44:57   
VITA74
držimo pesti za Timija :angel:
Ne razumem pa kako res kako so vaju napodili ven, ko so mu jemali kri???? Moj bi iz kože skočil....
bogi revčki :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 9:47:17   
tina.nika
Drzimo pesti da ne bo kaj hujsega in da bo Timi :angel:cimprej ozdravel. Posiljamo mu zvrhan kos :love:, noni in mamici pa kup :rozica:!
lp, Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 10:13:45   
puncica
ja ubogi revček:(( tud mi držimo pestke da BO VSE ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 15:40:10   
Anonimen
:)-Vsem skupaj se zahvaljujem za vašo skrb zaenkrat je stanje samo miceno izboljšano,čakamo da primejo zdravila..pozdrave vsem:rozica::rozica::sloncek::kuza::miska::metulj::zajcek:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Timi kmalu pristal v bolnici
15.10.2004 22:54:39   
frutka_
9nebesaDržim pasti in mali Filip pešičke da bo bolje!9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?