|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelenjava na pikniku
19.5.2007 14:38:00   
Jessy
Kadar pečemo na žaru, spečemo tudi kakšno zelenjavo, npr. papriko, bučke, melancane. Ker jih vedno le posolimo, včasih tudi posujemo s česnom, so mi že malce enolične. A se to pripravlja še na kak način? Ideje, prosim!!! Po možnosti še danes, ker bomo proti večeru pekli!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelenjava na pikniku
19.5.2007 15:12:02   
tjaga
Ne ravno veliko idej, nekaj malega pa le:

http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=11272


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelenjava na pikniku
19.5.2007 15:46:19   
bamby




Tako pripravljena zelenjava je pa res najboljša, saj ji nič ne manjka. Če ne boste mogli pojest, se pa jaz najavim user posted image . Najboljše so mi paprike.

Pa dober tek!



(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelenjava na pikniku
19.5.2007 16:22:37   
tejkooo
bučke in malencane ko so skoraj pečeni premaži s kajmakom in ji vzemi is žara take so najokusnejše!!!! pečena paprika s tržaško omako  mmmm.... pečen krompir najbolje in najlažje je v "cigančku" in olju... hmm kaj še zmankalo idej če se spomnim povem napišem natipkam .... bye

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelenjava na pikniku
20.5.2007 8:50:38   
Jessy
Hvala za odgovore! Zelenjave včeraj nismo pekli, saj je bilo mesa čist preveč.

Mi je pa zanimiva ideja o tržaški omaki! user posted image  Kajmak se pa pri nas težko dobi.user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelenjava na pikniku
20.5.2007 9:25:26   
Anonimen
Jaz včasih posujem zelenjavo z lanenim semenom, lahko tudi s kakšnimi drugimi semenkami ali pa s sirom. spečemo pa še čebulo, je ful sladka in brez smrdljivega okusa po čebuliuser posted image

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Hranilne in zdravilne moči kopriv (recepti)
Koprive niso le nadležen plevel, temveč jih lahko uporabite tako v kuhinji kot pri zdravljenju številnih zdravstvenih te...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?