|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gledanje televizije
29.9.2007 10:20:01   
Simona1234
Pozdravljeni,

imam skoraj 5 mesecev staro punčko, ki zelo rada gleda televizijo. Me pa zanima, če je katera kje zasledila, pri kakšni starosti to ni več pretirano škodljivo za oči.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gledanje televizije
29.9.2007 14:42:29   
ally1
pri nas mu nismo pustili gledati TV-ja skoraj 5-6mesecev, potem pa je bilo itak skoraj neizogibno user posted image , ker je itak samo to še videl. Drugače pa ne vem čisto točno do kdaj naj bi to škodovalo njihovim učkam. Upam da boš od katere dobila bolj konkreten odgovor.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Simona1234)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gledanje televizije
29.9.2007 21:10:41   
Naja30
Naša je stara 10m in ji ne morem preprečit, da gleda. No, lahko. Če ugasnem tv user posted image  

Resno. Do cca 8m sem zelo pazila, da ni gledala.

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gledanje televizije
29.9.2007 21:11:40   
Strawberrie Cherrie
Pri nas je ne gleda. Niti mu ni v interesu. tako da sem zelo zadovoljna.user posted image
Škodljivo za oči ni. No naj ne bi bilo. Pazit je edino treba, da nikoli ne gleda v temi!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gledanje televizije
1.10.2007 18:34:58   
miška piška
Moj (star 9m) se igra z daljincem in prižge TV in kar okameni, potem pa kriči od navdušenja. Ampak mu jo ugasnem, ker se mi zdi, da je za to še čas. Greva rajši na sprehod mimo vrcta, tam isto vse migeta in kriči 100 različnih glasov naenkrat... Pa se isto kar ne more nagledat!!

(odgovor članu Simona1234)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gledanje televizije
2.10.2007 10:55:15   
zima07
Jaz sem nekje prebrala (ne vem vec, kjeuser posted image ), da je za otroka skodljivo gledanje TV-ja do enega leta-baje bi naj otrokovi mozgani ne bili sposobni tako hitre menjave slik-tock in bi naj to posledicno skodilo otrokovim ocem...Ne vem, jaz Tv kar ugasnem...

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?