|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
7.6.2008 19:27:44   
Martina27
Lepo vas prosim,če mi katera napiše recept za biskvit,kaj bom dala gor oz vanj pa še ne vem. Bom improvizirala,malo s tem in malo z onim.

HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
7.6.2008 19:45:59   
Jančika_
Tale vedno uspe (sicer je temen - če želiš svetlega, spusti tiste tri žlice čokolade v prahu).

Biskvit:  
  •   4 rumenjaki
  •    20 dag sladkorja
  •    1 vanilin sladkor
  Penasto zmešaj in dodaj:
  • 1 jajce
  • 1 dcl tople vode
  • 1 dcl olja
  • 1 žlico sladkorja
 
  •     20 dag moke
  •    1 pecilni prašek
  •      žlice čokolade v prahu
  •     sneg 4 beljakov
    Peci 60-80 minut pri 175-180 °C.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
7.6.2008 19:52:54   
Martina27
A najprej ločim rumenjake in beljake in še potem ko zmešam dodam 1 jajce?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
7.6.2008 20:48:28   
Jančika_
Ja, točno tako. Meni se je zdelo brezveze, pa sem enkrat dala kar pet rumenjakov in pet beljakov, torej nič tistega celega jajca - in ni bilo tako dobro! Tako da zdaj vedno naredim točno po receptu. Pojma nimam, v čem je fora, je pa recept z nekega kuharskega tečaja, tako da si mislim, da oni že vejouser posted image

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
7.6.2008 21:12:20   
aischa1
še en recept 3 jajca beljak posebej rumenjake posebej pol zmešaš skupaj in dodaš 15 žlic mleka,15 žlicolja,15 žlic sladkorja,15 žlic moke 1 pecilni prašek in skupaj s sladkorjem še 1 vanilijo . Jaz pečem pri 175-18o dok ne dobi lepe rjave barve V pekač dam odspodaj narezane jabolka im maso odzgoraj in pride zelo dobro, otroci to zelo radi jejo.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
7.6.2008 21:13:25   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

  •     20 dag moke
  •    1 pecilni prašek
  •      žlice čokolade v prahu
  •     sneg 4 beljakov
 



Ups, tule manjka - 3 žlice čokolade v prahu!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
7.6.2008 21:21:25   
zvesta
meni vedno uspe tale...

5 večjih ali 6 manjših jajc
13 dkg cukra
13 dkg moke
pol pecilnega

Najbolj je ločit beljake in rumenjake, rata pa tudi, če jih ne. V vsakem primeru najprej speni jajca in cuker, potem dodaj beljak, če si ločla, pa še moko s pecilnim.

Jaz iz tega delam tako torte kot biskvite kot rolade.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
7.6.2008 21:51:50   
Lunca1
Najenostavnejši.

6 jajc in 6 žlic moke penasto vmešaš. Previdno dodaš 6 žlic moke. Pečeš na 180 stopinj (če se prav spomnim 30 minut ???). 

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Biskvit-recept prosim!!!!!!!!
8.6.2008 6:15:27   
Nenya
Tale je od Vendeline:

4 jajca,
14 dag sladkorja,
10 dag moke,
3 dag kakava.

V trd beljakov sneg vtepamo sladko, nato rumenjake, in ko zmes lepo naraste potresemo z mešanico moke in kakava ter narahlo premešamo. biskvitno testo razgrnemo na namazan (jaz dam peki papir) in z moko potresen pekač (pride dovolj, da jaz dam na tistega, ki je prišel s pečico) in pečemo 10 min na 220. Namažeš in še vroče zviješ.
Za navaden biskvit 3 jajca, 9 dag slakorja, 7 dag moke.

Meni je ta res najboljši, nikoli ne zataji, je simpl in in nima pecilnega praška, ki meni ni všeč.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?