Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Operacija žrelnice v SB Celje 23.3.2009 10:14:09
|
|
|
|
MAŠKA
|
Moja hči je bila operirana lani. V bolnici je otrok tri dni, četri dan gre ven.
_____________________________
Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen. (Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)
|
|
|
|
RE: Operacija žrelnice v SB Celje 23.3.2009 10:57:28
|
|
|
|
timoteja
|
Prosim,povej mi malo, kako je bilo, kaj vzeti s sabo za otroka in sebe, kako je s sobivanjem , kako se to zmeniš, oz. kdaj....Hvala.
|
|
|
|
RE: Operacija žrelnice v SB Celje 26.3.2009 8:47:59
|
|
|
|
MAŠKA
|
Malo pozno sicer odgovarjam.... Jaz sem za otroka vzela zraven nekaj njenih najljubših igrač, sicer pa imajo tam igralnico. Drugače pa za sebe trenirko, stvari za osebno higieno, copate in nič drugega. Za sobivanje izveš tisti dan, ko prideš tja - moraš biti vztrajen, ker ponavadi rečejo, da je polno, da ni prostora, ampak jaz sem vztrajala, da otroka samega tam ne pustim in so potem našle prostor še zame. Sama operacija ni nič posebnega, 2 uri po operaciji so otroci kar ubogi in precej jokajo, potem ko pa narkoza popolnoma popusti, je pa tako, kot da ne bi bilo nič. V glavnem nič bat, za sobivanje pa bodi vztrajna, ne se jim pustit odgnat.
_____________________________
Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen. (Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)
|
|
|
 | Stran: [1] |
CEPLJENJE KLOPILelly28 RRZanima me, če so vaši otroci cepljeni proti klopom?da (
48%)

ne (
52%)
Število vseh glasov: 25Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!