|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TFK vozički
10.7.2006 19:08:46   
la
Živijo punce!

Zanima me, kakšne so kaj vaše izkušnje s TFK vozički (prodaja jih RUTAR Ljubljana)?
Zelo se mi dopade Jogger Twister user posted image  (je pravi špotnik). Ogledala pa sem si jih tudi preko njihove uradne strani http://www.trendsforkids.com/joggstertw.php?farbe=410#.

Hvala vsem za mnenja.user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TFK vozički
10.7.2006 22:27:54   
Anonimen
Uau, zgleda pa dobr!user posted image  Sploh rozauser posted image

(odgovor članu la)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TFK vozički
10.7.2006 22:53:39   
BLAŽIKA
Ta pa je res dober posebaj v zeleni in oranžni.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TFK vozički
10.7.2006 22:54:02   
BLAŽIKA
Kolko pa je kaj cena tega vozička?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TFK vozički
11.7.2006 7:07:33   
la
Po telefonu so mi povedali, da se cene gibljejo od 90.000,00 sit naprej. 
So dragiuser posted image user posted image , ampak ful dobri. Ko bi vsaj katera vedela, kako se obnese!user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TFK vozički
11.7.2006 8:43:00   
emaa
Baje so dobri, ker se midva odločava za TFK voziček za dvojčke, pa so na MON punce rekle, da je izredno vodljiv, praktičen in kvaliteten. KO sva jih pogledala v živo, so pa še bolj fajn. Kolesa so velika in apihljiva, obračajo se 360 stopinj ali pa jih zakleneš (odvisno od modela, tako kolo je  večini primerov možno dokupiti. Ko se zloži je majhen, tale verjetno še manjši in preprostejši za zložit, kot model, ki ga bova najverjetneje vzela. Glede na ponudbo in ceno na tržišču, so dobri. Točno takega le v izvedbi za dvojčke bova vzela, zgleda kot dvojni trikolesnik. Vidva ga kar vzemita.

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TFK vozički
11.7.2006 22:16:55   
Anonimen
Sem ga sla danes v zivo pogled - mi ni vsecuser posted image  Na slikci mi je pa full full lep! Skratka, vozki so full veliki in tut full sirsi kot vsi Quinnyji, Jane, Mothercareji itd. Tko da to je sicer prednost za otrocka, kako pa kje mimo prides je pa ze bolj vprasljivo. Ne vem, meni tak velik deluje, ceno sem pa pozabila pogledatuser posted image  Imajo pa dosti modelov rasztavljenih, tko da bo najbolje, da si ga gres sama tja v zivo pogledat in sprobatuser posted image  

LP

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TFK vozički
14.7.2006 11:03:17   
PiaM
RibicaRR ali Emamair, kje sta gledali te vozičke?  V Rutarju v MB jih namreč nimajo.user posted image  Všeč mi je namreč Buggster in me zanima cena če ve katera?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TFK vozički
14.7.2006 12:01:33   
la
Prodaja jih Rutar-Ljubljana. Za ceno pa lahko pokličeš: 01 420 29 10.
Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TFK vozički
14.7.2006 12:28:43   
emaa
Ja v Rutarju v Lj, za cene pa lahko pogledam, ko bom spet kaj mimo hodila, mi kar SMS pošlji, pa ti pogledam in pošljem.
Ribica meni se pa niso zdeli široki (tudi za enojčke ne, je od moje svakinje od ABC designa za enega skoro tako širok, kot je tu za dva), za dvojčke so kar med ožjimi, je samo 76cm širok, medtem ko je mothercare-ov 86cm širok. Večina vstopov v trgovine in drugje pa ima 80 cm širine, pa je treba tudi na to gledat.

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TFK vozički
14.7.2006 15:35:09   
PiaM
user posted image Hvala, sem klicala pa se bojda Buggster-ja ne da dobit. No, mi bodo še javili, user posted image če bo se jim dalo - ceno in če se ga da naročit.  

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TFK vozički
14.7.2006 23:37:14   
Anonimen
Jah, meni so se v primerjavi s Quinnyjem in Mothercarejem zdeli full široki in velikiuser posted image  Za dvojčke ga pa nisem gledala, samo od daleč. Sej to je itak za otročka bolj fajn, da je širok sedež, sam najbrž se tamali čist zgubi v njemuser posted image  

La, najbolje je res, da greš sama tja, če ti ni predalečuser posted image  

LP

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TFK vozički
17.7.2006 6:56:57   
Astrica
Ojla, tudi sama sem se navdušila nad TFK vozički. Moti me pa ena stvar (no dve, če štejem zraven ceno) - "urejanje" naklona naslonjala. Z zadrgami user posted image  Sicer res, da sem gledala vozek za dvojčke, ampak predvidevam, da za enega ni kaj dosti razlike v izdelavi. Mislim, da bo to prevagalo v odločitvi, ker zapenjat pa odpenjat zadrg par let za dva mulčka pa ne mislim user posted image

lpa

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TFK vozički
17.7.2006 9:03:04   
emaa
Astrica ostali vozički na dvojlke imajo pa še bolj smotan patent, ni klik sistema temveč sistem, ki je pri nahrbtnikih za naramnice, z uno sponko. Torej imaš v praksi pri večini samo dva naklona, za kaj več, moraš vzet otroka ven naštimat 4 paščke in si spet pri dveh naklonih. Ne vem zakaj ni klik sistemov, mi je pa bolj praktično zadrgo zadrgnit kot pa pašček štelat.

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TFK vozički
17.7.2006 15:38:25   
Astrica
Emamair, to pa verjamem, da je še bolj butasto. Zapenjat tiste sponke. Ampak prav v Rutarju sem videla še ene za dvojčke, neke meni do sedaj neznane firme, mislim da Corena (nisem pa sigurna, jih ne najdem nikjer na netu), ki so pol cene TFK pa približno enako praktični. Predvsem nastavitve naklona so na klik in ne na zadrge in razne sponke.

Sploh pa sva se odločila, da ne bova kupila vozka pred porodom. Tudi če rodim pred decembrom, mislim da bom imela do prvega izhoda z malčkoma še dovolj časa za nakupe. Potem bom pa že videla, kakšen voziček bom potrebovala pa kaj za zraven.

lpa

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TFK vozički
17.7.2006 15:41:00   
emaa
Sva videla tiste vozičke, samo kolesa so taka majhna in plastična, mi mamo pa precej makedama okoli.

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: TFK vozički
17.7.2006 16:06:23   
Astrica
Ja, tista kolesa se tudi meni zdijo švohcana, glede na to, da sprehajam psa po vseh možnih terenih...

Kaj bosta vidva še kupila zraven? Košaro ali samo vrečo za noge?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: TFK vozički
17.7.2006 16:27:03   
emaa
Verjetno torbo za prenašanje, ki je topla, vzela pa bova torbo verjetno od Carene, saj je pol cenejša kot original od TFK. Uporabna je pa itak samo prvo zimo, pol pa itak prerastejo.

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: TFK vozički
17.7.2006 16:30:10   
Astrica
Ja saj verjetno paše vsaka torba na voziček, ni potrebno kupovati ravno od iste firme.
Ma, itak sem čist zmedena od vseh teh vozičkov user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: TFK vozički
27.8.2006 23:56:59   
AnkaM
Punce, malce pozno, ampak bolje kot nikoli....
TFK vozički so zakon. Krasni za zimske razmere in vožnjo po gozdu, travniku in podobnem. Nam se je voziček krasno obnesel - z njim smo drveli res po vseh strminah. Mi smo ga kupili v Nemčiji, ker jih takrat Rutar še ni prodajal. V tujini jih kar poznajo, pri nas še ne, ker jih prej nisi mogel kupiti.

V kolikor katera kupi rabljenega - starega 18 mesecev, naj se javi. Je brezhibno ohranjen in s košaro za mrzle zimske dni.


(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?