|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabila na poroko
28.7.2006 12:40:11   
Anonimen
Koliko časa prej ste poslali vabila na poroko?Koliko ljudi ste povabili in koliko jih je dejansko prišlo?
Ker bom vabila naredila sama, me zanima, če ima katera kakšno idejo?Ali ste vabila napisali zgolj formalno (vabljeni tega in tega, tja pa tja, ob tej uri na poroko,bla bla...) ali ste napisali vabila bolj duhovito v smislu odločila sta se, da se bosta obesla, zato vabljeni itd.Ali je primerno napisati bolj duhovita vabila, ali mora biti to bolj formalna zadevščina?
Kje ste potegnili mejo pri številu povabljenih?Midva sva bolj za družinski krog, tam nekje 50 ljudi se nabere, pa še to je zgolj ožja družina, ker bi na širše prišli takoj na 100 ljudi.Je prišlo do kakšnih zamer, če koga niste povabili?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vabila na poroko
28.7.2006 12:43:46   
CUKRČEK
Midva sva vabila nosila osebno do povabljencev kak mesec prej...itak so p avsi že prej vedeli, da se ženiva. Na poroki je bilo okrog 100 ljudi. Za nepovabljene nisem nič slišala, da bi bil kdo užaljen.....če pa je pa njihov problem.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabila na poroko
28.7.2006 13:03:28   
smolcek
Hejla!
Midva sva se poročila pred slabim mesecem-okrog 100 svatov.
Vabila so bila napisana precej formalno, delila pa sva jih dober mesec pred poroko-večini svatov osebno, nekaterim pa po pošti. Za zamere nepovabljenih sem
že slišala, vendar tega pri nama ni bilo,no, vsaj
da bi vedela NE.
Kako duhovito naj bi bila vabila napisana je odvisno od ljudi, ki jih povabiš
oz. od načina izvedbe poroke.No, vsaj tako je moje mnenje.
Srečno in pa lepe ter mirne priprave!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vabila na poroko
28.7.2006 14:29:54   
lumpy
Midva sva vabila osebno, par mesecev prej itak je trajalo 2 meseca da sva vse obletala, mislim da je bilo 4 mesece pred poroko.

Vabila sav izdelala sama, osnutek sva naredila na računalnik, zapekla na cd in nesla k tiskarju da nama je naredil vabila, kuverte sva pa kupila v knjigarni.

Tudi midva sva imela bolj uradno npisano vabilo, ni pač nič hudega če je bolj sproščeno.


Ko si odprl vabilo je bil na levi strani verz:

Ljubezen,
ki je ne moreva skriti,
srečo,
ki jo želiva zaužiti
na ta dan želiva z vami deliti.

Na desni strani pa je pisalo:

Ime in priimek ženina
&
Ime in priimek neveste

Vabiva vas da z nama delite trenutke sreče in ljubezni
ob vstopu na skupno življenjsko pot
... ( datum in kraj).

Zbrali se bomo ob 12.00 uri na ženinovem
oziroma nevestinem domu.
Poročno slavje bomo nadaljevali pri... ( gostilna in kraj).

Če te bo še kaj zanimalo vprašaj, lahko tudi na privat

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vabila na poroko
3.8.2006 17:57:09   
lu155
no jst pa moj...sva zadnč sm mal hodla po ljublan pa sva zavila ke kamor bova midva dala delat vabila....pa je blo tm kr neki možnosti pa ti bom povedala eno k..je zdei bles ful aktualna:
vabilo je zavito v steklenico..(ne ta velika ampak una k  mislem de je 2 dl) tam je blo roza barve oz. ti nrdiš takšna barva kot teb paše.
pol zamašek je biv čist navadn ampak s takšnim cvetem k ga boš ti mela go prilepiš nan(na zamašek).
in okoli flaše je bla pa valovita lepenka...okoli valovite lepenke je biv pa roza trakec okol prvezan...men je blo ful lušno!user posted image zdei upam de ti bo všeč..!!!al pa de si si saj mal predstave nrdila kako bi  ti to izvedla
lp!

pa srečno


_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vabila na poroko
4.8.2006 8:25:57   
Naja30
Jaz sem jih tudi sama delala, brez kompliciranja. Sem kupila papir in take lesene srčke in notri bolj ko ne formalno napisala. Ni se mi dalo kaj bolj, čeprav se ponavadi za take stvari res potrudim. Mogoče zato zdaj ni šlo, ker sem user posted image  hihi. No, poslala pa sem jih po pošti.

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vabila na poroko
4.8.2006 22:01:47   
lu155
midva jih bova tut kr po pošti poslala!
joj...kok znamkuser posted image user posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vabila na poroko
5.8.2006 9:08:26   
LARIKA
Midva sva jih poslala po pošti, ker se nama ni hodilo po celi Sloveniji. Njabližjim pa sva seveda, dala osebno. Poslala sva jih okoli 3 mesece pred poroko, ker sva se poročila poleti v času dopustov. In kljub temu, da sva načrtno povedala toliko prej, da ne bi imeli dopusta za izgovor, nama jih je odpovedalo 25 user posted image in se nama je full zamalo zdelo. Na koncu pa se je toook lepo izšlo in smo se imeli veliko lepše brez tistih ljudi user posted image .

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?