|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eurocard Skb banke
8.9.2006 18:55:39   
Anonimen
Če se kera kaj spozna na tale Eurocard in podobne zadeve, naj mi prosim razloži kaj za hudiča naj bi vse skupaj pomenilo!!! In sicer: ko sem gledala na Skb netu, mi je pisalo, da je bilo zapiranje za EC ta mesec 5.9. in da mi bojo trgali 18. v mesecu. Torej so se vsi nakupi do 5. ga v mesecu sešteli in naj bi se od 6. naprej štelo za naslednji mesec.
No meni se je danes zgodilo da mi je v trgovini EC zavrnilo (pol ure prej sem z njim plačevala na pumpi in je šlo čez), in ko sem šla na bankomat da bi dvignila gotovino (ko mi je na pos terminalu zavrnilo) mi je napisalo, da ni stanja na računu oz. da ne morem dvignit, ker je kao porabljen limit.
No v čem je potem fora, če je bilo zapiranje 5.-ga danes smo osmega, torej pomeni da bi morala spet imeti razpoložljivo stanje.

Torej HELP....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 19:13:26   
Anonimen
Šele 18. se ti bo sprostil limit - obračun se konca 5. v mesecu, kar pomeni, da se plačaš nakupe po tem datumu v naslednjem mesecu. Ko boš 18. plačala, kar si porabila do 5., se ti bo sprostil limit.
Upam, da sem prav razumela tvojo težavo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 19:17:22   
zorica


Tudi jaz sem na SKB in vem da so tam zelo točni.Zdaj možnosti sta po moje dve :
- ali si v nedovoljenem limitu (po tistem ko so ti odtegnili za prejšnji mesec )
- ali pa maš narihtan premali dnevni limit - koliko lahko dvigneš na dan

Drugega ti žal ne vem svetovati, če pa maš SKB net, pa maš tam gor itak podrobno opisano vse kaj si kje porabila.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 19:25:37   
Anonimen
Ne za prejšni mesec imam vse poravnano (misliš za prejšnega 18.-ga ko so mi trgali), na dan pa lahko dvignem 40.000 pa sem hotela dvigniti samo 10.000 sit.

Kaj to pomeni, da do 18.-tega ne morem uporabljati EC, ker za prejšnje obdobje mi ja pa ostalo samo 4.000 SIT.

Na netu mi piše izpisek oz. koliko je za plačat 18.-tega in pa za nadaljne že en nakup.

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 19:33:27   
zorica


Mislim da bo najbolje da vpašaš na banki ali pa pokličeš na zeleni telefon.Ker če je tak kot si napisala, bi ti moralo iti.

Drugega ti na žalost ne vem svetovati.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 19:54:18   
Anonimen
Hvala, bom takoj v ponedeljek klicala in se pozanimala kaj je na stvari.

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 21:15:12   
soncek&luna
takole:
ce imas npr. dolocen mesecni limit porabe 100.000 sit... in si do 5. v mesecu ze izkoristila ta limit, do 18. v mesecu ne bos mogla nic z EU, dokler se le-ta ne sprosti s placilom.

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 21:36:09   
Anonimen
Torej, če prav razumem, če od 5.-tega do 5-tega porabim cel limit , potem od 6-tega do 18-najstega ne morem uporabljati EC al kako...user posted image .

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 22:43:04   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Torej, če prav razumem, če od 5.-tega do 5-tega porabim cel limit , potem od 6-tega do 18-najstega ne morem uporabljati EC al kako...user posted image .

Točno tako. Saj je logično, a ni ? SKB ti najprej pošlje samo obračun in ti da na voljo čas za reklamacijo. Če nič ne reklamiraš ti 18. vzamejo denar in šele takrat ti zmanjšajo porabo. Če ne bi bilo tako, potem bi jim ti teoretično lahko npr. 10.9.2006 dolgovala dvakratno vrednost limita, za take hece pa banke seveda ponavadi niso. user posted image

d.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Eurocard Skb banke
8.9.2006 23:47:37   
Anonimen
obračunsko obdobje imam js od 10-10 v mesecu...do takrat ti lahko porabiš limit...če ga ne porabiš ti odtegnejo 18 v mesecu tisto kar si porabla..do 18 v mesecu pa lahko ti kupuješ do porabljenega limita... npr če si porabla za 50.000 sit, ti bojo 18 to trgali..pred 18, pa lahko ti kupuš še za 50.000 sit predmetov, če imaš limit pač 100.000

(odgovor članu david)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za punčko
bušyka

Ime za fantka že imava, za punčko se pa kar ne moreva odločiti,...Prosim za pomoč :) Hvala!

Viktorija (13%)

Sofija (23%)

Izabela (30%)

Mila (22%)

Megi (12%)


Število vseh glasov: 627

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!