|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torta za 1.RD
19.9.2006 15:13:33   
Anonimen
Cau punce,

za sinov 1.rd bi rada spekla eno slastno sadno tortico; kakšno naj bo testo, kakšna krema, sadje??? kakšen dober predlog? sej vem, da ste ekpertinje user posted image .

pa lep kuharski pozdravček
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torta za 1.RD
19.9.2006 15:28:07   
Anonimen
js vedno testo kupim- že narejeno..

potem pa nardim tkole.. kupim višnjev kompot, odcedim.. polovico soka + dodam vodo zavrem, dodam želin ali pa kaj podobnega (v isti embalaži kot pecilni prašek).. naredi se tak žele.. potem stepeno sladko smetano vmešam v ta žele.. da rata takšna vijolična krema.. potem pa testo ful polijem z preostalim sokom, namažem s kremo, dodam višnje.. in seveda pokrijem z drugim testom, in ponovim vajo.... na vrhu torto namažem samo s smetano in malo okrasim...

meni je ful dobro.user posted image

pa dober tek.. zdej se mi je pa zaluštalo...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torta za 1.RD
19.9.2006 15:31:40   
Anonimen
joj biba, zdele so se mi pa tko sline začele cedit...bom najbrž kar dons stestirala tvoj recept. tenks.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torta za 1.RD
19.9.2006 17:48:05   
teta beta
Meni je ful ratala čokoladna torta Prestiž a la Urška ali nekaj takega, ki jo najdeš med recepti na RR. Delala sem točno po receptu in mi je uspela, pa sicer nisem ravno nek mojster. Sva pa oba ful ljubitelja čokolade, zato nama je bila super. Verjetno jo bom tudi spekla za 1. RD moje tamale ta vikend, ampak samo za nas doma, za ostale za praznovanje pa sem jo že naročila.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?