|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 13:45:47   
mojca*
...če sem na pravem forumu...user posted image

torej, 1 leto bomo stari pozimi, ko bo zunaj sneg, živimo v stanovanju, radi bi ga pa lepo praznovali, seveda z majhnimi prijateljčki in tudi sorodniki....
kje se to da, ker doma nas toliko naenkrat ne more biti...?
kako ste to mamice rešile z vašimi zimskimi user posted image ?
smo pa iz mb.

hvala, lep pozdrav vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 14:00:58   
abi
Ravno to tudi jaz gruntam, vseh naenkrat v stanovanje nekak ne moreš zbasat, da bi pa imela deljen roj. dan pa spet ni ravno o.k., torej ????user posted image

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 14:24:04   
Andra
Ali povabiš ljudi v kakšno gostilno (najboljši je kakšen kmečki turizem), če vas je toliko ali pa razdeliš. Enkrat družina in sorodniki, drugič pa prijatelji.
Mi smo tudi zimski in naredimo pač 2x, pa kaj pol.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 16:38:26   
daria78
Tudi naš user posted image  je zimski in naredimo fešto v stanovanju, čeprav mi zeloooo teži, pa še tečnega soseda imamo pod sabo.
Skratka, vesela sem, da si odprla to temo in morda ima kdo kako genialno idejo.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 17:07:41   
škratek
Oj!

Mi bomo tudi to zimo stari eno leto. Ideje o praznovanju še nimam. se mi pa zdi zanimivo npr. rojstnodnevno sankanje. In potem v kako kočo kaj pojest... Kaj menite?

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 17:26:50   
Anonimen
Kaj pa Kolosej? Tam je (vsaj kolikor se spomnem) dovolj prostora, pa igrala imate po novem, ce se ne motimuser posted image

LP

(odgovor članu škratek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 21:20:14   
babylove
rojstnodnevno sankanje. In potem v kako kočo kaj pojest...


Meni se pa to zdi idealna genialna originalna super krasna ideja user posted image user posted image user posted image !!!

Samo pri nas nikoli ne sneži...

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 21:25:34   
Anonimen
no ne vem zakaj ne bi mogl ločen narest? mi mamo vrt in piknike in poleti roj dneve p anikoli ne nagonim žlahte in frendov skupaj. en dan je žlaha drug dan pa kolegice z mulci.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 22:52:15   
paka
Tudi mi se ubadamo z vprašanjem kje praznovati roj. dan. Ta bo že to nedeljo, pa nam je en načrt splaval po vodi in sem že kar obupana , ker ne vem kaj naj naredimo.
Moram pa reči, da si lahko zeeelo srečna, ker si v hiši in takšnih problemov ne poznaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 22:52:40   
ona
kaj pa Mc donald?jaz sem z mojim sinom enkrat bila na enem rojstnem dnevu!Saj za otroke je bilo ok,vsi tisti hamburgerji in krompirčki,za starejše pa nam ni bilo prav uredu!Drugače ti pa ostane kakšna gostilna,kjer imajo magari kakšna igrala...user posted image
Če ne Mojca pa pridte k nam,vam posodimo garažo za uni danuser posted image

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
12.9.2006 23:06:01   
paka
Mislim, da so še premali za Maca (praznujemo 2. roj.dan).
Hvala za povabilo:))) Razmišljam, če bi šli jahat ponije potem pa na pizzo. Ali pa v ZOO - samo tam je vstopnina za odrasle potem dražja kot vse ostalo skupaj.:((

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
13.9.2006 12:24:59   
mojca*
ja, ona super ideja.
pol še lahko naši sorodniki z vašega konca pridejo in to kar peš....user posted image .
pa še snega ni pri vas.

ne, res, če nič ne pogruntamo, bomo mogli imet pa ločeno....ah....user posted image
al pa povabim kolegice s tamalimi v kolosej, ja, če so igrala.

(odgovor članu paka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje praznovati 1.roj.dan pozimi?
21.9.2006 16:02:20   
cihapuha
Sej velik idej ni...kakšna gostilna.
Razen če razdeliš.Potem lahko doma.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?