|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč, a naj bedim
25.9.2006 0:28:24   
Anonimen
Spanca ni od nikoder, je to za to, ker je naredil samomor zaradi neozdravljive bolezni in je samo meni povedal, da je neozdravljivo bolan in živi sam in ne odgovarja na telefon že ves dan in se je na nek način včeraj poslovil od mene, a zato ne morem spati, ker mora nekdo bedeti in moliti za dušo?

Je vseeno kaj molim, rožnega venca ne znam, še oče naš sem pozabila, če je treba molit, bom molitev poiskala na internetu, naj molim?

Pomaga molitev če je naredil samomor? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč, a naj bedim
25.9.2006 0:39:55   
Anonimen
kdo pa je naredil samomor?

ti  moli zanj, vsak si to zasluži!

upam, da boš vseeno imela mirno noč

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč, a naj bedim
25.9.2006 0:41:20   
Anonimen
Ne vem tega, če je treba moliti celo noč, bom, če je treba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
25.9.2006 0:41:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč, a naj bedim
25.9.2006 0:42:25   
Anonimen
Mogoče je dovolj da samo bedim.

ne vem, če katera kaj ve o tej navadi, prosim za informacije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč, a naj bedim
25.9.2006 0:42:53   
m76
Draga anonimna, pomagalo bo tebi, tvoji duši.Zato le moli, če ne znaš več bodi pa z duhom in mislijo z osebo katara misliš, da se je že poslovila od tebe. Samo majhen namig, če misliš da tej osebi lahko pomagaš, obstajajo institucije ki bodo pomagale dotični osebi.  če misliš da lahko rešiš situacijo vzemi telefon v roke. Mogoče je bilo to slovo samo klic na pomoč.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč, a naj bedim
25.9.2006 0:53:26   
Anonimen
Njegovega najboljšega prijatelja sem obvestila že pred več urami, tudi njemu ni dvignil telefona, zdaj ima on vse v rokah.

Samo ta prijatelj ne ve za njegovo bolezen, le jaz in obljubila sem mu, da nikomur ne bom povedala in mu tudi nisem. Če se je odločil skrajšat muke, mu nihče več ne more pomagati. Lahko pa da je samo lažni preplah. Ne vem. Le močno si želim, da se mi je zlagal in sploh ni bolan. Če pa je bolan, je bila to zanj najboljša rešitev in mu privoščim da ne trpi več. neoperativen tumor v glavi.


(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč, a naj bedim
25.9.2006 1:07:42   
Sita
Molitve in dobre misli pomagajo. Vselej, tistemu, za katerega molimo in nam. Nič hudega, če jih ne znaš. lahko si izmisliš svoje molitvice, čisto svoje. Lahko imaš pa seveda samo dobre misli o nekom in mu pošiljaš pozitivne vibracije. 

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč, a naj bedim
25.9.2006 6:51:17   
srki
Kot so že pred mano napisale, tudi če ne znaš moliti, nič zato. Misli o prijatelju, misli naglas, povej tisto, kar je dobrega, misli pozitivno.

Nikjer ni zapisano, da je treba celo noč bedeti in moliti prave molitve. Delaj tako, kot ti veleva trenutno razpoloženje in če se ti moli in bedi, potem to tudi počni. To ti bo verjetno tudi olajšalo dušo.  

Upam pa, da se bo vse dobro izteklo.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč, a naj bedim
25.9.2006 7:32:23   
smrka
Hudo user posted image user posted image
Upam da si ni vzel zivljenja, skusaj mu stati ob strani in mu dati novih moci do zivljenja kar mu jih je preostalo!!!!!
Prijatelja v nesreci spoznas.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč, a naj bedim
28.9.2006 23:59:40   
Anonimen
kako se je zgodba razpletla ?

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoč, a naj bedim
29.9.2006 7:11:18   
mojamura
žal sem videla tvojo temo šele danes zjutraj....upam, da si umirila svojega duha, on pa da je naredil tako, kot se mu zdi najbolj prav

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Carski rez
peki

Zanima me če poznate katero žensko, ki je imela že četrti carski rez?

Da (16%)

Ne (84%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!