|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sreča - zadovoljstvo?
26.10.2006 16:20:24   
maliva
Mene pa zanima, pomen katere besede je bližji, ko opisujete svojo zvezo s partnerjem? Sreča ali zadovoljstvo?

Razmišljam o tem, kaj imajo v mislih tisti ljudje, ki pravijo, da so s partnerjem srečni... Da jim vliva upanje, novih moči, optimizem, entuziazem, da ga pogrešajo, ko ga ni....? Kaj torej mislite o tem?

Ker jaz bi za naju rekla, da sva zadovoljna, da sva skupaj. Še nikol ni noben od naju rekel, da je srečen, ker je z drugim... Je to čudno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
26.10.2006 16:25:32   
Anonimen
Sem istega mnenja...zadovoljna sva oba da sva skupaj, in imava srečo, da tako živiva kakor živiva.

(odgovor članu maliva)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
26.10.2006 16:30:03   
baguSka
Mene pa zanima, pomen katere besede je bližji, ko opisujete svojo zvezo s partnerjem? Sreča ali zadovoljstvo?

Razmišljam o tem, kaj imajo v mislih tisti ljudje, ki pravijo, da so s partnerjem srečni... Da jim vliva upanje, novih moči, optimizem, entuziazem, da ga pogrešajo, ko ga ni....? Kaj torej mislite o tem?

Ker jaz bi za naju rekla, da sva zadovoljna, da sva skupaj. Še nikol ni noben od naju rekel, da je srečen, ker je z drugim... Je to čudno?


Zame recimo beseda zadovoljstvo pomeni, da si pac zadovoljen s tem kar imas. Torej, da je nakaj kar imamo ali kar smo storili, zadovoljivo za nas, za nase potrebe, zelje..

Jaz recimo lahko recem, da sem srecna, da imam takega partnerja, kot ga imam. Sreco tukaj lahko pogojujem tudi s tem, da sem z njim zadovoljna, ker ce nebi bla, potem nebi mogla bit srecna. To je meni nekako logicno. Poleg tega, da sem z njim zadovoljna, pa mi prav tako vliva tudi upanje, nove moci, optimizem, dobro voljo,.... itd. Torej vse to vpliva na to, da sem z njim srecna.

Torej z enim stavkom ti lahko odgovorim:

Ker sem z njim zadovoljna, sem srecna.user posted image

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
26.10.2006 16:31:37   
Anonimen
Ker sem z njim zadovoljna, sem srecna.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
26.10.2006 16:34:22   
baguSka
Sreca in biti srecen je zame neki cisto drugega.

Sreca je,  ce gres cez cesto in te ne zbije avto.

Srecen pa si lahko zaradi veliko globljih pomenov... Notranje zadovoljstvo... Zadovoljstvo s svojim zivljenjem... Kar pomeni, da si med drugim seveda zadovoljen tudi s svojim partnerjem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
26.10.2006 17:42:27   
Slončica
če si srečen si kot rožica, v partnerstvu se sreča pogojuje z zadovoljstvom, zaupanjem in medsebojnim spoštovanjem, brez enostranskih prilagajanj in manipuliranja ali pa čustvenega izsiljevanja.
Midva sma srečna neoziraje na okolico, sma pač drugačnih nazorov in nama to paše.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
26.10.2006 21:16:03   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: maliva



Ker jaz bi za naju rekla, da sva zadovoljna, da sva skupaj. Še nikol ni noben od naju rekel, da je srečen, ker je z drugim... Je to čudno?


Ne, ni čudno. Ko se vračaš k ljubljeni osebi ( od koderkoli že ) in imaš v sebi tisti "coming home" občutek, potem je to to. Dom je namreč tam, kjer je tvoje srce. Vedno je bilo tako, pa še zdaj je.

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
26.10.2006 21:23:14   
Gina
Meni se pa sreča ne zdi ta pravi izraz. Na nek način si seveda srečen. Ne moremo najbrž reči da ves čas evfotrično srečen, vendar meni ni smisel nekega partnersta, da bom neprestano srečna, ker tega nikjer in nikoli ne moreš doseči. Sreča so trenutki. Trenutek, ko se ti rodi otrok, trenutek, ko zjutraj izza megle zagledaš sonce, trenutek, ko ti otrok reče "lad te mam", trenutek ko pogledaš partnerja in se ti zdi tolk lep.....

Čisto fajn so taki trenutki. Vendar je smisel partnerstva, da si vključno s temi trenutki sreče, ves čas nekje "ravno prav zadovoljen". Torej jaz pravim, da je zadovoljstvo bolj pravi izraz.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 0:19:51   
Sita
Jaz sem pa zmeraj srečna s partnerjem, ker so vsi najini trenutki posebni in srečni. Ja, to je iskreno. Pa četudi me zdajle podi od računalnika, sem srečna, da svoje življenje deli z mano. user posted image  Na to se pa vsak dan spomnim - kako lepo je, da je ravno on z menoj.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 7:58:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Jaz sem pa zmeraj srečna s partnerjem,


A ni to ze mal suhoparno?

jaz pa nisem zmeraj srecen s partnerjem.. mi tudi ni treba biti.. vcasih mi gre zlo na jetra..  in tudi ona ni zmerej srecna z mano.. ji grem tudi jaz vcasih ornk na jetra.. .. ampak kaj potem?

Meni je brez veze se ufurat v neko umetno stanje in se varat.. kako si srecen in sledit nekemu idealu..
Ker ideal.. je v dolocenih trenutkih najbolj unicujoce sredstvo..

In sploh se mi ne zdi potrebno, da bi vedno bil srecen in zadovoljen s partnerjem.. to bi bila v istvu velika ovira..
Kako bi jaz napredova, ce bi ona bila vedno zadovoljna z mano? Zakrnel bi.. lahko pa tudi ne.. ampak moznost bi ziher bila vecja..
Tko da meni so kar vsec tisti mini fajti, ki jih imava.. ker tako se vidi jasne meje do kje lahko kdo gre.. in od kje naprej se zacne omejevanje partnerja..

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 8:34:04   
Sita
A v drobnih prepirčkih pa ne moreš biti srečen? user posted image

Meni se tudi ne zdi, da bi moral biti človek vedno srečen, in tudi ni bilo zmeraj tako. Zdaj je pa že nekaj let tako in napredovanje je dobilo drug pomen: prej napeduješ sam, zdaj pa napredujeva skupaj - hkrati. Vedno - vselej: podpiranje drug drugega, ob tem pa se nihče nikoli ne počuti žrtev.

Na živce mi pa ne more iti in jaz njemu ne, ker gre za popolno sprejemanje drug drugega takšnega kot je. In ker nič ne pričakujem od njega in on od mene. Dokler se pa kaj pričakuje, pa nastopijo problemi.

Včeraj sem resno razmišljala, kdaj sva se nazadnje sploh sprla. In ga pogledala in ga to vprašala. Rekel je, tega se pa res ne spomnim, razen če ne ravnokar. Prosim te, da mi pepustiš računalnik, ker imam delo, ti pa nočeš. Ja no, to pa res ni prepir. user posted image

Sicer pa mislim, da se ljudje prepirajo za malenkosti, ki dejansko nimajo velikega pomena v našem življenju. Prepira se itak naš ego.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 9:19:21   
Zahi
jaz sem srečen s svojo ljubico.. torej sem zadovoljen? user posted image

skratka.. če razčlenimo besede.. meni pomeni zadovoljstvo samo nižja oblika sreče..



torej.. jaz sem z mojo srečen.. in presrečen.. zadovoljen sem pa npr. dobrim kosilom user posted image

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 10:59:04   
baguSka
sem srečna, da svoje življenje deli z mano. Na to se pa vsak dan spomnim - kako lepo je, da je ravno on z menoj.


no to se pa tud jst veckrat na dan spomnem user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 11:50:11   
Zahi
jaz se spomnim vsak dan na srečo, ki jo imam, da sem spoznal mojo ljubico.. na srečo, ki jo imam, da jo lahko obožujem, cenim, ljubim, spoštujem.. in s tem sem zadovoljen user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 12:02:06   
baguSka
in s tem sem zadovoljen


a nisi prej napisu, da si lahko zadovoljen samo z dobrim kosilom user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 12:06:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

in s tem sem zadovoljen


a nisi prej napisu, da si lahko zadovoljen samo z dobrim kosilom user posted image user posted image


zadovoljen sem z marsičem.. sem zelo skromen človek user posted image .. torej sem zadovoljen tudi z dobrim kosilom...

srečen sem pa takrat, ko sem lahko zadovoljen z dobrim kosilom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 12:12:11   
Naja31
Meni se tudi zdi zadovoljen manj močna beseda kot srečen.
Jaz sem srečna, da sem z njim, kar pa ne pomeni, da cele dneve prepevam od veselja. Nisem pa vedno zadovoljna.



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
27.10.2006 14:54:10   
mojamura
srečna sem da sva se z dragim našla da sedaj lahko zadovoljno uživava skupno srečo.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sreča - zadovoljstvo?
28.10.2006 16:33:50   
MALINČICA
Se mi zdi, da bolj ko najina skupna leta tečejo, bolje se razumeva, bolj se poznava, bolj se sprejemava. Ja, srečna sem, da sva se našla, da se nama ni treba pretvarjati, da si lahko pokaževa in poveva vse kar misliva. Biti zadovoljen pa se mi zdi tako no, kot da si zadovoljen z nečim manj.
Kot npr. srečen bi bil če bi imel miljon mesečne plače, ampak zadovoljen sem tudi sedaj, ko jo imam 250.000
Ne vem zadovoljnost jaz uvrščam tam nekje, ko začneš stagnirat, ker se ti ne da truditi za več, ker si pač zadovoljen. Mislim, da je biti srečen vseeno večjega in močnejšega pomena.
Nisem pa v vsakem trenutku srečna, sem pa zelo srečna z njim nasplošno, ne bi ga menjala.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?