|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poškodovan prstek
3.11.2006 18:40:10   
Maxica
Pred slabim mesecem se je naš dveletnik igral na tleh, mamica pa user posted image , vsa okorna, seveda nič videla pod trebuhomuser posted image in sem mu po nesreči stopila na roko. Niti ni nič reagiral, razen čez par minut je prišel do mene in mi pokazal mezinček, kjer se mu je obrnil noht. Čez dober teden dni pa zagledam, da je tudi prstanec tak čuden, noht kar par milimetrov bel, spodaj pa kot nekakšna krasta. Nekaj časa sem mu pustila pri miru, ampak ta stvar se še sedaj ni zacelila, celo še več je te kraste. Bi kdo vedel, kaj bi bilo to? Je to res zgolj od tega, ker sem ga pohodila? Je za počakat, da se poceli samo ali naj ga raje peljemo k zdravniku? Ni pa videti, da bi ga kaj bolelo, ampak grdo pa je. Ne vem, a je možno, da bi noht šel dol al kva?!user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poškodovan prstek
3.11.2006 18:47:07   
lan
Ja lahko,da noht črn postaja in da odpade,ni pa nujno.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poškodovan prstek
3.11.2006 20:11:40   
Maxica
Ne, saj nohtek je sedaj čist ok. Spodaj pod nohtom je videti tako čudno krasto, pa proti konici prsta je tudi ful kot ena rana.user posted image  Mah, saj težko opišem, bi morala probat slikat.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poškodovan prstek
3.11.2006 22:15:49   
Sibil_
JAz bi na tvojem mestu pokazala patronažni in jo vprašala za nasvet-saj še hodi zaradi ta malega, ne?
Po moje bo najboljše tako, al pa vseeno pelji do pediatra na kontrolo.

LP,
SIbiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?