|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščem igro za uprizoritev
14.11.2006 10:42:38   
Katrin
Pozdravljene!

Ali ima katera kakšno igrico za otroke, ki je dramatizirana, da bi jo lahko zaigrali v šoli?

Hvala.

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščem igro za uprizoritev
15.11.2006 21:56:28   
frutka_
Mi v vrtcu smo igrali "Mojco pokrajculjo", "Babico Zimo", "Razbita buča"... To so vse krajše zgodbice ki imajo like, ki so otrokom všeč s katerimi se poistovetijo, običajno si pomagamo z Orffovimi instrumenti, naredimo preprosto sceno. Otroci si sami izberejo like, ki jih želijo igrati...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščem igro za uprizoritev
16.11.2006 8:35:02   
hati
No jaz bi tudi urgentno potrebovala nekaj podobnega. Tako da, če ima katera to že v wordu napisano bi lepo prosila za pomoč. Tematika mi ni pomembna, ker me je čas prehitel.

pozdravček

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščem igro za uprizoritev
17.11.2006 21:01:14   
Anonimen
Hati, sem šele zdaj videla. Poglej na www.uciteljska.net pod slovenščina, tam mislim, da so tri takšne igre napisane...

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iščem igro za uprizoritev
17.11.2006 21:10:32   
Anonimen
Za lažje iskanje:

http://www.uciteljska.net/ucit_search.php?mode=edit&order=10&start=15

Poglejta pod Muco Copatarico, Rdečo Kapico in Pikapolonico.

< Sporočilo je popravil Skutica -- 17.11.2006 21:11:36 >

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iščem igro za uprizoritev
17.11.2006 23:17:50   
Katrin
Skutica, hvala! user posted image

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?