|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kokosovo maslo
12.11.2006 8:42:20   
al1*
Ali katera uporablja za kuho kokosovo maslo? Kako se obnese? in seveda: kje ga sploh dobiti?

_____________________________

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kokosovo maslo
12.11.2006 12:59:40   
andrejaz
Ga ne uporabljam. Se mi pa zdi, da sem ga videla v Hoferju.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kokosovo maslo
12.11.2006 13:45:33   
urška
najbrž sprašuješ po kokosovi masti. to je namreč edina rastlinska mast (no ja pa še palmovo se da pridobit) - drugače obstajajo samo rastlinska olja in živalske masti.

jaz ga dobim v mercatorju. uporablja se za kuho in peko. in nima specifičnega okusa.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kokosovo maslo
12.11.2006 13:52:38   
al1*
Hvala za odgovore. Kje v hladilniku v Mercatorju ga pa najdem? Pri margarinah ali tam pri sojinih zadevah?

_____________________________

lp


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kokosovo maslo
12.11.2006 23:02:05   
Anonimen
Al1* pri margarinah, ja. Imaš ga pa tudi v Hoferju. Med namazi.



(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kokosovo maslo
13.11.2006 10:02:57   
al1*
Evo, našla v Mercatorju! Sem pričakovala, da bo dražje, ampak je 250g nekaj čez 300 sit.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kokosovo maslo
15.11.2006 19:54:21   
MoonEve
Jaz sem pa kupila palmino mast pri Hare Krišnah v Ljubljani: 1 kg za 650 sit. Sem mi zdi dokaj ugodno. Nima vonja, ne okusa, ne postane žarka, lahko se jo shranjuje na sobni temperaturi (čeprav jo imam za vsak slučaj v hladilniku). In če ne cvrete ravno rib z njo (zelenjava, indijska hrana...), se jo lahko brez problema uporabi večkrat. Samo da ni notri kakih drobtinic. Priporočam!user posted image

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Recept tedna: Šparglji v rižoti iz kuskusa
Šparlji veljajo za nizkokalorično zelenjavo, ki je odlična popestritev družinskega jedilnika, saj z njimi lahko pripravi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?