|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drage mamice...
6.11.2006 22:52:03   
mana7
Pozdravljene!

Sem mlada mamica, ki se je znašla v veliki stiski, zato se obračam še na vas. Sem brezposelna mamica, samohranilka 16 mesečni hčerkici.Pred kratkim sem imela hudo operacijo, zaradi okrevanja po njej si še nekaj časa ne bom mogla najti službe.Znašla sem se v hudi stiski in zato bi prosila, ali ima kdorkoli odveč kakšno oblačilo za mojo punčko ali pa obutev.Pripravljena sem oblačila tudi kupiti po kakšni simbolični ceni, kakršnakoli, lahko za doma, saj mi bo prav vse prišlo še kako prav, saj si enostavno ne moreva privoščiti nakupa novih cotk, od socialne namreč prejemam le 57 tisoč tolarjev, kar pa je komajda za hrano in še kako položnico.Hvaležna bom za kakršnokoli pomoč in še to naj omenim, da mi je že veliko stvari, ko je bila moja punčka še manjša podarila že rr-jevka muki1, ki sem ji iz srca hvaležna. če se bo slučajno našla kakšna dobra gospa oz. mamica, naj mi sporoči na z.s. Že v naprej iskrena hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drage mamice...
6.11.2006 22:57:05   
Seven*
Draga mamica..

Zelo mi je zal, da te zivljenje tako preizkusa. Mislim, da je prav, da si se obrnila na RR.. Tukaj je veliko mamic, ki imajo odvec otroskih oblacil.

Zelim ti cimvec pozitivne energije, posiljam ti vzpodbudo in nekaj soncka.

Prosim, napisi kaj vse potrebujes, ti bomo poiskali..

Zelo si dobrodosla tudi na nasih srecanjih..

Zelim ti vso sreco!!


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drage mamice...
6.11.2006 23:35:34   
mana7
Pozdravljene!

Veliko mi pomenijo že lepe besede, kot tvoje Seven.res sem se znašla v stiski, ki pa žal traja že kar preveč dolgouser posted image !Potrebovala bi karkoli od otroških stvari, oblačila, čeveljčke ali kakšne igračke, saj to je res čisto na koncu seznama do kamor ponavadi sploh ne pridevauser posted image !

Lep večer!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drage mamice...
6.11.2006 23:42:45   
Anonimen
Najina punčka je stara ravno toliko, tako da ti z oblačili bolj težko pomagava....

Se bodo pa našle kakšne igračke, teh je vedno dovolj ali še preveč.

A še kaj drugega potrebuješ? Kakšno oblačilo za sebe?

Upam, da bo s tvojim zdravjem vse v redu user posted image .

(odgovor članu mana7)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drage mamice...
7.11.2006 9:42:55   
Anja25
Mamica oprosti, da te vprašam, ampak, ko sem gledala tvoje slikice v albumu, sem povsod zasledila tudi očka in stare starše.
A jo je očka popihal in vaju pustil same al kaj?
Tudi jaz bom našla kaj za vaju in ti sporočim na ZS.

LP

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drage mamice...
7.11.2006 14:41:57   
MANA 7
Anja25, res so v albumu slikice z nami vsemi, čeprav sva drugače že dolgo sami!Tako pač je.

LP

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drage mamice...
7.11.2006 14:51:44   
MANA 7
Pozabila sem povedati, če mi je katera mamica pisala na zs, da ga nisem mogla videti, ker se nisem mogla prijavit s starim upor. imenom, zato imam sedaj novega.Če mi je slučajno katera pisala v zvezi z mojo temo, naj mi pošlje prosim še enkrat zs na moje novo upor. ime.

hvala vsem!

(odgovor članu MANA 7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drage mamice...
9.11.2006 16:33:10   
KIKI****
Zdravo mamica!

Tud jaz se ti oglašam, ker vem kako je če nimaš da bi si kupil kaj šele otroku ki vedno nekaj potrebuje.
Menim da smo mamice na tem forumu že lepo pomagale sploh barbariuser posted image  in njeni družini.
Vem da je sigurno kje kakšna mamica ki ima doma oblačila ki jih je njena hči prerasla in da bi jih prav rada podarili MANI7.

jaz ti bom poslala en paket mana7 oz za Laro,
pa lepo okrevaj po operaciji, verjamem da je hudo.

Dajmo mamice pomagajmo ji, nikoli ne vemo kdaj sami potrebujemo pomoč-GREMO V AKCIJOuser posted image

(odgovor članu MANA 7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drage mamice...
27.11.2006 7:37:39   
Baby
Ne vem zakaj se ne oglasiš več?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drage mamice...
27.11.2006 12:33:40   
mojca*
ja, sem se jaz tudi spraševala.....user posted image
mogoče pa nima več interneta...al pa da ni morda spet v bolnišnici ( je bla operirana, ne? upam, da ne, no...)

če nas bo kdaj še kje brala; lep pozdrav in veliko sreče tebi in punčki!

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drage mamice...
27.11.2006 13:04:29   
Baby
Joj srčno upam, da nisi zopet v bolnici!
Oglasi se še kaj, če boš lahko, da ti pomagamo!

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drage mamice...
28.11.2006 21:19:10   
KIKI****
zdravo punce!
Jaz sem konataktirala z mano7 ene 14 dni nazaj in je trenutno v zdravilišču zaradi operacije. Jaz sem ji nekaj kar je premajhno naši Klari že peljala in sva se dobili. Je bla kr boga po operaciji, pa dvigovat ne sme hčerkice in mora pazit ker ji narašča pulz.
Domov pride pa nekje po drugi nedelji-se pravi v ponedeljek bo že doma, ampak ne je zasut s sporočili, ker verjetno bo še bolj utrujena ker bo cel teden brez hčerkice. Baje je bila njena mami poleg nje en teden in hčerkica tud, zdaj pa je en teden sama.

lepo se imejte. Jo bom pa poklicala in jo povprašala kako in kaj.


(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Drage mamice...
30.11.2006 8:02:03   
KIKI****
Pozdrav,
vsem tistim ki ste mi pisale na ZS glede MANE7!!!!

Jaz sem jo kontaktirala včeraj proti večeru in ji povedala kar ste me pač spraševale. Mama ji pazi hčerkico do ponedeljka, ko se vrne domov iz zdravilišča-je rekla da bo šla popoldan takoj na pošto, ampak mojca* tebi je rekla da naj sporočim da paketka žal ni bilo tudi listka o prevzemu ne. Bo mama šla na pošto povprašat če ji bodo sploh dali paket, ker če je za podpisat, mora pri nas vsaj podpisat prejemnik. Če jo mama pokliče glede česa je rekla da me bo obvestila, pa vam sporočim tule gor.
ajdi punce, užiwajte...lp,
Adela

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Drage mamice...
2.12.2006 11:45:15   
KIKI****
Hy, sporočam da je Nataša dobila paket od Mojce* včeraj tako da ni strahu,

lp

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Drage mamice...
9.12.2006 20:15:17   
tananejka
Mana7!

Vse lepo tudi od mene. Upam, da se že bolje počutiš!!

Pa lepo se cartajta s svojo user posted image  zdaj, ko sta spet skupajuser posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?