|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tea bag folding - še nekaj zanimivega
7.12.2006 13:41:17   
Blink1
No...jaz sem se lotila še tega. V albumu je nekaj sličic eno pa prilagam za pokušino user posted image . Dodajam pa nekaj linkov, da si pogledate. Meni je zelo lepo.

http://www.teabagfolding.circleofcrafters.com/

http://www.cardinspirations.co.uk/tech/teabag_folding.htm

user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tea bag folding - še nekaj zanimivega
7.12.2006 13:42:17   
Blink1
No...prevelika slika...pa še popravit ne morem, ker je reklama preko gumba urediuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tea bag folding - še nekaj zanimivega
7.12.2006 13:53:40   
babylove
Ok, saj je ful lepo, samo meni nekaj ni jasno. Imaš Nejo, hodiš v službo, skrbiš za gospodinjstvo - kdaj hudiča še imaš čas za take prčkarije? Jaz bi tudi rada slikala na beli porcelan, limala serviete in zlagala čajčke, pa preden imam 5 minut časa zase, je dneva konec user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tea bag folding - še nekaj zanimivega
7.12.2006 13:57:06   
Blink1
Ja...meni tudi ni bilo jasno.

Pa ne mislit, da vse nastane naenkrat. Ko se Neja slučajno zaigra za 5-10 minut, jaz na hitri nekaj naredim. Potem pustim in nadaljujem ko imam spet srečo, da nekaj dela sama...in tako naprej.

Če imam veliko sreče, je Neja z atijem na postelji in gledata kako risanko in takrat (če nimam kaj nujno za zlikat ali kaj podobnegauser posted image ) hitro naredim kako čestitko.

Ali pa ji dam da ona nekaj dela zraven...po navadi si hodi po selotejp in atiju lepi usta ali nogeuser posted image user posted image user posted image  Potem imam mir...razen tega, da pač pride vsaki 2 minuti po nov kos selotejpauser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tea bag folding - še nekaj zanimivega
7.12.2006 14:44:35   
DeVilla
Tole zgleda prov hudo!! A ti si sprintala vzorčke tukaj al si uporabila kaj drugega?

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tea bag folding - še nekaj zanimivega
7.12.2006 14:48:14   
DeVilla
Vse čestitke za slike na albumu!! Kje si najdla iris folding?? K bolj gledam, manj mi je jasno... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tea bag folding - še nekaj zanimivega
7.12.2006 21:24:11   
Sonrisa
Mene pa zanima, kakšen papir to uporabljaš? No, predvsem za Iris Folding, pa saj verjetno sta kar iste sorte, a ne? user posted image  Zadnjič sem poskusila kar z darilnim papirjem, pa mi ni prišlo ravno najbolje. Ne vem, ali zaradi tega, ker je bil preveč pisan ali na splošno ta papir ni v redu. Drugače pa, svaka ti čast! Izredno lepo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tea bag folding - še nekaj zanimivega
8.12.2006 10:33:01   
Blink1
Osnovna stran za Iris folding: http://www.irisfolding.circleofcrafters.com/

Navodila s slikami za izdelavo srčka (3 ali štiri strani): http://www.irisfolding.circleofcrafters.com/irisfoldingheart.html

Tiniga
Za Iris folding uporabljam darilni papir. Torej tisti za zavijanje daril, ki sem ga kupila kar v kakšni papirnici ali kje, kjer je bil poceni in lep.

Za tea bag folding pa si na spletu najdeš vzorčke in jih sprintaš. Jaz sem jih sprintala kar na nvaden bel papir, izrezala in prelagala ter oblikovala medaljone.

Danes se lotim še snežink in drugih oblik. Bom slikice nalimala, ko bo končano.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tea bag folding - še nekaj zanimivega
8.12.2006 10:36:07   
Sonrisa
Najlepša hvala za informacijo. Bom šla kakšen pameten papir kupit, potem pa se še jaz kaj lotim. user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
8.12.2006 20:51:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?