|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hvala
19.12.2006 21:42:12   
Anonimen
Upam, da se še spomnite Blažka za katerega smo zbirale pomoč in njegove mamice Barbare, ki je šla med angelčke in njegovega pogumnega očeta.

Danes bi se rada zahvalila tu Blažkovi babici Danici za čestitko za Božič in novo leto, ker nimam več njenega naslova. Hvala.

Tudi jaz vam želim vesel Božič in dosti družinske sreče, ter polno dobrot v novem letu.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hvala
21.12.2006 12:59:15   
*pepelka*
Tudi jaz bi se želela zahvaliti Blaževi babici, ki nam je poslala voščilo ob praznikih. Moram priznati, da sem bila prijetno presenečana, ko sem odprla kuverto in v njej zagledala  voščilo Blaževe babice.
Tudi njim želimo veselo in zdravja polno leto, ki prihaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hvala
25.12.2006 19:55:17   
Teja N
Tudi meni je poslala voščilo, za kar se tudi tu lepo zahvaljujem. Sicer sem ji pa že poslala tudi kartico.
 
Prav prijetno presenečena sem bila.
 
Tudi jaz ji želim čimbolj prijetne praznike!
 
Lp,
Tejauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hvala
26.12.2006 6:23:26   
Anonimen
Jaz njenega voščila sicer nisem prejela, kljub temu pa celotni Blažkovi družini želim zdrav in srečen Božič ter veselo in vsega polno Novo leto 2007! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?