|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mini bikini - sadje (4),6.1.07
5.1.2007 23:07:16   
tosja
      user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
             user posted image   MINI BIKINI - SADNI DAN user posted image
                          ŠT. 4 (06.01.2007)

članice MINI BIKINI so:
 
1) pegica1
2) tosja+user posted image
3) flecker1
4) Blacky 30
5) mekeke
6) jana 30
7) cmokec
8) kepa*+user posted image
9) teni*+user posted image
10) Sanjab
11) Pi-kica1
12) LARA
13) teja.
14) nina 166
15) Splišni
16) Lumpi
17) Mojra
18) 1Tanya
19) stunfek
20) Mateja*
21) tjaga
22) kaja 11
23) Maja Z
24) ema 79
25) jilic 1
26) Saša 27
27) AAndreja
28) Tia 2005
29) sam_y
 
Drage moje prišle smo do prvega sadnega dne.
Zapomnite si nekaj user posted image , samo nekaj user posted image  user posted image  user posted image
- sadni dan ni tako težek, če se ne trpinčite samo z eno vrsto sadjauser posted image  Zato ta dan ne glodajte jabolk user posted image , ampak se pocrkljajte s čim boljšim user posted image
ANANAS - izloča strupe in topi maščobouser posted image
KIVI - je vitaminska bomba (vsebuje veliko vitamina C)
POMARANČE - so sedaj najboljše - sladke in sočne user posted image

- izogibajte se BANANuser posted image
- sadje lahko pojemo vsaki dve uri (tako da upam večjih kriz ne bo!)

- Splišni - ti ki tako obožuješ sadje user posted image , potolaži se, da bo v nedeljo mesek user posted image

- se opravičujem ker sem pozabila katera je  tista, ki ni vzdržala in si je privoščila kruh z namazom - ne sekiraj se, pa še user posted image  imaš. Prav je da si prirediš jedilnik kot ti najbolj ustreza. Priporočala bi ti le, da ne jej sadja po obroku. Sadje jej kot samostojen obrok (dva enaka sadeža!!!)user posted image

- tako pupike moje upam, da bo jutri sijal sonček in da bomo zvečer vse skupaj ugotovile, da je sadni dan težek, vendar se človek po njem počuti enkratno user posted image  user posted image  user posted image

grem v deželo sanj...
papa, tosjauser posted image  

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 20:05:05 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 8:05:19   
Anonimen
user posted image user posted image  Najprej pohvala za tvoj trud,saj nam vsak dan napišeš kaj lepega in koristnega.Dobro,da te imamo.
          Jaz bom danes:Z- eno veliko pomarančo
                                   M-kivi
                                   K-kislo zelje,surovo
                                   M -sadje
                                   V-pečena jabolka                                     
     
      In seveda veliko vode.Pitje vode mi gre dobro,saj sem stalno žejna,bolj kot če bi jedla pečenkouser posted image .Spijem jo najmanj tri litre.                           

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 9:04:28   
tjaga
Jutro,

Tosja user posted image  za vzpodbudo. Današnji sadni dan bo že ena taka lepa preizkušnja. Pripravila sem si cel arzenal sadja - jabolka, pomaranče, mandarine in skuhala bom kompot iz suhih sliv in jabolk brez sladkorja. Tako bom imela dovolj tekočine in še jedla bom lahko.
Se bom pa poskušala držat stran od oreščkov, ker se jim, ko enkrat začnem z njimi, ne morem upreti. Lahko bi pojedla vse kar je v eni vrečki, in to za en obrok. Pis of kejk.

Aha, še to, je morda katera poskusila z nordijsko hojo. Jaz sem si nabavila palice, zdaj moram pa še družbo najti, ki bi bila pripravljena tole počet z mano. Splišni, morda ti, saj veš sva blizu doma?

http://www.zzv-ms.si/si/nordijska-hoja/Kaj-je-nordijska-hoja.htm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 9:06:37   
Anonimen
Jas bom danes naredla zelenjavno juhico. Mi bolj paše zelenjava. za zajtrk bom pojedla eno jabolko. Ja danes bojo vsi pri nas jedli zelenjavo, no nekaj mesa jim bom pripravila še posebi. Ja hudo je takole ker nas je 5 članov, pa same moške imam pol veste kakšni jedci so, samo sedaj ko je mami na dieti se bojo mogli kdaj pa kdaj prilagoditi.
Je pa fino ker vidijo da sem zares uzela dieto in me vpodbujajo.
Upam da mi bo uspelo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 10:28:57   
Anonimen
Evo, še jaz:
Z: pomaranča
K: zelenjavna juha
V: sadje

p.s.
A me lahko daš nazaj na seznam, ker me ni več gor? Zgleda da si me danes pozabila napisatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 10:43:49   
kepa*
Hoj!

Najpej pohvale Tosji!user posted image
Sadni dan, a?
No, jaz sem že pojedla en kaki. Kaj bom naslednje, še ne vem, imam pa kar zalogo: kivije, mandarine, grozdje, ananas, kaki, pomaranče ...
Neki bom že našla.


Aja, danes imamo lahko več kot tri obroke in sadje lahko mešamo. Pa banane tud niso tako slabe, saj vsebujejo ogromno kalija.
Lahko pa jemo tudi oreščke, a ne pretiravat, hehe.

Kako pa kaj pijete? Jaz spijem tam do 1,5 l dnevno. več zaenkrat še ne gre.
Pa kaj telovadite? Jaz še nisem začela. Zbiram motivacij. Sploh ne vem, česa bi se lotila. Najbolj me vleče hitra hoja, a kaj, ko nimam varstva.

No, se javim še zvečer. Lepo preživite dan.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 10:57:42   
Anonimen
Zdaj sem se spomnila,da sem prvič,ko sem bila na tej dieti pila zeleni čaj.Vsako jutro sem si ga skuhala in ga čez dan pila po požirkih.Dokazano je,da ta čaj odvaja strupe iz telesa.Po njem imaš več energije.Veliko ljudi ga pije med postom,saj ti ublaži lakoto.Poskusite.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 12:02:45   
tosja


     user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
             user posted image   MINI BIKINI - SADNI DAN user posted image
                          ŠT. 4 (06.01.2007)

članice MINI BIKINI so:
 
1) pegica1
2) tosja+user posted image
3) flecker1
4) Blacky 30
5) mekeke
6) jana 30
7) cmokec
8) kepa*+user posted image
9) teni*+user posted image
10) Sanjab
11) Pi-kica1
12) LARA
13) teja.
14) nina 166
15) Splišni
16) Lumpi
17) Mojra
18) 1Tanya
19) stunfek
20) Mateja*
21) tjaga
22) kaja 11
23) Maja Z
24) ema 79
25) jilic 1
26) Saša 27
27) AAndreja
28) Tia 2005
29) sam_y
30) ninny   user posted image user posted image   OPROSTI user posted image user posted image
 
user posted image  še enkrat oprosti ninny, verjetno ima ta ločevalna dieta stranske učinke user posted image  POZABLJIVOST user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 12:09:31   
Teni_
Pozdravljene. Danes imam jaz 5. dan, torej spet beljakovinski dan.

Z: sem izpustila, ker smo se vozili k mojim na kosilo
k: svinjski zrezek + solata
v: pol manj

Moj se še zaenkrat tudi drži tistega svojega "manj žri". Sva se pa danes spet oba stehtala, ker se bova vsako soboto, da si doma zapiševa. V teh dneh sem jaz izgubila 1,7 kg, moj pa 1,3. 

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 12:10:04   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

Zdaj sem se spomnila,da sem prvič,ko sem bila na tej dieti pila zeleni čaj.Vsako jutro sem si ga skuhala in ga čez dan pila po požirkih.Dokazano je,da ta čaj odvaja strupe iz telesa.Po njem imaš več energije.Veliko ljudi ga pije med postom,saj ti ublaži lakoto.Poskusite.

 
user posted image   user posted image   user posted image  dobra ideja mekeke user posted image  Jaz pijem tud roibosov čaj, ki je tudi zelo vredu. Mi je boljšega okusa, pa še teina nima in ga lahko spijem še zvečer user posted image
 
Dan sem začela z zeleno barvo: DVA KIVIJA
 
nadaljevala bom z oranžno: POMARANČA
 
okoli 15-ih bo za kosilo: ANANAS
 
vmes pa voda user posted image ,
 saj vem da je to tekočina brez barve, vonja in okusa  user posted image  user posted image  user posted image
 
še predobro vem user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 14:47:42   
Julija08
Hojla, pri meni je pa danes tako:

Z: grozdje in mandarine
K: popečene banane z jagodami (iz knjige str. 20) - njami ful, ful dobro
M: surovo kislo zeljeuser posted image
V: ne vem še, verjetno ananas

Sem šla po kosilu na sprehod in ko sem šla mimo tržnice sem videla, da imajo kislo zelje in mi je ful zapasal. Tko, da sem ga kupila kar eno kilo, bo pa še jutri za zajtrk (moj ga tudi obožuje). Saj kislo zelje se lahko je, ne??

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 19:02:56   
tosja
user posted image  kje ste bikinke
Vas je sadje dans tko zmatralouser posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 19:07:20   
Anonimen
user posted image  Evo zdaj sem namesto sadja pojedla skodelico kislega zelja.Jutri grem pa na ribe in veliko solate.
Zanima me,če imate doma kaj podpore pri dieti,ali vam cmokljajo zraven in vam delajo lušte?
Moj pravi,da danes slabo izgledam kot da sem bolna.Saj bi on tudi slabo izgledal ob takem jedilniku.user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 19:07:40   
tosja
        user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Od 30 članic se jih je danes javilo samo 8 user posted image
nič hudega user posted image  a v sredo pa boste vse poročale user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 19:37:58   
Julija08
Evo, super jaz sem se že pregrešila. user posted image user posted image user posted image user posted image  Sva bila z mojim na obisku pri kolegih in sta naredila narezek. Ampak sem namesto večerje samo 5 koščkov sira pa enih par oliv. Aja pa 2x po 2 dcl cvička.
Od zdaj naprej bom pa pridna. user posted image

Po zelju imam pa ful dobro prebavo.


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 19:44:14   
cmokec
Komaj čakam, d grem spat, ker sem LAČNA.

Pojedla sem:

Z: jabolko
K: veliko porcijo rdečega radiča, banana
V: jabolko, banana

Popila sem dve kavi z mlekom in je bil prav dober občutek, da sem zaužila nekaj toplega. Sicer pijem večinoma razrdčen jabolčni sok, redko vodo.

Se veselim jutrišnega dne, ko bo solata in svinski kotlet, ki se že namaka v marinadi.

Lp

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 19:51:48   
Pingvinčica
No ja jaz se moram pa danes malo pohvalit. Smo bli na obisku in so narezali, pršut, sir, olive... Pa se vseeno nisem pregrešila, čeprav pršut obožujem. Malo sem ga pa z sadjem biksala, nisem ravno po obrokih jedla ampak večkrat po malem? Za večerjo me pa še ananas čaka.
Kaj boste pa jutri dobrega jedli? Jaz bom za kosilio naredila čevapčiče, ajavar, solato in za ostale seveda še prilogo.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 20:00:01   
Knedlc
Lep pozdrav vsem skupaj!!!

Sem čist nova na tem forumu in me zanima, če se še lhko včlanim v tole fenomenalno društvo?user posted image

Drugače pauser posted image user posted image user posted image  vsem, ki že pridno vztrajate!

Pridružila bi se vam z jutrišnjim dnem, ko imate spet B in bom tako le en teden v zaostanku...
Mamo pa jutri eno praznovanje, kjer bo veliko solate in postrvi...njams.... (drugemu pa se bom odpovedala)

Ker sem med tednom v Lj, kjer nimam vsakodnevne možnosti, da se priklopim na net, pa obljubim, da se bom med vikendi bol pridno javljala.user posted image

Drugače pa cilj? Najprej -10, potem pa...še -10, ampak morem si še utepst v glavo, da bo treba do željenega rezultata počasi in vztrajno.

Ponavad imam velike težave z motivacijo (ne samo pri hujšanju). Ampak ravno zato, ker sem odkrila tale forum, sem prepričana, da mi z vašo pomočjo in podporo lahko uspe!

Upam, da me vzamete medse!

Lp!!!

Cmokca vsem, ki se trudite!user posted image

_____________________________

Ko bom velika bom...
Ah, brezveze!...
Itak nikol ne bom velika!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 20:24:16   
Pingvinčica
Pozdravljena knedlc. Seveda se nam lahko pridužiš in vem da nam bo z skupnimi močmi uspelo.

(odgovor članu Knedlc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 20:28:40   
kepa*
Knedlc, dobrodošla. user posted image  Ti se nam kar pridruži, smo vesele! Skupaj se bomo spodbujale, pa ni vrag, da nam ne bi uspelo.

No, jaz sem pa danes jedla takole:

Z: kaki
M: pest arašidov (neslanih in nepraženih)
K: 3 mandarine
M ogromen kos ananasa
V: jabolko

Spila pa sem ena manjšo kavico z mlekom. Moj se tud pridno drži, le da je jedel zelenjavno juhico in velik čeber mešane solate.

Jutri greva pa k našim, pa že vejo, da sva na dieti, tako da ne bo problemov.


Aja, Tia, na sadni dan lahko ješ več kot 3x, med obroki po morata miniti 2h, tako da nisi naredila nič narobe, če si jedla večkrat po malem.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Knedlc)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 20:57:13   
Mojra
joj, sem vedla... jaz sem se malo pregrešila... Z : 2 jabolka, malica.mandarine, kosilo: mandarine, vecerja ( ob 17h) - en kos jabolčnega štrudla ( smo imeli obiske). No sej ce sedaj vse skupaj pogledam za nazaj se pa nisem toliko pregresila. Sva pa zato cel dopoldan z mojim generalno pucala stanovanje ( tudi okna), ob 13h smo pa sli na en velik špancir ( kake 4km) tako da se mi najbrz štrudel ne bo na celulitično rit usedu kaj pravite.
Ne vem kako je z vami ampak jaz se zjutraj zbudim in se mi zdi da mi ze pol trebuha manjka user posted image .
Mi pa tale Mini bikini kar pomaga da se še bolj ne pregrešim!
pa pa iz slovenske obale. p.s. sem si naredila v excelu razpredelnico z vsemi merami, ITM ...da bom vpisovala... in si dvigovala moralo....user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MINI BIKINI-SADJE (4),6.1.07
6.1.2007 22:18:21   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image   Knedlc vesela sem, da smo pritegnile tvojo pozornost  user posted image  user posted image  user posted image  postala si članica MINI BIKINI user posted image
Boš videla  - skupaj nam je lažje user posted image
Jaz se počutim zelo dobro in se že prav veselim naslednjega tedna user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Mojra)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?