|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
22.1.2007 21:25:08   
Anonimen
Ima kdo? Pozna kdo? Kakšne so izkušnje? Ali pa na splošno pač o Whirlpoolovih pralnih strojih. V akciji (za gotovino) stane 480€, ima 6. čut, v boben gre 6 kg, energijski razred A+, učinek pranja A, učinek ožemanja C (1200 obratov), LCD zaslon (vse ima na tipke), ima antibakterijski program, woolmark, aquastop, dodatno izolacijo ohišja... Mnenje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
23.1.2007 18:59:20   
zverinca
nerazuemamaničuser posted image

kako pa zdej pereš da te učki in prsti srbijo po temle?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
23.1.2007 19:05:29   
zverinca
sm vidla d ati sedanji trga cunjeuser posted image user posted image

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
23.1.2007 19:10:40   
bumerang
Baje da je obupen, na MON-u so bile pred časom same kritike.
Tudi o Gorenjevih z displayem so bile zelo slabe izkušnje.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
24.1.2007 17:54:54   
Anonimen
Kjae si videla ta pralni stroj za to ceno?

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
25.1.2007 15:02:53   
Anonimen
Leclerc. Do 28.1. A teb se zdi za kej? Jst sploh ne vem več kaj narest. Ne zdi se mi najbolj pametno preveč vlagat v starga, ki trga cunje, pa bi se potem izkazal, da smo vlagal brezveze in bi še vseen rabli novga, samo vmes bi še za starga zmetal malo morje evrotov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
25.1.2007 16:41:10   
Anonimen
Aja, v Leclercu.
Midva sicer iščeva pralni stroj, ki bi imel podobne lastnosti. In taki imajo ceno okrog 600€. Zato me je zanimalo, kje si ga videla.
Ampak mi ta Leclerc ne diši preveč. Bolj zaupam specializiranim trgovinam. Npr. Merkur in podobno.
Se mi zdi, da imajo trgovine, ki so namenjene prehrani bolj slabo tehnično robo.
Midva sicer imava Whirlpool-ov hladilnik. In sva z njim zadovoljna. Kupila pa sva ga v Mercator-tehnika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
25.1.2007 18:26:49   
Anonimen
Ja a ni Whirlpool Whirlpool v katerikoli štacuni ga kupiš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
25.1.2007 18:37:09   
Anonimen
Niti ne. Eni so narejeni na Madžarskem, eni v Nemčiji, eni kajtijazvemkje.
Razlika je očitna.
Tudi pri drugi tehnični robi, ne samo pri pralnih strojih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
25.1.2007 21:03:50   
Anonimen
Merkur?Do zdaj vse kaj smo kupili tam je šlo na servis.Tako,da ni od trgovine odvisno ampak od serije izdelkov.V pol leta smo tam zamenjali tri friteze.Električni radiator,digitalca,prenosnik je crknl za mese dni,mikrovalovno so nam tudi zamenjali za drugo in še mogoče kaj česar se ne spomnim.Tak,da v merkurju tudi ni vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
25.1.2007 23:26:41   
Anonimen
A tko. Nisem vedla. Kje pa lahk zvem, kje je bil določen pralni stroj recimo narejen? Se da to kje na pralnem stroju videt? Mogoče butasto sprašujem, sam mi je pol oproščeno, ker sem blond.user posted image

Merkurja pa tud jaz ne maram.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
26.1.2007 7:48:16   
Anonimen
Ja vprašaš v trgovini kdo in kje je proizvajalec.user posted image Jaz tega nikoli ne vprašam.user posted image Če pa sva si z mojim kupila istem Merkurju pa je moj čez en mesec crknil njegov pa dela brez problema.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralni stroj Bluetouch AWO 10561 Whirlpool
26.1.2007 14:57:32   
MH0
Baje pralni stroji ne perejo tako zelo različno in potem to skoraj ni faktor odločanja. Tudi tistih srebrnih ionov baje nihče zares ne potrebuje. Za tiste, ki pralnega stroja ne dajo v klet so zelo pomembne zaščite proti izlivu vode. Za sušenje v sušilcu je pomembno čim boljše ožemanje, ki posledično prihrani el. energijo. Torej obrati centrifuge, pri čemer pa seveda spet ne velja, da je 1400obr./min. na enem stroju enako kot 1400obr./min. na drugem stroju ampak žal kaj druga uporabnik/kupec ne more primerjati. Da naredimo še kaj dobrega za okolje, pa je dobro, če porabi čim manj vode in čim manj elektrike, finančno pa nekih strašno hudih prednosti ne prinaša. No to zadnje se mi bolj zdi, ker računati se mi ne ljubi in v končni fazi vprašanje, če potem res toliko porabi, kot piše. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?