|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Top Shop metla
25.1.2007 16:25:28   
cenki
Mene pa zanima, ce ima katera tisto metlo sTV, ki ima krtačke - ne sesa, in je na baterijo?  Me ful vlece, da bi si jo kupila, ker nimam dovolj prostora v kuhinji za kaksen vecji stojec sesalec. Pri roki bi ga pa rabila kar naprej.

< Sporočilo je popravil katrin -- 25.1.2007 18:32:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: metla top shop
25.1.2007 16:31:34   
Anonimen
Jaz imam Svivel sweper(al neki tacga).

Uporabljam jo za laminat posebej v kuhinji. Všeč mi je k mi pobira po kotih smeti. Včasih posesam tud tepih sam je bolj tko tko. Sam po površini pobira. Za po laminatu je pa super.
Edin pazit moreš da ne butneš orng kam z njo k pol smeti ven zletijo.
V glavnem pri nas je nepogrešljiva za vsakodnevno "pometanje". Mam dva mačka in je pri nas kar orng nastlan(briketi po celi kuhinji, mačji pesek okoli vcja, dlake....). Tako da.....jst priporočam.

Kupila sm jo pa v Baumaxu v Lj.-BTC.

< Sporočilo je popravil katrin -- 25.1.2007 18:32:49 >

(odgovor članu cenki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Top Shop metla
26.1.2007 13:14:23   
Kuba
Verjetno misliš tisto črno z baterijo? Mi jo imamo in povem po pravici, da sicer pobere smeti, dviga pa prah. Tako da.. mi jo uporabljamo samo, če je treba res na hitro posesat, drugače pa sesamo z navadnim sesalcem.

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Top Shop metla
26.1.2007 13:48:36   
Anonimen
Ja da bi sam s tem sesal res ni.
Jaz sesam 2x tedensko s pravim sesalcem vmes pa z to metlo.
Je predvsem namenjena za sesanje smeti in ne praha.

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Top Shop metla
26.1.2007 14:20:53   
Hope2
Svivel sweper(al neki tacga) smo imeli tudi mi. Po celem stanovanju je parket, ampak ta metla pr nas ni delala oz nucala. Pobirala je samo smeti, ki bi jih lahko tudi z roko pobral, se pravi tistih nekaj velikih. Dlake, prah, mucke od prahu, pa nič. Še isti dan smo jo vrgli vstran. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Top Shop metla
27.1.2007 21:26:55   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pobirala je samo smeti, ki bi jih lahko tudi z roko pobral, se pravi tistih nekaj velikih. Dlake, prah, mucke od prahu, pa nič. . 

Se strinjam,je edino dobra za večje kose posesat in jaz je tudi ne bi več kupila!pa tudi po tepihu si ne moreš pomagat,ker ne posesa nič dol.
Drugače pa tele svaljke od praha kar popiha naprej,namesto posesa.Kot je ena rekla,je bolj za na hitro,drugače pa pride v poštev normalen sesalec

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?