|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako smo privarčevali nekaj na hrani
11.2.2007 15:46:26   
lojzika
Kako sem prišparala nekaj tisočakov

No v januarju sem hodila samo po velikih nakupih 1x tedensko. V Hoferju sem nakupila moko za kruh in vsak dan spekla doma kruh, za kosilo nisem za vsako malenkost laufala u trgovino ampak sem porabila kar je bilo v hladilniku in skrinji in na koncu ugotovila da sem porabila 150 eurov manj kot poprej. user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
11.2.2007 15:59:44   
Marogica
Super, pohvalauser posted image . Se resnično izplača.

S tistimi majhnimi nakupi(kruh, malenkosti) zapraviš več, kot si mislil. Je zelo varljivo. Še dalje tako, mi bomo tudi probali..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
11.2.2007 17:35:28   
blak
za kosilo nisem za vsako malenkost laufala u trgovino ampak sem porabila kar je bilo v hladilniku in skrinji in na koncu


Ja, to se je tudi meni dogajalo. "sam po mleko grem" Aha, pol pa še tri jogurte mal sira, pa krekerje, pa šampon je v akciji... mislim, kot da bo vojna. In tako so tolarčki leteli, zdaj z evroti pa še hujše. Tudi jaz grem zdaj 1x na teden v trgovino, sproti kupujem samo kruh in mleko. in res se prišpara.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
11.2.2007 18:30:53   
mlavla
jst sem ubrala tudi zelo podobno taktiko..kruh pečem doma, mleko dobivamo pri sosedih (kmetija), enkrat tedensko nabavim le sadje, pa kakšen jogurt..večje nakupe pa opravim 1 krat do 2 krat mesečno

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
11.2.2007 22:09:50   
tt79
Če vsak dan pečeš kruh je tudi strošek...speci kruh iz 2-3kg moke, nato ga hlasnega nareži na kose in ga daj v zmrzovalnik. Potem pa jemlji ven tolk kosov kot potrebuješ. No ne vem kolk vas je pa koliko kruh pojeste, samo js ga potem pečen na 10-14 dni,sva pa dva.

< Sporočilo je popravil Mič -- 13.2.2007 21:10:43 >

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 22:23:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
11.2.2007 22:51:54   
eva1
zaradi istega razloga-prišparati mi sedaj kupujemo kruh v pekarni, ker prej smo šli vsak dan v trgovino, zraven nabavili še kup stvari, ki jih dejansko nismo rabili in zapravili 10-20 EUR!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
11.2.2007 22:54:32   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Mene pa zanima, če ste si kaj računale, koliko elektrike porabite za kilo kruha.
Ne verjamem, da se kaj dosti prišpara.


BAGI, jaz sem to tako razumela, da če greš vsak dan v trgovino po kruh, še vedno kaj zraven kupiš, ponavadi to, kar ni nujno potrebno. Če pa kruh doma spečeš, nimaš izgovora, da moraš v trgovino. In v tem smislu je cenejeuser posted image

Po moje te pride kruh nekje isto(če računaš nvesticijo-kruhomat, elektriko, moko, in tvoje delovne ure)

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 23:02:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 23:05:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
12.2.2007 7:30:22   
srki
Lepo, lepo.

S kruhom se da res prišparat. Naša stara mama ga tudi vsak drug dan peče, pa se pozna.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
12.2.2007 18:27:20   
Strawberrie Cherrie
Men ga pa 2-3x na teden speče moja mama, tako da dodatne elektrike jaz ne plačam ničuser posted image
No, ampak žemlje pa že morajo biti od Koroških pekarn, sveže pečene MNJAMSIuser posted image user posted image

Lojzika, vsaka ti čast - ker jaz sem se odločila delat nekako v tem smislu, kupiš 1x na 14dni - mah potem sem vseeno šla še vsak dan v trgovino, sem pač strastni nakupovalecuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
13.2.2007 20:54:45   
Meggi
Jst sn tud ubral to taktiko, sam pol mi je pa zadnjič se cukra zmanjkal. Sem stricu čaj sladkala z natrenom, pa me je kr pisan gledu, pa še pustu ga je več kot pol. Sn si misla, ne da se mi it sam po to, bomo že nekak prežvel,.. pol pa dobiš obisk, pa vidiš da nimaš nič pametnega.

A ja pa js nebi znala enkrat vse kupit za cel mesc. Grem pa res enkrat na tedn tak bolj več. Sicer pa pogrešam tako trgovino usput, da se kr z avtom na hitr ustavš vzameš kruh pa mlek in šibaš. Tak se pa ustaviš, parkiraš dobiš vozek v roke,...

A ja men pa ni za kruh pečt- mi je butast tist mesit, vse je usran, pa nazadn še beton ven pride.

Ga dam pa v zmrzovalnik, pa je,...


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako smo privarčevali nekaj na hrani
14.2.2007 14:29:27   
iva01
Lepo jau se tud že kr nekej časa držim pravila da grem po nakupih sam enkrat na teden, navadno v petek popoldan, drugač pa kruh kupujem največkrat v Hoferju kjer je kr poceni.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?