|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadstandard-cena?
10.8.2007 12:46:15   
kesora
Pozdravljene.
Ko bom šla v tretje rodit, želim biti sama v sobi.Ali katera ve, kolikšno je doplačilo na dan za nadstandardno sobo v porodnišnici LJUBLJANA ?

Hvala za odgovore in lep pozdrav

_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nadstandard-cena?
10.8.2007 12:48:36   
marty5
Točno za lj ne vem, je pa bila v izolski porodnišnici pred slabima 2ema letoma, cena za nadstandard 4000sit/noč. Mislim, da je povsod enako oz. podobno.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nadstandard-cena?
10.8.2007 12:51:24   
BLAŽIKA
Je pa tudi odvisno, če so sobe sploh proste, tako da ti potem plačilo nič ne koristi. Je pa res fajn če si sam v sobi.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nadstandard-cena?
10.8.2007 13:41:43   
mia-2
Povsod je približno ok. 4000 bivših sit. Je pa res, da če je sploh katera soba prosta?user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nadstandard-cena?
16.8.2007 22:45:19   
MissLady
Spraševala sem za nadstandard v Ljubljani in so mi povedali, da sploh nimajo posebnih sob za nadstandard in zato tudi ne moreš nič doplačati. Če je sob dovolj te lahko dajo na tvojo želo v sobo samo - to je pa tudi vse. 

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nadstandard-cena?
17.8.2007 8:03:55   
Anonimen
glede na to, da je letos nor naval na LJ porodnišnico, bomo pomoje po 4 v sobi, ne pa nadstandard....

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nadstandard-cena?
17.8.2007 12:33:59   
vanč
Pred dvema letoma sem se zmenila, da bom sama v sobi, vendar so me babice opozorile, da če je naval lahko vseeno dobim cimro. To se je tudi zgodilo 2. dan sem že dobila sostanovalko. Pa sej,če sta recimo dve je tudi v redu. Malo poklepetaš in hitreje mine čas, ker na najino srečo sta oba dojenčka skos spala. (podnevi in ponoči). Aja govorim za LJ-sko porodnišnico.

_____________________________

vanč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?